Tarkan Hesap Sormaya Devam Ediyor! Megastar'ın Tecavüzcülerin Serbest Bırakılmasıyla İlgili Paylaşımı Sert Oldu

1bPAYLAŞIM

Keşke senden bir tane daha olsa Tarkan ama yok. İşte bu yüzden sen başkasın!

Aşırı kötü olaylar yaşadığımız şu günlerde herkesin çıkarttığı ses, farkındalık yaratmak için oldukça önemli. Bu noktada elbette sanatçıların tepkileri de oldukça önemli. Tarkan'ın toplumsal olaylar karşısında ne kadar duyarlı olduğunu biliyorduk zaten ama artık o da isyan etti.

Birkaç gün önce Pınar Gültekin'in vahşice öldürülmesine işte böyle tepki göstermişti Tarkan.

Şimdi ise başka bir vahşetle gözümüzü açtık. Arkadaşının köpeğine tecavüz edip ölmesine sebep olduğu iddia edilen Volkan Uzun isimli şahıs, gözaltına alındıktan kısa bir süre sonra serbest bırakıldı.

Kendisine Emanet Edilen Köpeğe Tecavüz Edip Ölümüne Sebep Olduğu İddia Edilen Volkan Uzun'la İlgili Detaylar Ortaya Çıktı - onedio.com
Kendisine Emanet Edilen Köpeğe Tecavüz Edip Ölümüne Sebep Olduğu İddia Edilen Volkan Uzun'la İlgili Detaylar Ortaya Çıktı - onedio.com

Tarkan yine duruşunu bozmadı. Hem isyan etti, hem de hesap sordu. Bunu yapan o kadar az ünlü var ki...

Biz Tarkan'ı işte bu yüzden seviyoruz. Çünkü sanatçı olmak demek, toplumsal olaylarda korkusuzca sesini çıkartmak da demek aynı zamanda. Kaygısı olanlara ders olur mu dersiniz? Hiç sanmam...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lil_ery

Köpeğin gözünde son bir yaşı kalmış. Tüyleri dağılmış. Harika bir köpek oysa. Bunu bana emanet etseler oyun oynardık beraber amk şu karizmaya bak köpekteki. Anlayamıyorum tamam sosyopatlık eyvallah.Bende de var çocukluk zevklerinden kalma. Ama bunu uygulamak manyakçayken sosyopatlık sınırlarını da aşmış pezo. Öldürmeye kadar gider sosyopatlık bile amk.

lil_ery

Halklar daima eninde sonunda istediğini alır bunu tarihten öğrenebilirsiniz. Çok yakında siktir olup gidecek bu yönetim de umarım yine boktan bi tanesi daha gelmez.

coldhearted

Şu adam insanlığının zekatını verse, şunları dışarı salanlar yaptıkları yanlışı idrak edip kendilerini duvardan duvara vurur. Adamsın üstadım.

nihatka

Tarkan adamdır. Hiçbir vasfı olmayıp sadece gündemde kalabilmek için sarayın yalamalarından birisi asla olmayacak.

gzm-ynklr

Düzgün bir sanatçı doğal.

Görüş Bildir