Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tayyip Erdoğan'ın 4 Metrelik Heykeli Ortada Kaldı

-

Kocaeli'de bir heykeltraş, bir belediyenin siparişi üzerine yapıp, tamamladığı Tayyip Erdoğan heykelini belediye almadığı için atölyesinin önünde sergilemeye başladı.

Heykeltraş Nuh Akın, Karadeniz bölgesinde bir belediyenin siparişi üzerine 4 metrelik bir Tayyip Erdoğan heykeli yaptı.

Ancak belediye, Tayyip Erdoğan heykelini almadı. 2 ton ağırlığında ve 4 metre yüksekliğindeki heykel, Nuh Akın'ın elinde kalınca o da heykeli atölyesinin önünde sergilemeye başladı.

2 ton ağırlığında 4 metre yüksekliğindeki heykeli, darbe girişiminin ardından belediyenin almadığını belirten Nuh Açın, heykeli atölyesinin önünde sergilemeye başladı. Yoldan geçerken heykeli görenler durup, önünde hatıra fotoğrafı çektiriyor.

"Bir ilçe belediyesinden sayın Cumhurbaşkanımızın heykelini yapmak için 2.5 ay önce bir sipariş aldım. 1 aylık çalışma sonucu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın heykelini yaptım. Heykel 4 metre boyunda ve 2 ton ağırlığında. Biz heykeli bitirinceye kadar memleket karıştı darbe teşebbüsü oldu. Bundan da son derece üzgünüz. Bu heykel de bu olaylar sonrasında bende kaldı. Daha sonra ne arayan, ne soran oldu. Cumhurbaşkanımızın heykelini almadılar. Heykeli galerinin önüne koydum. Fakat fotoğraf çekilmeye gelenler, soru sormak için gelenler çok oluyor.” 

Bakalım Nuh Akın'ın bu çabasını takdir edip heykeli alan birileri çıkacak mı?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir