Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şok İddia: Hamza Hamzaoğlu'nun Denizlispor Döneminden Evlilik Dışı Bir Çocuğu Var

-
Abone ol

Geçen sene aldığı üç kupaya rağmen Galatasaray'dan gönderilmesiyle gündem olan Hamza Hamzaoğlu hakkında bir iddia da bugünlerde atıldı. Eşi eski atlet ve aynı zamanda antrenör olan Nergiz Hamzaoğlu'ndan iki çocuğu olan teknik direktörün Denizlispor'da görev yaptığı dönem kulübün medya sorumlusu Sinem Yanmaz'la ilişkisinden bir de çocuğu olduğu bizzat Sinem Yanmaz tarafından Facebook sayfasından açıklandı.

Sinem Yanmaz Denizlispor'un eski medya sorumlusu. Hamzaoğlu'yla da görev yaptıkları dönemde tanışmışlar.

prntscr.com

Yanmaz dün Facebook'tan kişisel hesabından şunları paylaştı:

"Soran soruşturan arkadaşlara tek tek cevap vermektense ilk ağızdan net yazayım istedim. Beni tanıyanlar mizacım ve karakterimi bilir. Özüme, vicdanıma ters vuku bulan bu olayı tüm çıplaklığı ile gözler önüne sermek artık ruhen özgürlüğüm olacaktır.
Hamza Hamzaoglu'nun oğlu Eşref Çınar Hamzaoglu'nun annesiyim. 
Oğlumun, annesi ve babası tarafından 5 yıldır meşrulastiırılmayışının  sebebi Hamza Bey'in ailesi, çevresi, kariyeri, kişisel menfaatleri doğrultusunda sevgi ve saygı bağı ile şahsımın fedakarlığı idi...

"Koca bir yalan!"

prntscr.com

Bu yönde kendisinin doğru zamanı tarafımdan sabırla beklenmiş, oğlum ve benim hayatımızdan önce Hamza Bey'in öncelikleri gelmiştir.
Ancak Hamza Bey'in oğlum ve benim hayatim üzerine fütursuzca söylediği yalanının gün yüzüne çıkmasıyla hem kadın hem anne olarak bunca yıllık gizli hayat mücadelesi ve hem oğlum hem kendi hayatımdan verdiğim fedekarlığın koca bir yalan uğruna olduğunun taze idraki ve acı tecrübesini yaşamaktayız. 

"Eşi biliyordu."

Beyefendi kişiliği ve karakteri ile sevilen, tarafımdan da bu yönüyle gurur duyulan ‪Hamza Hamzaoğlu maalesef bilinenin aksine gösterdiği bu akıllara zarar tutumuyla beni hem bir kadın hem de bir anne olarak manen tarifi mümkün olmayan şekilde yaralamış ve mağdur etmiştir.
Kendisinin, eşi Nergiz Hamzaoğlu'nun benden ve oğlumdan bihaber olduğu yalanıyla bunca yıl beni oyalamış olduğu, aslında eşinin en başından beri benim ve oğlumun varlığını bilip kabullendiği gerçeği benden saklanmıştır. Esin "Bildigimi kimse bilmeyecek." yaptırımını Bizans oyunlarıyla uygulayan Hamza Bey karşılıklı sandığım ve kadın kalbiyle inandığım sevgi saygı ilişkimizde Oscar'lık bir performans sergilemiştir.

"Bu oğluma psikolojik zarar veriyor."

"NAMUSUM" sözünün, ağırlığını ve sözlük anlamını bilmeyen ağızlarda böyle telef olması, bu denli afaki söylenişi kadın ve anne kalbinde tamiri imkansız yaralar açmış, kişisel menfaatlerin babalık duygularının önüne geçmesi beni, bir anneyi oğlumun babasını yok sayma noktasına getirmiştir. Dünden bugüne kapalı kapılar ardında yasanan baba oğul ilişkisinin sağlıklı olamayışı, hala babalığına 3. kişilerce müdahil olunması ve buna izin verilişi artık oğluma psikolojik olarak zarar vermektedir.

"Babalık vazifesini layıkıyla yerine getiremedi."

Bu danışıklı oyun ile oğlumu hayatına meşru dahil edemeyen, ona babalık vazifesini layıkıyla yerine getiremeyen ve oğluna, bana bile isteye kayıp zamanı yalan yaşatan Hamza Hamzaoğlu'nu sizin vicdanlarınızda özgür bırakıyor.
Hem bir anne, hem bir kadın olarak bütün insanlığa olan inancımı tam da bu noktada bitiriyorum. 

"Mağduriyetten en büyük payı alan oğlum Çınar..."

Mağduriyetten en büyük payı alan oğlum Çınar için tek duam, onun basiretli bir birey olarak ahirette hesabını veremeyeceği vicdan yükünü kimseye yaşatmaması, bu fani dünyayı şerefli ve ahlaklı yaşamamasıdır.
Oğlumun dedesi Eşref Yanmaz'in her daim bizim arkamızda koca bir çınar gibi asil duruşu tek tesellimiz ve gururumuzdur.
Oglum taşıdığı her iki ismi de dedesinden almıştır. Oğlumun taşıdığı‪ Hamzaoğlu soyadı artık sadece yükümüzdür."

Yanmaz, paylaşımdan sonra kendisine ulaşan bir muhabire de şu açıklamalarda bulundu.

"Facebook üzerinden yaptığım bu ileti, sadece vicdanımın özgürlüğü içindi. Başka hiçbir şey için değil. Ben kendisini şahsımca öyle bildim, öyle tanıdım, öyle sevdim. Ondan bir çocuk dünyaya getirdim. Maalesef gerçek budur. Oğlum Eşref Çınar Hamzaoğlu, Hamza Hamzaoğlu'nun yasal oğludur."

İddia sosyal medyada da gündem olurken, TT'de ilk sıralara yerleşti.

Hamza Hamzaoğlu olaya bu açıklamayla cevap verdi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
no-shame

Hocam yine mi vasat :( Çocuğu da ucuza getirmiş.

lisami

Bir şey yapıyorsunuz korunun bari be. Sonuçlarını düşünmeden hareket ediyorsunuz, sonra her iki tarafta mağdur rolü oynuyor. Oldu.

infinite

BİZE NE AQ

polonyalimendil

hayır bir b*k yiyorsunuz yasak aşk yaşıyorsunuz. tamam anladık. hadi kadın kötü niyetli ve belirli imtiyazlara sahip olmak için senden evlilik dışı çocuk istedi. e be hamza hoca bu kadar mı cahilsin? ne şekilde birlikte olursan çocuk olacağını da mı bilmiyorsun? isteyerek yaptıysan zaten sözün bittiği yerdeyiz. evli bir adamdan çocuk yapıp ahlak ve duyar kasmak da müthişmiş. para akışı bittiyse demek...

ahunaz

bak namus dedi, analık dedi.......... ama ben evil bi adamla kırıştırdım, adamın karısını benimle aldatmasına göz yumdum, ondan çocuk peydahladım demiyo. kadınlık gururundan bahsetti ama başka bir kadının kocasıyla yatıp gününü gün ederken ne kadınlığını hatırlıyo ne de gururu. ulan benim bu kafa almıyo lan nasıl bok hayatlar yaşadığınızı. orası beni ilgilendirmez de çocuk yapıp zamanı geldiğinde ya da şöyle diyelim adam para kaynağını kesince ortaya çıkarıp ben anayım, ben kadınım, gururum var ulan demesini biliyorsunuz.

Görüş Bildir