Bayhan, Abidin, Firdevs ve Daha Niceleri! 2004'ün Popstar Yarışmacıları Şimdi Nasıl Görünüyor?

-
Abone ol

2004 senesinde müzik yarışması furyasının ciddi başlangıçlarından olmuştu Popstar. Yarışmacısından sunucusuna, jürisinden orkestrasına herkesi ünlü etti. Ama bu ün kalıcı olamadı, her zamanki gibi bir süre geçtikten sonra unutulup gittiler.

1. Firdevs Güneş Popstar'ın en favori kadın yarışmacısıydı. Bir daha popülerliği yakalayamadı ama halen zaman zaman sahne alıyor. Birkaç sene önce de evlendi.

2. Tarkan'a benzettiğimiz Abidin Özşahin yarışmanın birincisi olmuştu. Albüm çıkardı, 'Boşuna' ve 'Zırzır' şarkıları da epey tuttu ama sonu gelmedi. Hatta Ütopya programında bile yarıştı. Kayboldu gitti...

3. O dönem de çok çok popüler değildi. Ama Elena Kryuchkova'nın hakkında daha sonra fuhuş suçundan arandığı haberleri çıktı. Eşiyle beraber yalanladılar.

4. 'Bu Gece Son' şarkısını bize ezberlettiren, denize çıplak girdiğini söyleyen ve seksiliğini ön plana çıkaran Barış Kömürcüoğlu... Bir şekilde hep müziğin içinde ama bir daha şöhreti yakalayamadı. Şu an acayip kaslı.

5. Deniz Seki ile arasında geçen hapis tartışması sebebiyle bir dönem çok konu olmuştu. Hatta Deniz Seki uyuşturucadan hapse girdiğinde Bayhan onu affetmişti. Ama o da 'olmayanlardan'. En son şansını İzdivaç programlarında bile denedi.

6. Aydan yarışmanın kendi tabiriyle 'hayatın çemberinden geçmiş' yarışmacısıydı, güçlü ve yırtıcı bir kadındı. O dönem epey seksi pozlar vermişti. Şimdi de hala oyunculuk, şarkıcılık yapıyor ve içlerinde en iyi durumda olanı o.

7. Canım Eser Bayar... 😍 O kadar tatlı ve efendi bir adamdı ki... 'Aşkımı İtiraf Ediyorum' şarkısı epey tuttu ama kayboldu o da. Şimdi evlendi ve Amerika'da bir pizzacıda çalışıyor.

8. Evren Mevlanaoğlu çok tatlı, kibar ve mütevazı bir yarışmacıydı, hala da öyle. Armağan Çağlayan o elendiğinde haykırarak ağlamıştı. Ara ara sahne alıyor ama muhtemelen adını bile şimdi görünce hatırladınız.

9. Serkül Kan yarışmadan birkaç yıl sonra jüriye çok kızgın olduğunu, çok üstüne gelindiğini söyledi. İçlerindeki belki de en iyi seslerden biriydi ama maalesef engelinin caps konusu edilmesi dışında bir daha eski popülerliğini yakalayamadı.

10. Selçuk Yapar içlerinde en büyük değişimi gösteren kişi. Acayip karizma bir şekilde yaşlandığını ve müzik sektöründe iyi bir yol katettiğini söyleyebiliriz. 'Kim Tutar Seni' şarkısını hatırlıyorsundur belki?

11. Alpay Kulay yarışmanın en gençlerinden biriydi. Kendine çok inandı ama geriye sadece birkaç seksi fotoğraf kaldı.

12. Ve Emrah Keskin... Yarışma zedeler derneğini kurarak kimsenin böyle yarışmalara katılmamasını önermiş. Ama kendisi de O Ses Türkiye'de şansını denemekten geri duramamış. Kısmet işte...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bbbbb

Selçuk Yapar'a bak. Adamın şu anki halinin genç halinden çok daha fazla gideri var.

karacambaz

en iyi hafızamda kalan serkül ve orda mıyım şarkısı oldu. haaa bir de popstar yarışma elemelerinden hemen sonra star olan ajdar var :D çikta çikta çikta çikta çik çik çikita çikita muzzz :D

sari05

#10 Seni de unutmadık Selena'ya aşık olup Burak'la aralarını bozmak için binbir numara çeviren şerefsiz Kuzey!!1111!1!1!!!1!111

sumgaitden-bir-adet-aybala

aynen selenanın sihri ile kafasına poster düşmüşdü ordan hatırlıyorum.

canbaz67

emrah keskin bu seride değil sanırım, türkstar yarışmasında olarak çıkıyo nette, zira bu albümde de adı yok,

kafakirantazesimit

Bayhan yine performansından birşey kaybetmemiş hala bayıyor

heineken

Bunu bize niye yapıyorsun?

kafakirantazesimit

Bini bizi niyi yipiyirsin ? Sanırım senin gibi eziklerin eline bu tür malca bir soruyu sormalarına fırsat vermek içindir ha ne dersin ? Kaybol , sükse yapmaya çalışan 3 kuruşluk ezik seni

Görüş Bildir