Sizin Mesleğiniz de Seksi mi? Erkeklere Göre Kadınların En Seksi Göründüğü 10 Meslek

-

Seksi olan meslek mi yoksa kadın mı? Erkekler hangi meslekteki kadınları seksi buluyor? 9gag'in derlediği bu meslek türlerini sizler için düzenledik.

Kaynak: http://9gag.com/gag/aLMKbY6?ref=fbp

10. Kuaför

Bir erkek birilerinin saçlarını kesmesine izin veriyorsa bu güvenin bir işaretidir. Kuaförlüğün çekiciliği belki de bu güvendir. Erkeklerin kuaförlüğü neden seksi bir meslek olarak gördüğünü şimdi anlıyoruz.

9. Polis

Bir çok erkek güçlü ve cesur kadın arar.  Günümüzde bu özelliklere sahip bir çok kadın sokaklarda devriye gezmekte.

8. Muhasebeci

Erkekler kesinlikle sonuna kadar güvenebilecekleri bir kadın isterler. Dolayısıyla bu kadını paralarıyla beraber bulduklarında tam bir kazan-kazan durumu oluşuyor.

7. Bankacı

Kadın bankacılar finans hakkında çok tutkulu olduklarından çekicidirler. Ayrıca finans konusunda tutkulu olan kadınların da seksi olduğu düşünülebilir.

6. Hostes

Erkeklerin üniformalı kadınlara karşı ayrı bir zaafı var. Belki de uçaktaki rahatlatıcı ve sakin tavırlarından ötürü, belki de sadece binlerce feet yukardaki üniformanın çekiciliğinden ötürü.

5. Fizyoterapist

Şimdi aklınıza sadece masaj konusu gelmesin. Fizyoterapistlerin bir sürü çekici özelliği var. Mesela insanları önemserler. Erkekler de kendilerini önemseyen ve onlarla ilgilen kadınları severler.

4. Öğretmen

Eğitimli kadın her zaman çekicidir. Zeki, kendine güvenen ve saygı değer kadınlar kazanıyor günümüzde...

3. Reklamcı

İddialı, kendine güvenen ve yaratıcı beyinlerin mesleği... Bu sektörde olan kadınlar, taşıdıkları bu özelliklerden ötürü erkeklere fazlasıyla seksi geliyorlar.

2. Pazarlamacı

İlk beşin içerisinde reklamcı ve pazarlamacı olmasının en temel sebebi, erkeklerin yaratıcı beyinlerden hoşlanıyor olması. Pazarlama zeka, anlayışlı bir tavır ve iyi iletişim becerileri gerektirir, ki erkekler bu özellikleri fazlasıyla seksi buluyor.

1. Avukat

Erkeklerin, güçlü kadınları seksi bulduğu su götürmez bir gerçek. Avukatların sinsi yalancılar olduğu düşüncelerini görmezden gelin. Gerçekten iyi bir avukat sadık, zeki ve çalışkandır. Bu özellikler de erkekleri çeken özellikler arasında yer alıyor.

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tove-hira-demetgil

Doktor yok fdkjngkjndkj

sciencesoldier

Neyse benim meslek yok seksi olmadigima sevindim bir de onunla mi ugrasicam

lna

Sekreter göremedim

tnsrdr

Hemşiresiz seksi meslek listesi mi olur bu araştırmayı kim neye göre yapmış ?

melih-ugur-oktar

meslekleri de seks fantezileri haline getirdiniz ya siz bence ebenizden bile tahrik oluyorsunuzdur!

Görüş Bildir