Stalklamalara Doyamıyoruz! İşte Geçtiğimiz Hafta Ünlülerin Dikkat Çeken Sosyal Medya Paylaşımları

-

Geçtiğimiz hafta ünlülerin TwitterInstagram ve Snapchat'ten paylaştığı, dikkat çeken video ve fotoğrafları sizler için derledik!

1. Tarkan

2. Gülşen

3. Şeyma Subaşı

4. Gülben Ergen

5. Eliz Sakuçoğlu

Özgürlük... Ve ben özgürlük dediğimde ahlaksızlık demek istemiyorum. Yanlış anlayabilirsin. Ben özgürlük dediğimde sen onu ahlaksızlık olarak anlayabilirsin çünkü işler böyle yürür. Kontrol altındaki bir zihin ne zaman özgürlüğü duysa hemen onu ahlaksızlık olarak anlar. Ahlaksızlık kontrolün zıt kutbudur. Özgürlük sadece aradadır, tam ortadadır; hiçbir kontrolün ve hiçbir ahlaksızlığın olmadığı yerdedir. Özgürlüğün kendi disiplini vardır ama bu hiçbir otorite tarafından dayatılmamıştır. O senin farkındalığından, orijinalliğinden gelir. Özgürlük asla ahlaksızlık olarak anlaşılmamalıdır, yoksa esas noktayı kaçırırsın. Farkındalık özgürlük getirir. Özgürlükte kontrole ihtiyaç yoktur çünkü ahlaksızlık için bir olasılık yoktur. Ahlaksızlık yüzünden sana kontrol dayatılmıştır ve eğer ahlaksız olarak kalırsan toplum seni kontrol etmeye devam edecektir. Ve sen kendini kontrol ederken canlı olmanın özünü kaçırırsın çünkü kutlamayı kaçırırsın. Şayet aşırı kontrollü isen nasıl kutlayacaksın? Bu, neredeyse her gün gerçekleşir. Çok kontrollü ve disiplinli insanlar beni görmeye geldiklerinde, onların kafataslarının içine sızmak nerede ise imkânsızdır; o kadar kalındırlar ... etraflarında taştan duvarlar. Onlar taşlaşmıştır, onlar buz kesilmişlerdir; onların sıcaklıkları kaybolmuştur. Çünkü eğer sıcak olursan korku vardır; bir şey yapabilirsin. Onlar bu yüzden kendilerini öldürmüş, kendilerini tamamen zehirlemiştir. Kontrol altında kalmak için tek bir çözüm bulmuşlardır ve bu da yaşamamaktır. Öyleyse taştan bir Buda ol; o zaman sabırlıymış, dinginmiş, disiplinliymiş gibi rol yapabilirsin. Ancak, burada benim öğrettiğim şey bu değildir. Ahlaksızlık kadar kontrol de bırakılmalıdır. Şimdi kafan karışacak. Sen ya kontrolü ya da ahlaksızlığı seçebilirsin; “Eğer kontrolü bırakırsam, ahlaksız olacağım. Eğer ahlaksızlığı bırakırsam, o zaman kontrollü olmak zorundayım,” diyebilirsin. Ancak ben sana diyorum ki eğer farkında olursan kontrol ve ahlaksızlığın her ikisi de aynı çöplüğe gider. Onlar aynı madalyonun iki yüzüdür. Ve farkındalıkta onlara ihtiyaç yoktur. #osho #freeyoursoul #freeyourmind

Eliz Harikalar Diyarında 🌟 (@elizsakucoglu)'in paylaştığı bir gönderi ()

6. Edis

7. Berrak Tüzünataç

8. Aslı Enver

9. Demet Akalın

Gece gulumsemesi🤗🤗zamansiz Ajda Pekkan

DEMET AKALIN (@demetakalin)'in paylaştığı bir gönderi ()

10. İrem Derici

11. Ceyda Düvenci

12. Soner Sarıkabadayı

13. Serenay Sarıkaya

I ❤️ @hakankulturofficial !! Thanks for amazing pictures @cemtalu 👊🏼😇

Serenay Sarıkaya (@serenayss)'in paylaştığı bir gönderi ()

14. Cem Yılmaz

15. Acun Ilıcalı

16. Didem Soydan

17. Ata Demirer

Çay var mı çay

Ata Demirer (@atademirerofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

18. Birce Akalay

19. Sıla

20. Koray Avcı

21. Rüzgar Erkoçlar

Elin hep orada,kalbın hep kalbımde olsun..Biz bize yeteriz..Hoşgeldin huzurum,hoşgeldin omrum,hoşgeldin kadınım..

Rüzgar Erkoclar (@ruzgar_erkoclar)'in paylaştığı bir gönderi ()

22. Ahmet Mümtaz Taylan

23. Ajda Pekkan

Yemek de yaparım kariyer de😊 Ajda'nın Mutfağı😘

Ajda Pekkan (@ajdapekkan)'in paylaştığı bir gönderi ()

24. Hande Yener

25. Şahan Gökbakar

26. Haluk Levent

27. Doğukan Manço

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zangoccocuk

Ünlülerin değil, ülkemize çöreklenmiş ve bütün çeşme başlarını tutmuş, millet sefaletten kırılırken bir eli yağda bir eli balda yaşayan, başka ülkeye gitseler çöpçü dahi olamayacakken burada el üstünde tutulan Yahudi çocuklarının demek lazım.

penguen-geri-dondu

barış manço <3 görmek iyi geldi gerçekten

Gizli Kullanıcı

Şeyna Sufaşı'na söyleyecek çok cümlem olabilir fakat- siber suçlar beni de evden alır diye korkuyorum. O yüzden Adana'daki akrabalarıma selamla noktalandırıyorum cümlelerimi. Ay lav kumpir.

Görüş Bildir