Görüş Bildir
Haberler
Sigara Zamlarında Son Dakika: 12 Aralık 2021 Sigara Zamları! Sigara Fiyatları Ne Kadar Oldu? Sigara Zammı...

Sigara Zamlarında Son Dakika: 12 Aralık 2021 Sigara Zamları! Sigara Fiyatları Ne Kadar Oldu? Sigara Zammı...

GNS
12.12.2021 - 17:18

Aralık ayının gelmesiyle beraber tekellerde zamlar artmaya devam ediyor. Sigara markalarında üst üste gelen zamlar vatandaşların dikkatini çekiyor. Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabı üzerinden sigara gruplarından birine yeniden zam yapıldığını bildirdi. Güncel sigara fiyatlarını merak edenler 'sigara zammı' ve '2021 sigara fiyatları' konusunda araştırmalar yapmaya başladı. Peki sigaraya ne kadar zam geldi? Sigara zammı sonrası fiyatlar ne kadar oldu? Güncel sigara fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sosyal medyada 'sigaraya 5 TL zam geldi' haberinin üstüne vatandaşlar güncel sigara fiyatlarını araştırmak için internete akın etmişti. Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş sigaraya gelen zammı doğrulayıp sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunmuştu. Aybaş bugün Twitter hesabından tekrar bir zam duyurusunda bulundu. Peki hangi sigaralara zam geldi? Güncel sigara fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

Sigaraya Yeniden Zam Geldi

Sigaraya Yeniden Zam Geldi

Sigaraya gelen zamları sosyal medya hesabından duyuran Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş'dan tiryakilere bir kötü haber daha geldi.

8 Aralık Çarşamba günü P.M., ertesi gün ise JT. ve TT. gruplarında gidilen 2 TL'lik fiyat artışının ardından bugünse İ.T. grubu sigaralarına zam geldi. Yarından itibaren geçerli olacak zamlı fiyatlara göre grubun en ucuz sigarası 16,50 TL, en pahalısı ise 22 TL oldu.

Güncel Sigara Zamları

Güncel Sigara Zamları

Sigara fiyatlarına üst üste zam gelmeye devam ediyor. 8 Aralık Çarşamba günü P.M. grubuna ait sigaralara 2 TL zam gelirken grubun en ucuz sigarası 17,50, en pahalı sigarası ise 25 TL olmuştu.

Ertesi gün ise JT. grubuna 2 TL'lik zam gelmiş ve grubun en pahalı sigarasının fiyatı 40 TL'ye yükselmişti. Aynı gün TT grubuna da bir zam yapılmış ve grubun en ucuz sigarası 14 TL olurken, en pahalı sigaranın fiyatı 19 TL'ye çıkmıştı.

12 Aralık Sigara Zammı

12 Aralık Sigara Zammı

Sigaralarla ilgili zam haberlerini sosyal medya hesabından duyurmasıyla bilinen Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş'dan tiryakilere bugün bir kötü haber daha geldi. P.M., JT. ve TT gruplarının ardından bugün de İ.T. grubu sigaralarında zamma gidildi. Yarından itibaren geçerli olacak fiyatlara göre grubun en ucuz sigarası 16,50 TL olurken, en pahalı sigarası ise 22 TL'ye yükseldi.

Zamlı Sigara Fiyatları 12 Aralık

Zamlı Sigara Fiyatları 12 Aralık
İçeriğin Devamı Aşağıda

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın