Kendisine Emanet Edilen Köpeğe Tecavüz Edip Ölümüne Sebep Olduğu İddia Edilen Volkan Uzun'la İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

18bPAYLAŞIM

Yıkılsın bu dünya artık, siz nasıl insanlarsanız!

Her gün yeni bir vahşetle uyanmaktan bıktık usandık. Artık üzülmekten ve kahrolmaktan ciğerlerimiz soldu. Bu seferki korkunç iddia ise Volkan Uzun isimli şahsın, kendisine emanet edilen köpeğe tecavüz edip öldürdüğü yönünde.

Ankara'nın Esat bölgesinde gerçekleşen olayın detayları gerçekten korkunç. Üç aylık bu yavru cocker cinsi köpek, bir insan tarafından tecavüze uğradığı için öldürüldü.

Olayın detaylarını Twitter'daki hayvansever kullanıcıdan öğrenelim:

Köpeğe tecavüz ederek ölümüne sebep olduğu iddia edilen Volkan Uzun'un gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldığı söyleniyor. Neden biliyor musunuz? Çünkü yaptığı şey sadece "mala zarar verme" olarak geçiyor. Suç değil, kabahat...

Yani bir kapıya tekme atmak ya da bir camı kırmakla bir hayvana vahşice zarar vermek arasında hiçbir fark yok. Çünkü hayvan hakları yasası oluşturulmuş değil.

Bu zihniyetle nasıl başa çıkılır, bunu tartışabiliriz ama yasaların hayvanı "eşya" olarak görmesi bir an evvel son bulmalı. Onlar bizim canımız, böyle bir şeyi nasıl kabul edebiliriz? Rahat bırakın artık hayvanları, rahat bırakın artık çocukları, rahat bırakın artık kadınları! BIKTIK!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozmarangoz

Allah belanızı versin.

lil_ery

Bugün 2.5 yaşında mini bir köpek vardı. Misafirliğe gittik. Köpek üremek istiyor artık. Kafası karışmış. O köpek kaç kere kolumu sikmeye çalıştı da niyetinin iyi olduğunu bildiğim ve sadece bir hayvan olduğu için onu sevdim. Sen suçsuz köpeğe manyak manyak tecavüz ediyorsun. Nasıl bir kafa bu amk?

lil_ery

Bir köpeğin, bir hayvanın cinsel organına karşı nasıl haz duyabilirsin? Her şeyi geçtim amk. Ne alaka yani bu nasıl bi manyaklık.

tinythelinguist

artık ne desem ne yazsam bilemiyorum. eskiden çocuklarımızı bile komşuya eşe dosta emanet edebilirdik, sonra bu olay ortadan kalkmaya başladı. Kedimiz, köpeğimiz veya kuşumuzu emanet ediyorduk, artık onu da kaldırmak durumundayız. Lanet olsun bu insanlara, pardon bunlar ancak acınası ataerkil mahlukatlar, evet ataerkiller. primitive bunlar tamamen, yemek, tuvalet ihtiyacını gidermek, cinsellik için yaşıyorlar sadece, ve bu ihtiyaçların kaynağı her şey olabiliyor.

sudee.krgzlr

Orospu çocuğu piç seni.Şu gibi varlıkların en büyük cezayı alması lazım.Hadi kadınlar için bir bahaneniz var.(O saatte orada ne işi vardı,o kıyafetle dolaşırsa vs. vs.) Peki hayvanlar? Onlar bu dünyadaki en masum varlıklar...Onlar bunları hak edecek en son kişiler...Bunun gibi bir pezevengin idam edilmesini o kadar çok istiyorum ki...Ayrıca önüne geleni de polis yapmasalar.Keşke okul notlarına göre değilde insanlığa,vicdana ve adalete göre polis (hakim vb.) seçilse...Bunun gibi amcıklar yüzünden ülkeden tiksinmeye başladım.

Görüş Bildir