Görüş Bildir
Haberler
Steve Jobs Filminin Çekimlerine Başlandı

Steve Jobs Filminin Çekimlerine Başlandı

ATKN
26.01.2015 - 10:37
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Apple'ın efsane kurucusu Steve Jobs'un hayatını anlatan ve hazırlık aşaması yılan hikayesine dönen yeni filminin çekimlerine California'da başlandı.

Teknoloji firması Apple'ın 2011 yılında hayatını kaybeden kurucusu ve CEO'su Steve Jobs'un Aaron Sorkin'in senaryosunu yazdığı filmin çekimlerine başlandı. California Berkeley'de başlayan filmin birkaç sahnesi aynı anda çekiliyor. Michael Fassbender, Seth Rogen, Kate Winslet ve Katherine Waterston'un başrollerinde olduğu film, ilk başlarda Sony Pictures tarafından yapılacaktı. Ancak Sony filmi yapmaktan vazgeçince yerine Universal Studios geçti.

Aynı anda 3 sahnesinin çekimlerinin yapıldığı filmde geriye dönüşlerle Steve Jobs'un hayatı konu ediliyor. Filmin senaryosu Steve Jobs'un kendi tarafından onaylanan ve Walter Isaacson tarafından yazılan resmi biyografisini temel alarak hazırlandı.

Daha önce de bir Steve Jobs filmi yapılmıştı. 2013 yılında gösterime giren 'Jobs' isimli filmde Steve Jobs'u Asthon Kutcher canlandırmıştı. Yeni filmin ne zaman gösterime gireceği ise şimdilik belli değil.

Al Jazeera Turk

Kaynak: http://www.aljazeera.com.tr/haber/ste...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam