Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sosyal Medyada Canlı Ayrılık Konuşması: Uçakta Ayrılan Çiftin Başına Gelenler

 > 
3.3bPAYLAŞIM

ABD 'de New York seferini yapmakta olan bir uçakta yaşananlar şu sıralarda sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı. Kız arkadaşını terk etme kararı alan bir genç yaşanan bu büyük hezeyanın sadece ikisi arasında kaldığını sanıyordu ancak Kelly Keegs adında uçağın bir başka yolcusu olanı biteni izliyordu. 😳😳😳

Görüp duymakla da kalmayan Kelly Keegs, olan biteni Twitter üstünden @keegs141 adlı hesabından yayınlıyordu.

Keegs'in Twitter hesabını takip edenlerin sayısı "canlı yayında ayrılık tweetleri" sırasında 7000'e ulaştı.

Birkaç sosyal ağda daha yazsaydı izlenme rekorları kırabilirdi 😊

Tweetleri takip edenlerin en çok yaptığı yorum, adamın bu ayrılık konuşmasını neden uçakta yaptığıydı. Kalkıp gidemeyeceksen nasıl ve neden? 💆

Bu ayrılık konuşması esnasında neler oldu? Keegs'in aktardıkları şöyle:

Kelly Keegs: Fotoğraftaki çocuk az önce kız arkadaşına "senden ayrılıyorum" dedi. Kız ağlamaya başladı...

Genç: Sana gerçekten dayanamıyorum. Yanında olamam. Yapabilsem yerimi değiştirirdim. Bu gerçekten senin için bir sürpriz mi oldu?

Kız Arkadaşı: Harika! Gerçekten harika! Seninle bu lanet uçağa binmek için fazladan 40 dolar verdiğime gerçekten memnun oldum!

Genç: Umurumda değil, eminim senin de umurunda değildir.

Kız Arkadaşı: Bu haksızlık! Ben bunu mu hak ettim? Neden beni terk ediyorsun? Ben böyle bir kadın olmak istemiyorum. Ben en iyi arkadaşım olmanı istedim ama buna izin vermedin! Bana gerçekten bunu mu yapacaksın? Diğerleri gibi yavaşça hayatından çıkartıp atacak mısın? Neden üzgün olduğumu hiç anlamadın, benim her şeyimden nefret ettin! Bu iş neden bu kadar kolay senin için? Benden ne istedin?

Genç: Sakin olman lazım...

Kız Arkadaşı: Bunun gerçekten bir yerlere varacağına emindim. Bunu düşündüm buna inandım.

Genç: Pekala lanet olsun seni bu kadar özel yapan şey ne ki?

Kız Arkadaşı: Gerçekten konuşmaya ara verebilirsin. Kapa çeneni! Charlotte'a soracağım, ona eve döndüğümüz dakikada soracağım bakalım hikayeleriniz örtüşecek mi?

Genç: Bunu artık gerçekten tartışmak istemiyorum.

Kız Arkadaşı: Demek öyle! Senin için zaman harcamaya değmiyorum öyle mi?

Kelly Keegs'in olaya yorumu ise şöyleydi: Hayatımdaki en keyifli uçak rötarını yaşıyorum. Charlotte da kim, nasıl bir skandal? 50 dakika boyunca Vodka ve Bloody Mary eşliğinde bunları izledim. Ve şu anda fingirdiyorlar! Şaka yapmıyorum!

Kelly Keegs sosyal medyada pek çok kişi tarafından da özel hayatı ifşa etmesi sebebiyle ağır eleştiriler gördü ancak Twitter kullanıcılarının büyük bir kısmının da keyifle olan biteni okuduklarını söyledi :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
syagmure

adam geri vitese takmış :D

re-entry

bence kadına tazminat davası açılmalı.

mukadderat

Adı diyanet ama türkiyeyi aldığı bütçeyle en çok sömüren kurum. Hal böyleyken bu kadar dindar vijdansızın aklı anca böyle icraatlere eriyor.

mominspace

ne alaka :)

bisarisindegil

Yazık cidden yazık

missgk

Çift bence kıza dava açsa kazanır. Özel hayata saygısızlık var. Bir bayan olarak kendisi o kızın yerinde olsa ne yapardı? Ya da kendisi gibi meraklı biri bu olayı dünyanın en önemli meselesi gibi dünya aleme ifşa etse. Sanırım popülaritem arrttı diye sevinirdi bu.

Görüş Bildir