Son Dönemde Girdiği Polemiklerle Gündem Olan Tuğba Ekinci'nin Okudukça Hayrete Düşeceğiniz Sözleri

283PAYLAŞIM

Tuğba Ekinci, son dönemde söyledikleri ve yaptıklarıyla sürekli gündem oluyor... Biz de sizler için bu zamana kadar tepki çeken bütün sözlerini bir araya getirdik.

Gelin bakalım, neler neler söylemiş?

1. "Kadın yüz vermezse hiçbir Türk erkeği taciz etmez. Olsa bana olurdu."

Bir röportajında "Tacize uğradınız mı hiç?" sorusuna "O konu çok yalan. Türk erkeği asildir. Kadınlar yüz vermeden hiçbir Türk erkeği taciz etmez. Olsa bana olurdu. Durup dururken bu yaşıma kadar kimsenin tacizini görmedim. Onu söyleyen kadınlar emin ol ki o adama yüz vermiştir" şeklinde açıklama yapmıştı.

İnanılmaz ama gerçek.

2. "Şiddet görmek istemeyen bayan şiddet görmez"

"Küçük çocuk gibi, güçlü bir bayana, ses sanatçısına bu şikayeti yakıştıramadım. Her ilişkide oluyor itip kakışmalar. Ahmet her zaman ailesine çok hayırlı evlat oldu. Mesleğini tehlikeye atmanın alemi yok. Gerektiğinde erkek gibisiniz; 15 Temmuz mitingi için açıklamanız yürüyüş sitiliniz, konuşma şekliniz, şarkıları tonlandırma vs... Ahmet benim eski dostum asla büyük hatalar yapacak biri değil, ayrıca şiddet görmek istemeyen bayanlar şiddet görmez. Saygılar ve sevgiler (Ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün) MEVLANA"

3. Sonra yukarıdaki sözünü açıkladı: "Böyle şeylere maruz isteyemeyen insan kalmaz."

"Dememin sebebi, erkeklerin üstüne çok gitmemek lazım bir bayansak. Çünkü erkektir sonuçta."

Evet, az önce kadına şiddet konusundaki düşüncelerini okudunuz.

4. "Doğu'daki temiz insanları alalım, gerisini bombalayalım."

Ankara'da meydana gelen hain saldırının ardından bu paylaşımı yapmıştı.

5. Tarkan ile olan polemiği hatırlayanınız var mı?

2011 yılında Tarkan ödül almaya geldiği sırada sahneye atlamış ve “Neden okul yaptırmıyorsun?” diye sormuştu Tuğba Ekinci. 😅

6. "Birinin altı durmuyor, birinin üstü."

Katıldığı bir programda "Ben Hülya Avşar'a benzediğimi iddia etmedim. Ben bunu söylesem yıllar önce söylerdim. Sanki imam hakkında mı? Konuştum. Hülya hanımın kocası imam mıdır? Önceden de çapkın bir adamdı.Bana yaptığını da ben sıkıldığım için söyledim. Bunlar zaten bekarlar artık, evli olsalar ben böyle bir şey zaten söylemem. Üzüldüğüm nokta, Kaya bey tanımıyorum diyor, Hülya hanım şahıs diyor benim için ayıptır kardeşim. Birinizin altı durmuyor, birinizin üstü durmuyor. Kaç yaşına geldiler normal konuşsunlar." demişti.

7. Deniz Çakır'ın başörtülü kadınlara laf attığı iddiasında ağzını epeyce açmıştı...

"Fazla tanımıyorum psikopat sanıyorsa kendini ona en fiyakalısından hanımağa yaparım oynadığı dizide Temizlikçiyi canlandırsaydım demek zorunda kalır. Bikini şort daha çok yakışıyor sana, hayırdır doğruysa sana mı kaldı ayıklamak memleketi? Deniz Çakmaktaş kapalı da açık da Müslüman Türk vatandaşımız. Ailesi kimse alsın ilgilensin kızıyla alkolü taşıyamıyorsan içmeyeceksin veya da menajerine beni akla çalışması yap demeyeceksin altı üstü oyuncusun rolünden ben çıkartırım seni, ortak dostlarımız oldu zaman zaman sor adresi gösterirler adresim belli gel istediğin zaman uçma dan gel."

8. Eski sevgililerine demediğini bırakmamıştı...

"Eski sevgililerim çok çirkinleştiler; ya eşleri iyi bakmıyorlar ya da kız arkadaşlarıyla mutlu değiller. Benim dönemimde daha iyilerdi. Ekranda eski sevgililerime baktığımda 'Ben bunları nasıl beğenmişim' diye kendime hayret ediyorum."

9. Ebru Gündeş'i övdü mü yoksa ünlü şarkıcıya sövdü mü belli olmayan bu paylaşımı...

10. Hülya Avşar ve Müslüm Gürses'in bu videosunu paylaştı...

"Ekranda en kötü esprileri yapan birine benzetilmek çok kötü bir duygu çok zevksiziniz . Sadece benden zengin. İki durumu iyi ayırt edin artık rica ediyorum yıl 2019 oldu :("

11. Hakan Sabancı, bir kadında aradığı özellikleri tek tek sıralamıştı: "Yalandan hoşlanmam. Aptal yerine konmaya hiç tahammül edemem. Kızların trip atmasına gelemem. Çok itici ve manasız bulurum. Sevgilim, güler yüzlü, samimi, zeki ve esprili olmalı. Yakın arkadaşlarımla da iyi anlaşmalı” demişti.

Ardından Tuğba Ekinci bu paylaşımı yaparak herkesi şok etmişti...

12. "Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır. Ben ilişkilerin tatlı-sert olmasından yanayım."

Devamı daha korkunç: "Böyle şeylere maruz kalmamak için, bir bayan olarak erkeklerin üstüne çok gitmemek lazım. Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır. Ben ilişkilerin tatlı-sert olmasından yanayım. Bu zihniyetle mücadele etmek şiddetle mücadele etmekten daha zor. Türk kadını normal adam ile anlaşamıyor. Hafif buluyor. Nerede kazak adam, bu daha erkek diyor. Türk kadını güzel adamları light buluyor. Bu beni koruyamaz."

13. "Üzülme, erkek adamın malı meydanda olur."

Kerimcan'ın uçak tuvaletindeki müstehcen görüntüleri için "Dünden beri bakıyorum evine eşya aldıkların, şarkılarının hit olmasını istediğin ve yardım ettiğin kimse yok yanında. Ben sana her zaman doğruları söyledim nerde karşılaşsak kalıcı olmak istiyorsan bir şarkı yap bir eser meydana getir ama sen ne yaptın şöhretin rüzgarına kapıldın. Bak seni kötü gününde herkes icraatı olmayan insan suçlaması yaparak sayfanın kapanması için dilekçe isteğinde bulunuyor. Ayrıca ben senin neden yanındayım bugün? Çünkü sen de insansın hata yapabilirsin. Bugün sana terbiyesiz diyenler kim bilir mahrem yerlerini günde kaç kere kimlere atıyorlardır. Şimdi anladın mı kim dostun kim düşmanın üzülme erkek adamın malı meydanda olur. Türkiye de sosyal medya fenomeni dendi mi StarKerimcan'dır. Amerika’nın yaramaz çocuğu Eminem ise bizimki de Kerimcan ne olmuş yani hata yapamaz mı? Beğenmeyen bakmasın sevmesin zorla mı bu işler? Onun da bir ailesi var yapmayın abartmayın." demişti.

Peki, siz ne düşünüyorsunuz Tuğba Ekinci'nin bu sözleri hakkında?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gunesliler

Bu kadın çoğalmasın N' olur !

enk-capital

Allah'ım ne diyo bu ya? Tek bi cümlesini anlamadım. Gerçekten cümleler bu şekilde mi yoksa editörler aktarırken yazım yanlışı mı yapıyo? Türkçe'yi unuttum resmen. Biraz daha okusam elfçeyi bile unuturum.

defne-unal

çocukları sahneden alalım

defne-unal

bu kadını gaz odasına atmak lazım

doask

konuş deli

Görüş Bildir