Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeklerle Yatarak Tüm Ülkeyi Gezmeyi Planlayan Çılgın Genç Kız

 > -

Bilenler bilir; Couchsurfing güzel şeydir. Seyahat etmekte olduğunuz şehirlerde yaşayan insanlara ulaşıp, hiçbir ücret ödemeden onların misafiri olabilirsiniz. Peki insanlar bunu neden yapar? Kültürel değişim ve farklılıkları deneyimlemek adına tabi ki. Peki ya yatak-surfing nasıl bir mantığa dayanır?

19 yaşındaki Çinli genç kız, Ju Peng, oldukça sıra dışı seyahat planını, bir sosyal ağ olan Weibo sitesi üzerinden herkesle paylaştı. Kızın planı şu şekilde: Çin topraklarında bir seyahate çıkacak ve tanımadığı insanların evlerinde kalacak. Fakat bu insanlara para ödemeyecek. İşin ilginç yanı da burada yatıyor; Ju Peng'in planı, insanlara olan borcunu onlarla seks yaparak ödemek.

Kaynak: http://elitedaily.com/news/world/woman-g...

1. Her gece oldukça zengin birinin evinde kalmak isteyen genç kız, evinde kaldığı kişilere açık bir şekilde seks vaadediyor.

2. Ju Peng'e yanında kalacağı kişilerin nasıl insanlar olması gerektiği sorulunca şu cevabı veriyor: "Yakışıklı olmalılar. 30 yaşını aşmamış, 1.75 metreden daha kısa olmayan ve tabi ki zengin erkekleri tercih edeceğim."

3. "Evlerinde kalacağım kişiler, onların evine gitmem için bana bilet alacaklar. Orada geçirdiğim süre içerisinde harcamalarımı da karşılayacaklar. Bunlara karşılık olarak, bir gecemi onlara vereceğim. Tüm şevkatim ve güzelliğimle, gece boyunca onların olacağım."

4. Eğer 30 yaşından küçük bir milyoner değilseniz, bu kızı evinizde ağırlamak konusunda hiç şansınız yok.

5. Ju'nun söylediğine göre, yalnızca zengin ve centilmen erkekler onu ağırlayabilecek.

6. Genç kız bu planı yaparken, güzelliğine ve çekiciliğine güveniyor.

7. Ju yaptığının yanlış bir şey olmadığına inanıyor. Ona göre, hiç para harcamadan seyahat etmenin tek ve en eğlenceli yolu bu.

8. Eğer işler planladığı gibi giderse, Ju Peng tüm Çin'i gezerek gençliğinin tadını çıkarmak istiyor.

Çin'de fuhuş yasak ama kadınlar için oldukça yaygın bir geçim kaynağı. Normal şartlar altında, fuhuş denildiğinde insanın aklına 'seks karşılığı para ödenmesi' geliyor. Fakat bu kızın planladığı 'yanlarında kalma ve harcamaları ödeme karşılığında seks' de fuhuş kategorisine girer mi?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asenaa263

Bu ne özgüven aq

cgds.ogn

arkadaşlar burada çok kaba yorumlarla karşılaştım ve hiç hoş değil... sonuçta kendi isteğiyle bir amaç belirlemiş (şşşşş abi napıyosunuz ya ürkütmeyin Türkiyeyede gelsin)

tuncay_goksel

Senin ben tipini tibini s*** , başkası yapsa or*pu olur bunlar yapınca seyahat oluyor.

kuzeycephesi

Arkadaş konu seksli karılı kızlı olunca yapılan yorumların sayısı tavan yapıyor

otomatikvites

Zengin adamlar buna para verecek kadar akılsız olsalar zengin olmazlardı zaten anasını :D

Görüş Bildir