Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tasarlayacağın Lunaparka Göre En İyi Özelliğini Söylüyoruz!

-

Bir dönem hepimizi saran "Tycoon" oyun furyasının belki de en hatırlananlarından biri ile birlikteyiz bu hafta. Bakalım senin klasik  "Roller Coaster Tycoon" tercihlerin neler anlatacak?

1. Parkı seçerek başla!

2. Hangi minimal eğlence aracını istersin?

Atlı Karınca
Korku Evi
Sarmal Kaydırak
Dönme Dolap

3. Peki bu küçük heyecanlardan hangisi?

Balerina
Go-Kart
Gondol
3D Sinema

4. Hız treni seçimini yap!

5. Birazcık da kıyafetler ıslansın! Hangi sulu oyuncağı istersin?

6. Parkın içinde taşıma aracı olarak hangisini kullanmak istersin?

Minyatür Demiryolu
Monoray
Telesiyej

7. Bir yemek standı seç!

Pizzacı
Dondurmacı
Burger/Patates
Pamuk Şekerci

8. Son olarak eklemek istediğin bir şey var mı?

Mini Hız Treni
Serbest Düşüş
Çarpışan araba
Tuvalet

Mucit çıktı!

Neredeyse her duruma uyum sağlamak gibi olağanüstü bir yeteneğin var. Kendini hangi konuda yetiştirmek istersen bir şekilde oraya kafanı vermeyi başarıyor, diğerlerinden çok daha hızlı yol kat ediyorsun.

Gözü pek çıktı!

Cesursun cesur! Her gün sınırla ve kısıtlamalara meydan okuyorsun. Ama senin olayın da bu zaten, kendini zorladıkça enerji topluyorsun. Bazen kendi üstüne çok gittiğin olmuyor değil, ama senin gibi birinin katlanması gereken bir durum bu.

Odak uzmanı çıktı!

"Bu iş bitmeden masadan kalkmayacağım" diyen tipler vardır ya, acaba onlardan mısın sen? Biraz inatçı, biraz hırslı belki azıcık da takıntılı. Pazar günlerini herkes gibi tembellik yaparak geçiriyorsun, ama pazartesi oldu mu her şey değişiyor senin için.

Sezgileri güçlü çıktı!

Senin bir şeyleri hissetmek gibi muazzam bir yeteneğin var. Başkaların anlamadığı/anlamlandıramadığı bir olaya çok farklı açıdan bakabiliyorsun. İçgüdüsel hareket ediyorsun. Genelde de doğru kararları veriyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
biryerdebiri

Güzel test

superstars

Gözü pek çıktı!

nurcii

Odak uzmanı

nazli-askin

Mucit çıktı! Neredeyse her duruma uyum sağlamak gibi olağanüstü bir yeteneğin var. Kendini hangi konuda yetiştirmek istersen bir şekilde oraya kafanı vermeyi başarıyor, diğerlerinden çok daha hızlı yol kat ediyorsun.

urnotmomo

Mucit çıktı!

Görüş Bildir