Tasarladığın Malikaneye Göre Kaç Çocuğun Olacağını Tahmin Ediyoruz!

-

Elini korkak alıştırma, istediğin tercihleri yap, kaç kişilik bir aile olacağını söyleyelim!

1. Evin dışarıdan nasıl görünsün?

2. Bir mutfak seç!

3. Vakit geçirmek istediğin alan nasıl olurdu?

4. Sırada yatak odası var..

5. Bu banyolardan hangisi olsun isterdin peki?

6. Çocuk odası seç şimdi de.

7. Bir de bebek odası...

8. Arka bahçen hangisi gibi olsun?

9. Son olarak da evinin manzarasını seç.

10. Çocuk istemiyorsun!

Verdiğin cevaplara göre çocuk sahibi olmak istemiyor olduğun sonucu çıktı. Belki şu an yaptığın seçimler kendi kafa yapına uygundur. İleride ne olacağını bilemeyiz tabii.

Bir çıktı!

Tek çocuk senin için en doğrusu gibi görünüyor. En azından verdiğin cevaplara göre. Çekirdek aile olmak senin tarzın demek ki.

İki çıktı!

Verdiğin cevaplara göre sahip olacağın çocuk sayısı iki! Belki ikiz istiyosundur, belki bir kız bir erkek, bilmiyoruz ama senin için iki çocuğun çok uygun olduğunu söyleyebiliyoruz.

Üç çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin sahip olacağın çocuk sayısı üç! Sen kalabalık masalardan, ortanca çocuktan yanasın! Sonuçta bu kadar büyük eve uygun olan da buydu zaten.

Dört çıktı!

Verdiğin cevaplara göre sen çok çocuklu bir aile kurmak istiyorsun. Dört çocuk sonuçta, az değil. Yorucu ama keyifli olacağı ortada. Kalabalık kalabalık akşam yemeklerini kim istemez ki zaten?

Beş ya da daha fazla çıktı1

Verdiğin cevaplara göre sen beş ya da daha fazla çocuk istiyorsun. Valla bravo, kolay değil yani. Çok çocuk istemenle ya da bunun sayısı ile hiç bir derdimiz yok. Ama kalabalık aile tam sana göre, o belli.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gam6

4 çocuk :D

metfurk27

İki çıktı! Verdiğin cevaplara göre sahip olacağın çocuk sayısı iki! Belki ikiz istiyosundur, belki bir kız bir erkek, bilmiyoruz ama senin için iki çocuğun çok uygun olduğunu söyleyebiliyoruz.

sultan-yade-yalinkaya

bir çocuk çok az

buse-deniz-talan

Bir çıktı!

ugur-deniz-kutlu

4 çocuk ne lan ? Hiç olmasın. Daha önce kaç defa yazdım buraya. Bir bebeğin dünyaya gelmesi tam bir kumar ve fazla masraflı. Çok fazla olasılık içeriyor ve tüm kontrolü elinde tutmayı seven birisi olarak bütün o olasılıklar beni deli ediyor. Zaten Dünya nüfusu yeterince fazla. Hiç gerek yok. Kedi besleyin çocuk yapacağınıza. Kediler çok şirin hem. Altını silmene felan da gerek yok.

Görüş Bildir