Sosyal Medyadaki Öğretmenlerden 24 Kasım'da İçinizi Isıtacak 15 Paylaşım

-
Abone ol

Artık öğretmenlerimiz sosyal medyayı aktif kullanıyor, öğrencilerle ve velilerle daha rahat iletişim kuruyor. Biz de bu özel günde öğretmenlerin paylaşımlarını derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
culog

"Welcome to Adana" Memleketimin insanı her zaman şekil :D Güzel öğretmen güzel insan demek.Bende sevdiğim bir öğretmenimi aradım.Emekli olmuş yanına son gittigim okuldan ayrılmış.Adresini arıyorum şuan bulursam elini öpmeye gidicem.

Gizli Kullanıcı

her ne kadar öğretmen sayılmıyor olsanız da öğretmenler gibi benimle ilgilenip dertlerimi dinlediniz. bir şey olduğunda yardımcı olmaya çalıştınız. her nolursa olsun yanımda olup o kadar işinizin arasında benimle ilgilendiniz. bir hoca gibi değil arkadaş abla anne gibi dertlerimle üzülüp sevinçlerimde sevindiniz. iyi yerlere gelmem için yardımcı olmaya çalıştınız ve çalışıyorsunuz. hep de yanımda oldunuz her seferinde o kadar iş arasında vaktinizi ayırdınız bana. üniversitede olduğumuz halde o soğuk ortamı sıcacık hale getirdiniz odanızda ve okulda. gülüşünüzle disiplininizle hikayelerinizle anlatma tarzınızla yeri gelip çocuksu yeri gelip de ciddi tavrınızla kendinize hayran bıraktınız. zaten söylemiştim size de ilk derste anladığımı gelecekteki halim sizdiniz resmen kendimi aynada görüyor gibiydim. gelecekte bu kadar iyi sizin gibi bir akademisyen bilim kadını olmak için de çalışıyorum. sizin gibi bir hocaya sahip olduğum için çok şanslıyım.

Gizli Kullanıcı

açıkçası hiç beklemezdim kendim gibi birini görüp onun öğrencisi olacağımı. hep hayaldi bu benim için hem hiç gerçekleşmeyecek bir hayal. tam dedim hayal ettiğim hoca ben olucam siz geldiniz karşıma. geçen sene bu gününüzü kutladığımda çok sevinip bana sarılmanızı asla unutamam. nasıl yani demiştim. ilk defa bir hocam sarılmıştı bana ve hani o sıcaklığınızı öyle bir hissetmiştim ki böyle kaskatı kesildim. hani daha da uzun süre sarılmak isterdim size o anda. gerçi hep sarılasım geliyor da neyse :) gerçekten sizin gibi bir hocaya sahip olduğum için çok şanslıyım ve inş uzun süreler boyunca da hep görüşücez. neyse lafı çok uzatmaya gerek yok. öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Gizli Kullanıcı

benim de hocama yazdığım yazı. iyi ki de hayatımda :))

goofy

hepsi birbirinden güzel ama #14 bir başka güzel

Görüş Bildir