Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Stilleriyle Instagram'ın Gözdesi Olan Derhal Takibe Alacağınız 27 Tarz Delikanlı

 > 
1.8bPAYLAŞIM

Instagram'ın blog yazarlığı yapan son moda beyefendileri takibinize amade...

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/bricesander/27-k...

1. Stefano Tratto

Stefani Tratto'nun Instagram hesabı; seçtiği kıyafetleri, aksesuarları ve aynı zamanda bıyığın ona verdiği karizmayı gösteriyor.

2. Will Taylor

Will Taylor; kurduğu Bright Bazaar sitesinde ve Instagram hesabında renkli olan her şeye duyduğu ilgiyi açıkça yansıtıyor. Kendi yazmış olduğu bir kitap da var.

3. Saul Carrasco

New Yorklu blog yazarı Saul Carrasco günlük maceralarını ve seçtiği kıyafetleri Instagram hesabında paylaşıyor aynı zamanda Trendstyled adlı bir blogu var.

4. Philip Adesulu

Philip Adesulu genelde jilet gibi takım elbiselerle gördüğümüz bir stil danışmanı. Jpr Styling sitesiyle de moda dünyasına bomba gibi düşmeyi planlıyor.

5. Aaron Wester

Aaron Wester de günlük görünümünü Instagram'da takipçileriyle paylaşan bir blog yazarı. Oldukça ucuz ve bir hayli pahalı parçaları birbirleriyle eşleştirerek kullananlardan.

6. Kyle Hocking

Chicagolu blog yazarı Kyle Hocking modayla ilgili tüm tecrübelerini; The Simple Child adlı blogda ve Instagram hesabında takipçileriyle paylaşıyor.

7. Denny Balmaceda

New Yorklu stilist Denny Balmaceda; moda ve stil arasında büyük bir fark olduğunu söyleyenlerden. Ona göre moda sürekli değişse de, stil sizin kişiliğinize bağlı olarak gelişen kolay kolay değişmeyecek bir kavram. Takipçilerine yazdığı bloglarda ucuza iyi giyinmenin yolları hakkında da bilgi veriyor.

8. Justin Livingston

New Yorklu blog yazarı Justin Livingston giydiklerini nerden aldığını Instagram hesabında tek tek belirterek takipçilerine yardımcı oluyor.

9. Brock Williams ve Chris Lin

Brock Williams ve Chris Lin çifti; yazdıkları blogda ve ortak Instagram hesaplarında tüm maceralarını ve giydiklerini takipçileriyle paylaşıyor.

10. EJ Samson

EJ Samson; Instagram hesabında takipçileriyle paylaştığı fotoğraflarda; genelde bu açıyı tercih ediyor.

11. Eff Ulloa

Bu işe @mensfashionpost hesabıyla girişen Eff Ulloa; artık kendi Instagram hesabında takipçileriyle buluşuyor.

12. Lorenzo Liverani

Milanolu blog yazarı Lorenzo Liverani 2012'den bu yana takipçilerine ilham veriyor.

13. Brad Goreski

Ünlülerin stilistliğini yapan Brad Goreski her giydiğini takipçileriyle paylaşmasa da iyi bir tarzı olduğu su götürmez bir gerçek.

14. Matt

Matt; Instagram hesabında ve yazdığı blogda; erkek modasının yanısıra spor ayakkabılara olan tutkusunu takipçileriyle paylaşıyor.

15. Nickelson Wooster

“Nick” Wooster 25 yılı aşkın süredir ünlü markalarla çalışıyor. Moda dünyasına bireysel bir giriş yaptığından beri blog yazarlığı yapıyor ve Instagram hesabından takipçilerine ulaşıyor.

16. Joel Mcloughlin

Siyahtan asla vazgeçemem diyorsanız Joel Mcloughlin'i mutlaka tanımalısınız. Blog yazarlığı yapan Joel Instagram ve Youtube hesaplarıyla da oldukça ünlü.

17. Fabio Attanasio

The Bespoke Dudes sitesinin kurucusu Fabio Attanasio dünyayı gezerken giydiklerini ve gördüklerini Instagram hesabında takipçileriyle paylaşıyor.

18. Johannes Huebl

Johannes Huebl ve eşi Olivia Palermo da dünyayı gezerken giydiklerini ve gördüklerini paylaşanlardan.

19. Adam Gallagher

New Yorklu blog yazarı Adam Gallagher da dünyayı gezerek; moda, müzik ve yemek konusunda ilham arayanlardan. Tecrübelerini ise Instagram hesabında ve moda blogunda takipçileriyle paylaşıyor.

20. Phil Cohen

Sanat yönetmeni olan Phil Cohen; tarzıyla takipçilerinde sadeleşme isteği uyandıranlardan.

21. Men With Street Style

Men With Street Style tek kişiye ait olmayan, bir grup moda editörü tarafından yönetilen bir hesap. Her gün farklı erkeklerin tarzını yansıtan fotoğrafları takipçileriyle paylaşıyorlar.

22. Sergio Ines

What My Boyfriend Wore; Sergio Ines'in kız arkadaşının onun ne giydiğini takipçileriyle paylaştığı bir Instagram hesabı idi, fakat en sonunda Sergio ipleri ele almak durumunda kaldı.

23. Sabir M. Peele

Esquire tarafından Amerika'nın en iyi giyinen erkeklerinden seçilen Sabir M. Peele; deneyimlerini moda blogunda ve Instagram hesabında bizlerle paylaşıyor.

24. Jesse Chao

Vittorio J, hesabında erkek stili hakkın ipuçları veren blog yazarı ise Jesse Chao.

25. Moti Ankari

Desenler ve kumaşlarla oynamayı seven blog yazarı Moti Ankari; tarzıyla tüm takipçilerini şaşırtıyor.

26. Blake Scott

Instagram hesabını adeta bir moda günlüğü haline getiren Blake Scott neyi nerede giydiğini takipçileriyle usanmadan tek tek paylaşıyor.

27. Chris Millington

Kıyafet seçimleriyle olduğu kadar sakalıyla da ilgi gören model Chris Millington blog yazarlığı yapıyor ve Instagram hesabından takipçilerine ulaşıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
metaonder

komple tikiler.

dertcilekeder

bir değil

i-need-a-sensei-

Onedio'nun yeni kompleksli editörüne hoşgeldin deyin, bu gün açtığım 2 galeride onun çıktı. ._. Onedio para veriyor bence bu tiplere.

beyazdalga

buradaki bir çok kıyafeti üstüne para verseler giymem. .. tamam para verseler giyerim ama leş sonuç olarak.

metehan-sener

Abi şu listede tek with street var bide iamgalla baskada tarz göremedim :) Fracroxun olmadığı bir liste ne kadar iyi olabilirki :)

Görüş Bildir