Görüş Bildir

Survivor SMS Sıralaması Kim Elendi? Survivor Çağman Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Haberler
> Survivor SMS Sıralaması Kim Elendi? Survivor Çağman Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor, dün akşam eleme bölümü ile ekranlara geldi. Yapılan SMS oylamasıyla birlikte Survivor’a bir isim daha veda etti. Dört kişinin eleme adayı olduğu akşamda, elenen isim Survivor SMS oylaması sonucunda belirlendi. Peki, Survivor kim elendi? Survivor SMS en çok oyu kim aldı? İşte dün akşam Survivor’da yaşanan tüm olaylar…

Survivor Kim Elendi?

Survivor Kim Elendi?

Survivor’da eleme gecesinde Çağman ve Hanzade eleme adayı olarak belirlendi. Daha önce eleme adayı olarak belirlenen Aleyna ve Öykü ile birlikte dört kişi Survivor’da kalmak için mücadele etti. Survivor SMS oylaması sonucunda en az oyu alan Çağman, büyük üzüntü ile Survivor’a veda eden isim oldu.

Survivor SMS Sıralaması

Survivor SMS Sıralaması

Survivor’da 8. haftanın SMS sıralaması da belli oldu. Bu hafta ünlüler takımında Batuhan SMS galibi olurken, gönüllülerde bu isim Ayşe oldu. Ünlülerde SMS ikincisi ise İsmail seçildi. Gönüllüler'de Poyraz'ın haftalardır sürdürdüğü birincilik serisi ise ikinci olması ile bozuldu.

Survivor Çağman Kimdir?

Survivor Çağman Kimdir?

Survivor yeni yarışmacısı olan Çağman Çatay 1993 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gelen Çağman, Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu. Yer akrobasisi, handbalance, breakdance yoga, movement culture, basketbol, scuba diving, serbest dalış, yüzme, street workout/calisthenics, hiit workout, windsurf, yelken, masa tenisi, atletizm, parkour&freerunning, breathe hold, kule atlama, trambolin ilgilendiği spor dalları arasında yer alıyor.

Spor eğitmenliği yapan Survivor Çağman daha önce Yetenek Sizsiniz yarışmasında yarı finale kadar çıkmış.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?