Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sims Sevenlerin 'Keşke Şu da Olsaydı' Dediği Tüm Detayları Sunan ve Sims'ten Daha Çok Seveceğiniz Bir Oyun Geliyor!

-
Abone ol

The Sims'te olmasını istediğimiz hatta aklımıza bile gelmeyen detaylarla günlerimizi alacak oyun geliyor!

Türünün en iyi örneği olarak bildiğimiz The Sims, bildiğiniz üzere bir hayat simülasyonu.

Sim'leriniz için hayat yaratıp onlara ev kurmanıza, sadece maddi değil manevi olarak da onları yönlendirebilmenize imkan sağlayan müthiş bir evren. 19 yıl önce hayatımıza girdi ve bazıları için gelmiş geçmiş en iyi oyun, hele ki günlerini, haftalarını bu oyuna vakfedenler var ki onların başucunda yer alıyor.

Türünün en iyi örneği demiştik, The Sims artık bu sıfatı başka bir oyuna devrediyor.

Belki de adını daha önce hiç duymadınız, Paralives!

Bir indie oyun olarak hayatımıza girmeye hazırlanıyor Paralives, yani dev şirketlerin desteğiyle değil küçük bir ekibin çalışmasının ürünü. The Sims'te olduğu gibi karakterinizin her detayını biçimlendirmeniz mümkün, ev, çevre ve diğer tüm detayları hakim olmanız çok kolay. Buraya kadar her şey The Sims'e alternatif olan diğer oyunlara benziyor.

Paralives'ı tanırken hükmedebileceğiniz detaylardan, hatta en absürt olanıyla başlayalım.

View this post on Instagram

Choose your side!

A post shared by Paralives (@paralivesgame) on

Basit bir mevzu gibi görünse de tuvalet kağıdının pozisyonu bazıları için ciddi tartışma konusu olabilir... Ayrıca evdeki pencerelerin konumu, perdelerin rengi, merdivenlerin biçimi ve yerleşme tarzına da hakimiz. Paralives bu detayları sunarak önce şaşırtıyor ardından da bizi daha daha nelerin beklediğini merak ettiriyor.

The Sims'te eksik olan her şeyi bir araya getirmeye çalışmış oyunun yapımcıları. Açık dünya da bunlardan biri.

Velev ki otomobilinize yahut bisikletinize bindiniz, uçsuz bucaksız bir yolda ilerliyorsunuz. Yeni bir dünya keşfetme imkanınız var, ayrıca bu dünya da tıpkı sizin çevrenizde olanlar gibi aileler, arkadaş grupları barındırıyor. Başka bir şehre seyahatten hiçbir farkı yok.

Bulunduğunuz bölgeyi en ilginç detaylarıyla planlamak da...

View this post on Instagram

Lot Editing!

A post shared by Paralives (@paralivesgame) on

Hayallerinizdeki mutfağı karakterinizin keyifle kullanacağı biçimde dizayn etmek de sizin hayal gücünüze bağlı.

Konuklarınızı davet edeceğiniz masa örtüsüne dek her şey kontrol altında! 😍

View this post on Instagram

Tablecloths!

A post shared by Paralives (@paralivesgame) on

Oyunun yaratıcıları The Sims'e alternatif olarak Paralives'ı tasarlarken hayatımızı tüm detaylarıyla kontrol edebilmemizi amaçladılar.

Komşularımızla olan ilişkilerimizden aile bağlarımıza, evcil hayvanlarımızla olan iletişimimize her şey ama her şey yaşadığımız hayatta olduğu gibi sonsuz detaylara sahip. Yani herhangi bir şeyi yapmak istediğinizde önünüzde hiçbir sınır olmayacak, Paralives dünyasının efendisi sizsiniz.

Oyun üzerinde ne kadar çaba olduğunu anlatmak için 'sarılma' konusundaki detayları anlatmak istiyoruz.

Bir yetişkinin bir diğer yetişkine sarılmasıyla bir çocuğa sarılması arasında fark var yahut yakın dostlarla yeni tanışılan biriyle sarılırken de yaşanan samimiyet ayrımını günlük hayatta deneyimliyoruz. Paralives'ta bu detay bile gözden kaçırılmıyor.

O halde The Sims tutkunlarının 'keşke olsaydı' dediği tüm özelikleri taşıyan Paralives ile ikinci bir hayatı yaşamaya hazır mıyız?

Bizce sonuna kadar hazırız, merakla beklenen bu oyun çok yakında yayınlanacak. Gelişmeleri takip etmek için şuradaki linkin peşinde olacağız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buseenurrr

oyunu first person oynayamıyosak eğer tuvalet kağının tersi düzü vesaire umrumda değil

Görüş Bildir