Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şişli Etfal Hastanesinde Ulu Orta Tuvaletini Yapan Teyzeye Sosyal Medyanın Tepkisi

 > 
11bPAYLAŞIM

Şişli Etfal hastanesinde bir kadın hastanen koridorunda tuvaletini yapınca güvenlik kamerasına takıldı. Görüntüler sosyal medyada olay yarattı.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
metto-von-totto

Bunun gerçek değil,bir mizansen olduğu her tarafından belli.Bir insan ayakta dışkılamaya çalıştığında : - Dışkı anüs ile kalça arasındaki mesafeyi asla deforme olmadan terk edemez.Hele de bu kadın kadar kiloluysa,bu deformasyon sonucunda dışkının çoğu kalçaya sıvanıp kalır.O nedenle tuvaletler ayakta değil, oturarak sıçmak için dizayn edilmiştir.Oturunca kalçalarımızın arası açılır. -Diyelim ki dışkı sağ salim kalçaların arasından deforme olmadan çıktı,o yükseklikten yere düşünce mutlaka deforme olur.Öyle odun parçası gibi dip diri kalmaz. -O sertlikte dışkı üretmek için mutlaka kabız olmak gerekir. Kabız bir insan ise asla ayakta sıçamaz. Kafanıza uymadı mı? Olur, uymayabilir. Zira her kafa teorik fiziğe basmaz. Deneme yapıp göstermek gerekir. İlk fırsatta tuvalette ayakta sıçmayı deneyin. Sonrada o halinizle yani kıçınızı temizlemeden ortalıkta gezinin, bakalım ne olacak? Evet beyler ve bayanlar, nefret, ön yargı insanı kuş beyinliye çeviriyor.

vitgenstayn

4 numara neredeyse bana bile ayakta tuvalet yaptıracaktı :D :D

Gizli Kullanıcı

Teyzenin işareti ile operasyon başladı, Türkiye' de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak :P

tugaygr

teyzem kışlık erzak gibi bırakmış oraya, evlense çocuğu olur o bıraktığı xokun, hadi kolonoskopiden yeni çıktı dicem ama o alet bile bu kadar rahat yapmasını sağlamaz. Daha neler görücez acaba ?

aygun1

kaçıranlar için tekrar: bekledi bekledi ilgilenen olmayınca "böyle hastanenin ben taa içine s*çayım" dedi ve olayı gerçekleştirdi; varsayıma gel : ))

Görüş Bildir