Görüş Bildir

Suç Çeteleri Koronavirüsü Yaymak İçin Parti Düzenliyor: 'ABD'deki Vaka Artışları Bununla İlgili Olabilir'

Anasayfa > Gündem

ABD’nin Florida eyaletindeki suç çetelerin koronavirüsün (Covid-19) aralarında yayılması için Mart ayından bu yana 400 kişilik partiler düzenlediği ortaya çıktı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınında merkez üssü haline gelen ABD'de vakalardaki artışın nedeni belli oldu. ABD’nin Florida eyaletindeki suç çetelerinin Mart ayından bu yana 400 kişilik partiler düzenlediği ve koronavirüsün daha hızlı yayılmasına neden oldukları belirtildi.

Mart ayından itibaren 600 ihbar

Polis baskınında bir kişi hayatını kaybetti

Polis baskınında bir kişi hayatını kaybetti

Gibson, ABD’deki son günlerde ortaya çıkan kritik vaka artışlarının bu partilerle bağlantılı olabileceğinin altını çizdi. Söz konusu partilere polis müdahalesinin de yapıldığını, bir kişinin arbedelerde polis tarafından vurularak öldürüldüğünü belirtti.

Osceola County’de şu ana kadar 5 bin 556 vakanın tespit edildiği, Salı gününden bu yana ise 268 vakanın ortaya çıktığı ifade edildi. Öte yandan Osceola’da şu ana dek 38 kişinin virüs nedeniyle hayatını kaybettiği aktarıldı. Florida genelinde ise 322 bin 994 pozitif vakanın bulunduğu, toplam can kaybının ise 4 bin 912 olduğu aktarıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
43
21
16
13
6
5
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
denemecelersss

Konuşma grubuda tanıştığım bir arkdaşım demişti amerikalıların yarısı aptal diyordu yok artık derdim :D gerçekten kanıtı bu

Freepluto Oo

Kendi ülkene bir bak bakalım kim daha aptalmis

Refika Yıldız

Türkiyedeki kürt halkları da korona virüsü yaymak için düğün yapıyor. Benzer işler..

Sevda

Keşke biraz daha araştırma yapsanız. Kürt Türk fark etmeksizin hepsi yapıyor. Özellikle askere gidenlerin partisinide not alalım.

ekis jord

trump kardes ogrenemedin mi, dis gucler diyeceksin, eski dostlarindan birini de ortak dusman diye tanittin mi tamamdir..