Görüş Bildir
Haberler
Sucu Kamil Filmi Konusu Nedir? Sucu Kamil Oyuncuları Kimler?

Sucu Kamil Filmi Konusu Nedir? Sucu Kamil Oyuncuları Kimler?

2019 yılında gösterime giren Sucu Kamil filminin yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu otururken filmin senaryosu ise Caner Özyurtlu ve Serkan Altuniğne’ye aittir. Bu gece Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak filmin konusu ve oyuncuları ise merak ediliyor. Peki Sucu Kamil filmi konusu nedir? Sucu Kamil oyuncuları kimlerdir? Detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Beyazperdenin ardından televizyonda yayınlanacak olan Sucu Kamil filmi için geri sayım başladı. Yerli komedi türdeki filmin başrollerinde Bülent Çolak ve Ayşen Gruda yer alıyor. Vizyona girdiği andan itibaren oldukça sevilen filmde heyecan zirvede yaşanacak. Yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu’nun yer aldığı filmde Kamil ile Merve karakterlerinin hikayesi izleyiciye sunulacak. Öte yandan, Merve'yi restoranda rehin bırakıp gereken parayı toplamak için türlü türlü işlere kalkışır ve başına birbirinden komik olaylar gelir. Peki Sucu Kamil filmi konusu nedir? Sucu Kamil oyuncuları kimler?

Sucu Kamil Filmi Konusu Nedir?

Sucu Kamil Filmi Konusu Nedir?

Konusu; Kamil (Bülent Çolak), annesiyle yaşar ve mahallenin sucusunda çalışır. Mahalleli onu 'Sucu Kamil' adıyla tanır. Kuaförde çalışan güzeller güzeli Merve'ye (Algı Eke) aşıktır ancak Merve bir türlü ona yüz vermez. Kamil, annesi Sevgi'nin (Ayşen Gruda) ısrarıyla cesaretini toplayıp Merve'yi pahalı bir restorana davet etmeye karar verir. Merve bu teklifi duyunca sonunda pes eder ve Kamil'le yemeğe gitmeyi kabul eder. Restoran çok güzeldir, ancak hesap gelince işler değişir. Kamil'in bu hesabı ödeyecek parası yoktur. Merve'yi restoranda rehin bırakıp gereken parayı toplamak için türlü türlü işlere kalkışır ve başına birbirinden komik olaylar gelir.

Sucu Kamil Oyuncuları Kimler?

Sucu Kamil Oyuncuları Kimler?
  • Bülent Çolak (Sucu Kamil)

  • Algı Eke (Merve)

  • Ayşen Gruda (Sevgi)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın