Sevgilisinin Vücudundaki Devasa Kadın Dövmesinin Eski Kız Arkadaşına Ait Olduğunu Öğrenen Kadın

716PAYLAŞIM

Vücudumuza kazıdığımız dövmeler her zaman olmasa da çoğu zaman bizim için büyük anlamlar taşır. Sevgilinizin veya eşinizin adını ya da portresini yaptırmak ise riskli bir hareket olabilir. Çünkü bir zamanlar hissetiğiniz güçlü duyguları sonsuza kadar hissedemeyebilirsiniz.  Sizler için Mirror'dan derlediğimiz bu haberde bir kadın, sevgilisinin göğsündeki kocaman dövmenin ölen eski kız arkadaşına ait olduğunu öğreniyor. Gelin detaylara hep beraber bakalım!

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news...

Anonim olarak Reddit'e yazan kadın hayatının ikilemini yaşıyor çünkü 5 aydır güzel bir ilişkisi olan kadının büyük bir problemi var.

Erkek arkadaşının göğsünde devasa bir kadın portresi var, ancak mesele bu portrenin bir kadına ait olması değil.

Facebook'ta gezinirken tesadüfen bu portrenin şu anki erkek arkadaşının eski sevgilisine ait olduğunu keşfediyor ve erkek arkadaşıyla yüzleşmeye karar veriyor.

Ancak yüzleştikten sonra işler biraz karışıyor. Çünkü öğreniyor ki eski kız arkadaşı vefat etmiş ve erkek arkadaşı da yasının bir göstergesi olarak bu dövmeyi yaptırmış.

Ancak erkek arkadaşına her baktığında bu portreyle karşılaşıyor ve bu durumla mücadele etmek zorunda kalıyor.

Çünkü dövme öyle küçük bir dövme değil. Dövmenin köprücük kemiğinden başlayıp göbeğine kadar indiğini söylüyor. 

"Sadece büyük değil hem de çok gerçekçi bir dövme aynı zamanda erkek arkadaşımın sahip olduğu tek dövme." diye ekliyor.

"İlk gördüğümde ne olduğunu anlayamamıştım. Bunun bir hayali karakter olduğunu düşündüm bu yüzden de sorun etmemiştim çünkü benim de birçok dövmem var. "

Ancak daha sonra Facebook'ta tesadüfen eski kız arkadaşının fotoğrafını görünce anlıyor ki bu portre ona ait. 

Erkek arkadaşı ise yıllar önce sevgili olduklarını söyleyip olayı açıklamaya başlıyor. 

"Özetle, sevgilisi beklenmedik bir şekilde vefat etmiş ve o da yaşadığı acıyla onun anısına böyle bir dövme yaptırmaya karar vermiş." diyor.

İlk başta soyut bir dövme yaptırmakmış amacı ancak gittiği dövmeci portre konusunda çok başarılı olduğunu söyleyerek onu ikna etmiş.

Daha önceki iki ilişkisinin dövme yüzünden bittiğini de itiraf ediyor. 

Kadın ise şu an ne yapacağını bilemiyor ve insanlara soruyor.

"Onu çok seviyorum ve onunla bir gelecek hayal ediyorum ama her tişörtünü çıkarttığında eski kız arkadaşının devasa suratını görmekle nasıl baş ederim bilmiyorum. Biliyorum kulağa biraz düşüncesizce geliyor hele ki onun ölmüş olduğunu düşünürsek ama günlerdir bunu düşünüyorum. Nasıl boşverebilirim? Ondan vazgeçmeli miyim?"

Birçok insan ise erkek arkadaşının acısının üstüne gitmemesini söylüyor ve bunun çok üzücü olduğunu düşünüyor.

Bazıları ise bunun, onu terk etmek için yeterli bir sebep olduğunu ve hemen ayrılması gerektiğini söylüyor. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Siz olsanız ne yapardınız? Yorumlarda buluşalım. 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayse-nur-toksoz

Yaşamadan konuşmak zor insan şak diye olmaz öyle şey ayrılsın da diyemiyor ayrılmasında. Yerinde hepimiz olabilirdik bilemiyorum, zor bir şey gerçekten. Benim kaybettiğim arkadaştı ama zordu ve atlatması hiç kolay değildi eğer dövme yaptırabilseydim yaptırırdım ve karşımdakinden bunu anlayışla karşılamasını isterdim. Sonuçta henüz tanışmamışız o gün beni ben yapan şey geçmişte yaşadığım olaysa zor da olsa anlayış beklerim. O da böyle bir durumda olabilirdi. Evet kıskanılır iç acır ama şöyle bir şey var yani en azından benim düşüncem bu yönde önemli olan şuan o ve ben geçmiş değil gelecekte değil o an yaşadığımız geçmiş geçmişte kalmış ve bugün ki seni beni oluştursa şekillendirmişse o zaman herhangi birisi için geçmişte beraber olmadıkları için bunun zor olsa da araya girmemesi acısını kabul edip saygı duymak gerekir.Kadın erkek ve ya ilişki olarak değil hayatta kaybedilmiş bir değer olarak bakılması gerektiğini düşünüyorum

banu-wilson

abi ben yşadım o ölümü. hemde çok tazeiki yıl kadar. onun acısı geçmez çünki güzel şeyler geçmiyor asla. brakmasın bence aksine yanında kalsın yardımcı olsun

burakb_

Bilemedim.Sonuçta o yaşanmışlık o adamı "o" yapan ve bu güne getiren şeylerden birisi.Kendisinin bir parçası gibi.Belki soyut bir şeyler daha mantıklı olurdu evet ama o kadın şu an yaşamıyor ve aslında herhangi bir surattan ibaret.Anlamı o dövmedeki kadına değil de dövmenin sahibi olan adama yüklemek lazım.Sevgilisine de bir taraftan hak veriyorum tabi her tişörtünü çıkarttığında orada eski sevgilisinin olduğunu bilmek de eminim yorucu bir duygudur.O yüzden dediğim gibi arada kaldım.

siora

Asla kabul etmeyeceğim birşey ya kadına üzüldüm

kendine-gel-cosefin

Çok karışık bir durum ama şu an ki sevgiliye haksızlık oluyor gibi...

Görüş Bildir