Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgilin Aslında Hangi Milletten Olmalı?

 > -

Sınırları aşmak gerekiyor bazen!

1. Öncelikle... Bir erkeğin hangi özelliği, seni kendine mıknatıs misali çeker durur?

2. Şu evlerden hangisi tam senlik?

3. Çok kısa süreli ilişkilerle aranda nasıl bir bağ var?

Hiç tarzım değil!
Bir daha mı geleceğiz dünyaya be!
Benimkiler kısa başlar uzun biter.
Benimkiler uzun başlar kısa biter.
Hep başıma geliyor! (Sorun bende galiba)
Süre, karşımdakine bağlıdır.

4. Eskilerden bir jön seç!

Clint Eastwood
Kadir İnanır
Sean Connery
Humphrey Bogart
James Stewart
Ediz Hun
James Dean
Tarık Akan
Marlon Brando

5. Sırada elim bir soru var :( Allah korusun da sevgilin seni terk ettiğini söyledi. Ona karşı vereceğin tepki hangi gife benzer?

6. Sıra çok temel bir soruda. Aşk evliliği mi, yoksa mantık mı?

7. Aşağıdaki vücutlardan hangisi?

8. Son olarak... Süveter giyen bir hayvan seç!

"İtalyan" çıktı!

İtalyan erkeklerinin en belirgin özelliği, pek tabii ki hepsinin "Taş Meslek Lisesi" çıkışlı olmasıdır: Yakışıklılıklarına diyecek söz yok: Kararında esmer ten, dengeli vücut yapısı ve baktı mı insanın içini delebilecek gözler. Ancak senin bir İtalyan'a layık olmanın sebebi bunlar değil pek tabii ki. İtalyan erkeği "sevmek" eylemini sonuna kadar yerine getirir bir kere. Hatta onların lügatında sevmek değil "tapmak" vardır. Mutlu etmesini bilirler, çünkü nasıl mutlu olacağını çok iyi bilirler. Hadi siz erin muradınıza, biz çıkalım kerevetine; çünkü bu, peri masalı olsa gerek :)

"İspanyol" çıktı!

İspanyol erkeğinin en belirgin özelliği gizemli olmasıdır. Bu adamlar bu özelliğiyle kedigiller ailesine mensuptur; ama aklınıza sıcağı bulunca mayışan uysal tekir gelmesin; jaguardır bunlar. Dominantlardır bir kere. Asla yönetilmezler, başına buyruktur ayrıca. Serserilikleri de cabası. Sana hep efendi adam yerine "piç" tercih ediyorsun diyorlar. Ki haklılar, ama tüm efendiler de kendini Javier Bardem sanıyor, orası ayrı mesele :)

"Fransız" çıktı!

Sen zor tercihlerin insanısın. Zor tercihlerin insanısın ki, sana Fransız çıktı! Evet, Fransızlar ukaladır, kendini beğenmiştir ve aklından geçeni çözmek Uzay Matematiğine eştir (bulmaca vesselam). Fakat buna katlanabiliyorsan, sonunda crème de la crème de seni bekler. Mesela dünyanın en ince, en romantik, en şık erkekleri de bu millettendir. Sanata felsefeye meraklılardır; ama en önemlisi hayatı yaşama sanatını bilirler. Zaten Alain Delon gibi kasınmaları da hep bundan. Kısaca size mutlu olmak, bize de senin Paris fotoları like'lamak düşer :)

"İskandinav" çıktı!

Sen, erkeğin güzelini seven birisisin. Kaşlı, gözlü, döşü kıllı erkek; ancak senin mideni bulandırır. Erkekte sevdiğinse şunlar: Lannister sarısı saç, okyanus mavisi gözler, en az 1.90 boy, ikizkenar üçgen vücut, az biraz da çil! Bu kriterler her ne kadar ütopya gibi görünse de, Allah, Allahtan İskandinav erkeğini yaratmış, ki sana o çıktı! Çerle çöple uğraştığın yeter; zaman, kuzeyin ışıklarının zamanıdır. Al gel maçı :)

"İngiliz" çıktı!

