Şeyma Subaşı, "Namaz Kılmayı Bıraktın mı?" ve "125 Bin TL Nafaka Yetiyor mu?" Gibi Merak Edilen Soruları Tüm Dürüstlüğüyle Cevapladı!

-
Abone ol

Ne yalan söyleyelim Şeyma Subaşı'dan bu kadar açık ve net cevaplar beklemiyorduk...

Biliyorsunuz ki, Şeyma Subaşı yakın zamanda kendi YouTube kanalını açtı. En son yayına aldığı "Şeyma Subaşı İle Soru Cevap - Bölüm 1" videosunda kendisi hakkında merak edilen soruları tüm gerçekliğiyle cevapladı. Biz de sizlerle paylaşalım dedik. Buyrunuz;

KAYNAK

Öncelikle Şeyma Subaşı, “Neden YouTube kanalı açtın?” sorusunu cevaplayarak başladı ve şu sözleri söyledi: “Benim pek fazla içinde olduğum bir alan değildi, ben sadece bulamadığım müzikleri orada açıp, müziklerin kliplerini izlerdim. Benimle Youtube kanalı açmak isteyen çok kişi oldu, ama siz gelene kadar bunu profesyonel şekilde düşünmemiştim açıkcası."

"Ben aslında sürekli elimde telefon olan, fotoğraf ve video çekmesini seven buna ilgili bir insanım. O yüzden neden biri benim hayatımı çekiyor olmasın? diye düşündüm ve hoşuma gitti ve bu mecraya girmeye karar verdik. Bunun para bitmesiyle falan da alakası yok.”

“ Namaz kılıyorum demiştin, bıraktın mı?” sorusuna ise: “Çok ağladım. Benim annem ve babam beş vakit namazında insanlar, babam zamanında içmiş bırakmış ama annem ağzına hiç içki sürmemiş. Hiç öyle göstermesem de aslında biz akrabaları çok dindar bir aileyiz."

"Ben Allah’a çok inancı olan ve büyütülmüş insanlarız. Melisa’yı da o şekilde büyütüyorum. O dönem çok ağladım çok üzüldüm ve gerçekten Allah’a sığındım, dua ettim. Bir ara Kuran’ı okudum, bitirdim. Bu kalple alakalı bir şey ve senin niyetin ne ise o sana geri dönüyor. O yüzden namaza başladım."

"İçki içmiyordum, namaza başladım, karnım çok büyüktü ama hala ayaklarımı kaldırarak abdest alıyordum. Son iki haftamda oturarak namaz kılıyordum. Namaz kılarak doğuma falan gittim."

"Sonra malesef hayat şartları, bulunduğumuz durum, sosyal medya derken namaz kılamıyor oldum ve böyle devam etti. Namaz kılmıyor olmam kalbimin, düşüncelerimin değiştiği veya birilerine kötülük yapmak istiyorum anlamına gelmiyor. Benim düşüncem, kalbim, inancım ve dualarım değişmedi. Her gece ve sabahında Allah’a dua eden, şükreden bir insanım. O yüzden beni parasızlık gibi şeyler mutsuz edecek şeyler değil.” şeklinde cevapladı.

Şimdi de “Nafakan yetiyor mu?” sorusuna geldik. Bakalım neler demiş: “Öncelikle herkesin takıldığı bir konuya açıklık getireyim. Ben 18 yaşımdan 28 yaşıma kadar 10 senemi o adama adamış, aşık olmuş ve bunun yanında 6 yaşında pırlanta gibi çocuğu olan bir adamdan nafaka alıyorum. Boşanan herkes gibi..."

"Nafaka da tabii ki yetmiyor, öyle bir ihtimal yok. Zaten benim ayrı olarak kazandığım para var, tek gelirim nafaka değil. O yüzden çok şükür yetiyor.”

"Instagram’dan markalarla ilgili yaptığı reklamlardan dolayı gelen eleştiriler için de şu sözleri söyledi: "Siz sürekli gezen tozan bir kız gördüğünüz için şu an bunu yapmam garip geliyor. Ben o zamanlar çalıştırılmadım ama şu anda çalışıyorum ve paylaşıyorum.”

Son olarak da Şeyma Subaşı açtığı Healthyish kafesinin iflas edip etmediği konusunda: “Bu soruyu bütün dürüstlüğümle cevaplıyorum. İlk başlarda çok güzel gidiyordu. Sonra yaz ayında yurt dışına çok çıkmaya başladım ve kafeyle ilgilenemedim. Bu yüzden kafenin enerjisi düştü. Aynı zamanda bizim kiramız gerçekten çok yüksek. Büyük ihtimalle kafeyi kapatacağız gibi görünüyor.” açıklama yaparak merak edilenleri cevapladı.

KAYNAK

Siz bu konu hakkında ne düşünüyor musunuz?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elaria

Kendisi neden her hafta yeni bir aciklamada bulunuyor?

nevisahsinamunhasirkadin

Hem parasızlık beni mutsuz etmez diyor, hem de nafaka yetmiyor diyor. Seni mutlu eden tek şey para zaten, namaz,kuran hikaye.

yekanok

Kafamda yüzbin lm/W hayır hayır bir milyon lm/w lık ampül YANDI.Aydınlandım resmen uzun çoook uuzzuuun zamandır uppuzuunnn zamandır büyük bir merakla bekledigim şeymaizm le ilgili soularımın cevabına kavuştum çok şükür thanks god.. Bize bu kutsal ve bizi her iki cihanda aziz kılacak bilgileri her mecrada gözümüzün içine sokarak ulaştıran editör yazar admin vs.. herkes....... e burdan bir taşşşakk ür edeyim istedim

queen_of_the_7_kingdoms

"Siz bu konu hakkında ne düşünüyor musunuz?"..Bide nafakanın yetmemesine takıldım..Bu arada herkes hayatındaki çelişkilere dikkat çekmiş,tamam da,sanki hepimiz dinimizi 4 4lük yaşıyoruz,hiçbirimiz insan degiliz,hata yapmıyoruz..Kadını ben de sevmiyor,itici buluyorum ama igneyi kendimize,çuvaldızı başkasına batırmak lazım.Eger dedikleri dogruysa bu konuda çogumuzdan iyi bence.Hayatı onu baglar sonuçta..Ayrıca sevmiyoruz diyoruz ama en çok tık alıp yorum yapılan da onun haberi..

keskelerinkeskesi

ulan acun bunların hepsi senin suçun

Görüş Bildir