Soğuk Kış Günlerinde Tercih Edebileceğiniz Yakın Temaslı 10 Cinsel İlişki Pozisyonu

94PAYLAŞIM

Yaşadığımız şu günlerde dışarıda soğuk havalar hüküm sürerken harika bir kış seksi tam da ihtiyaç duyduğunuz şey olabilir. İşte, zevki doruklara çıkaracak bazı pozisyonlar...

1. Spooning

Pasif olan kişi önde olacak şekilde, aynı yöne doğru uzanın. Önde olan kişinin dizlerini hafif şekilde kırıp kalçasını arkaya ittirmesi vajinaya girişi daha kolay hale getirir. Bedenlerin açısını değiştirerek hareketleri daha rahat kontrol edebilirsiniz.

2. Wrapped lotus

Partnerlerden birisi bağdaş kurarak yere, diğeri de yüzü partnerine dönük olacak şekilde kucağına oturur. Üstte olan kişi bacaklarını partnerinin çevresine dolayarak destek için birbirlerine sarılmayı deneyebilir.

3. Modified doggy

Köpek stiline benzeyen bu pozisyonda yalnızca kalçanız yukarıda olacak şekilde yüz üstü uzanın. Ekstra destek almak için kalçanızın altına bir yastık koymayı deneyebilirsiniz.

4. Coital alignment technique

Bu pozisyon genel olarak misyoner pozisyonu olarak da gösterilebilir. Ancak misyonerden farklı olarak bacaklar yukarı doğru ve partnerin etrafına sarılmış şekilde olmalı.

5. The side-by-side snuggy

Bu pozisyonda partnerinizle yüz yüze olacak şekilde uzanın. Birinizin bacağını partnerinin kalçasına sararak pozisyonu penetrasyon için daha kolay hale getirmesi gerekir.

6. The hot seat

Partnerlerden biri yatağın kenarına, diğeri de sırtı ona dönük olacak şekilde partnerinin bacaklarının arasına oturur. Üstte olan kişi kalçasını geriye bükerek daha kolay bir penetrasyon sağlayabilir.

7. Winter bear

Dizlerin üstündeki bu pozisyonda bedenin üst kısmı öne ve yatağa uzanacak ve kalçanız da havada kalacak şekilde eğilin. Bu pozisyonda derin penetrasyona erişebilirsiniz.

8. Cocooned cowgirl

Partnerlerden bir sırt üstü uzanarak dizlerini yukarı çeker. Diğeri de bacakları partnerinin iki yanında olacak şekilde üstünde oturur. Bu pozisyonda kalçanızı bacaklardan değil, belden hareket ettirmeye özen gösterin.

9. The arctic lap dance

Partnerlerden biri bacakları kalçasının altında olacak şekilde yere oturur ve kollarını geriye yaslayarak destek alır. Diğeri de sırtı partnerinin göğsüne değecek şekilde kucağına oturur.

10. Face-Off

Partnerlerden biri yatağa oturur, diğeri ise partneri ile yüz yüze gelecek şekilde kucağına oturur ve bacaklarını onun etrafına dolar. Birbirlerine sarılarak destek oluşturulur.

Isınmak İsterken Cebinizi Yakmayın! Doğal Gaz Faturasını Düşürecek Tasarruf Tüyoları - onedio.com
Isınmak İsterken Cebinizi Yakmayın! Doğal Gaz Faturasını Düşürecek Tasarruf Tüyoları - onedio.com
Salatalık Kullanarak 5 Dakikada Hazırlayabileceğiniz 8 Ayrı Cilt Bakım Maskesi Tarifi - onedio.com
Salatalık Kullanarak 5 Dakikada Hazırlayabileceğiniz 8 Ayrı Cilt Bakım Maskesi Tarifi - onedio.com
Çamaşır Makinesinin Gücünden Yararlanıp Evinizde Lezzetli Bir Tereyağı Yapabilirsiniz! - onedio.com
Çamaşır Makinesinin Gücünden Yararlanıp Evinizde Lezzetli Bir Tereyağı Yapabilirsiniz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dilo12

EFSo bi içerik

hknbyrm

Uzaktan olanıda mı varmış

veli-adam

Hayırlı cumalar 😎

Görüş Bildir