Senin erkekte aradığın birinci şey şu: Asalet. Sulu, yılışık, çocuk gibi adamları oldum olası sevmedin zaten. Senin kafandaki erkek, konuştu mu herkesi susturan, az ama öz konuşan, yürüdü mü asaletinden yolları titreten birisi olmalı. Biz de araştırdık ve buna en uygun erkek tipinin İngilizler olduğuna karar verdik. Bunun yanında zekilerdir ve jilet gibi giyinmeyi kendilerine adeta bir borç bilirler. Uzun lafın kısası, bizce siz bir "çay" için! :)

"Latin" çıktı!

Sen, tam bir "Carpe Diem" insanısın. Eğlencesiz, patırtısız, gürültüsüz, aksiyonsuz geçen zamanı boşa sayıyorsun bu yüzden. Bu yüzden senin sevgilin kesinlikle Latin olmalı. Çünkü Latinler kadar eğlenmeyi bilen, eğlendirmeyi bilen bir millet daha yok. Onlarla iken tek bir dileğin olabilir, o da "aman sabahlar olmasın". Kavruk tenlerinden bahsetmiyoruz bile ;)

"Avustralyalı" çıktı!

Şu dünya üzerinde arasan tarasan bir Avustralyalı kadar evlenmeye müsait bir erkek bulamazsın. Uysallardır, gereksiz egoları yoktur, yaşamayı zorlaştırmak yerine kolaylaştırmayı tercih ederler. Kafalarına vur, ekmeğini al bunların, o derece. Ayrıca oldukça saftırlar, bozulmamışlardır yani. Altın sarısı saçları, Yunan Tanrısı vücutları da bonus, ki bu nasıl bonussa :)

"Amerikan" çıktı!

Sen tam bir mantık insanısın. Mantıklı olan insanın tercihi Amerikalı'dan yana olur pek tabii ki! Zenginlerdir bir kere, seni rahat ettirirler; zengin olmasa ne fayda; green card'ın olduktan sonra, dünya sana güzel! Ayrıca bu milletin erkekleri ailesine düşkün olur, işleri güçleri sabahtan akşama gril yapmak; tek sorunları ise "etler 'well done' mı olsun, 'medium rare' mi?" Dibinden bir dakika ayrılmazlar, "honey honey" diye dolanır dururlar. Kafan rahat eder kısaca bunlarla, bizden demesi :)

"Türk" çıktı!

Sen gerçekçi bir insansın. Herkes Giovanni'lerin, Pedro'ların hayalini kurar; ama cenazene Faruk gelir, Salih gelir ya ya! İşin şakası bir yana, hakikaten Türk gibisi yok. Evet, çok bakımlı olmayabilirler. Evet, çok ince ruhlu da olmayabilirler (hatta çoğu zaman 5'e 10 kalas :)). Ama onlar sevdiğini sahiplenirler, tüm kıskançlıkları da aslında bundandır. Samimilerdir ayrıca, isteseler de yalan söylemezler. Ama en önemlisi Türk'türler, şunun şurasında 80 milyon kişiyiz, biz birbirimizi biliriz :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
secil-gurdogan

iskandinav çıktı ve gerçekten çok tatlılar ama aynı zamanda aşırı zekilerde. bu özelliklerinden de bahsedilmeli.

nursema_

Türk çıktı :/ ne kadarda hoş bir durum. Ne mutlu türküm diyene.

vampirkontes

Avustralya :D

eyluldecay

Latin" çıktı! "Latin" çıktı! Sen, tam bir "Carpe Diem" insanısın. Eğlencesiz, patırtısız, gürültüsüz, aksiyonsuz geçen zamanı boşa sayıyorsun bu yüzden. Bu yüzden senin sevgilin kesinlikle Latin olmalı. Çünkü Latinler kadar eğlenmeyi bilen, eğlendirmeyi bilen bir millet daha yok. Onlarla iken tek bir dileğin olabilir, o da "aman sabahlar olmasın". Kavruk tenlerinden bahsetmiyoruz bile ;)

Gizli Kullanıcı

İtalyan.Jon Kontajarenayla evlenicem kesin kesin jclsjdksk

Görüş Bildir