Stalkın Böylesi! Kız Arkadaşının Gizli Kutusunda Kaybettiğini Sandığı Eşyaları Görünce Korkudan Deliren Adam

105PAYLAŞIM

Partnerinizin dolabında bir zamanlar kaybettiğinizi düşündüğünüz eşyalarla dolu bir kutu bulsanız, ne yapardınız? Merakına ve sıkılmış ruh haline yenik düşen bir adamın başına gelen de tam olarak bu oldu. Oldukça ürpertici bu hikayeyi sizler için Mirror'dan derledik.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news...

21 yaşındaki ismi bilinmeyen genç adamın Reddit'in ilişki tavsiyeleri kısmında paylaştıkları herkesi hayrete düşürdü.

Yaptığı paylaşımda, kız arkadaşının dolabında aralarında kendisine ait diş fırçası, fişler ve iç çamaşırları bulunan gizemli bir kutu bulduğunu belirtti. İşin garip tarafı ise bu eşyalardan bazıları kaybettiğini düşündüğü eşyalarıydı. Kutunun içerisinde saç, ayak tırnağı ve hatta kullanılmış prezervatif de bulunuyordu.

"Bir yıldan uzun süredir beraberiz ve küçük tartışmalar haricinde hiçbir problem yaşamadık şimdiye kadar. Şu ana kadar davranışlarında herhangi bir tuhaflık fark etmedim."

"Birkaç gün öncesinde üniversitede bir derse gitmek üzere odasından çıktı ve beni de odasında bıraktı. O zamana dek eşyalarına hiç bakmamıştım çünkü böyle bir şeye ihtiyaç duymamıştım. Sıkıldım ve ne tarz eşyaları olduğuna bakmak istedim. Bir kutu buldum. Kutuyu açtığımda benim eskiden kullandığım bir sürü eşyamı gördüm. Eski çoraplarım vardı. Tatilimizden sonra kaybettiğimi düşündüğüm diş fırçam vardı. Tarağımdan aldığını sandığım saçlar, ayak tırnakları ve cüzdanımdan aldığını düşündüğüm fişler vardı. Bana ait olduğunu bildiğim yiyecek paketlerini bile almıştı. Nereden geldiğini bilmediğim bir parça cam vardı. USB telefon şarjı, yarısı kullanılmış bir sabun, iç çamaşırları, çiğnenmiş sakız ve ne zamandan olduğunu bilmediğim yara bantları vardı."

Adam kendisini en çok endişelendirenin ise kız arkadaşının nasıl aldığını bilmediği kullanılmış bir prezervatif oldu.

"Başka neler olduğunu hatırlayamıyorum çünkü kutuyu hemen yerine koyup oradan ayrıldım. Sakladığı bu kutuyu bulduğumu henüz bilmiyor. Onun, bu konuda rahatsız etmek istemiyorum çünkü eşyalarına baktığımı anlayacak. Ama ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Onu gerçekten çok seviyorum ama çok korktum."

Paylaşımı görenlerden bazıları yaşanan bu durumu hemen Netflix'in "You" programından Penn Badgley'nin canlandırdığı korkutucu sahne ile kıyasladılar.

Programda, ana karakter kız arkadaşını takip ederek ilişkilerine dair ilginç anıları saklıyordu. Sakladıkları arasında diş ve kullanılmış tamponlar da bulunuyordu. 

Bazıları ise kadının bununla yüzleşmesi gerektiğini veya adamın, kadından ayrılması gerektiğini söylediler. Birkaç kişi de bunun adeta bir büyücülük hikayesine benzediğini düşündüler. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karelahana

abauv tamam izleyelim you u

bukiznedio

ulan ne konuşcan kaç kurtar kendini bi büyü bebeği bulmadığı kalmış kutuda

emine.ata.73

o ne öyle aq kork tabi hacı amca

sarman-sar

Büyü yapıyordur. Bağlama büyüsü yapıyor bence.Seviyormuş kızı, kesin seviyorsundur!

ordekkac

Nasıl bu kadar sakin duruyorsunuz? Çok korkunç düşünsenize biri ayak tırnaklarınızı bile saklıyor üstelik 1 yıldır...

Görüş Bildir