Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgiliden Ayrılmanın Dünyanın En Zahmetli İşlerinden Biri Olduğunun 15 Tatsız Kanıtı

 > 
82PAYLAŞIM

Ayrılmak insanı duygusal olarak bitirdiği gibi, aynı zamanda pek çok gündelik iş de çıkartır sevgili dostlar. Zordur bu zamanda ayrılmak; varsa öyle bir düşünceniz bir kere daha düşünmenize sebep olacak 15 madde sizlerle:

1. Ona ait olan eşyaları ve size aldığı hediyeleri atmak zorunda kalırsınız; yine de bir şeyleri unutursunuz ve siniriniz bozulur.

İlişki çok uzun sürdüyse elde avuçta bir şey kalmayabilir dostlar, dikkatli olmak lazım...

2. WhatsApp'te en son ne zaman çevrimiçi olduğuna bakmaktan vazgeçmeniz çok çok uzun zamanlar alabilir...

3. Sosyal medya hesaplarınızdaki ve bilgisayarınızdaki tüm fotoğrafları, videoları; kısacası onu hatırlatan her şeyi silmekle saatlerce uğraşırsınız.

4. Fakat bu saatler boyunca yine onunla olan anılarınıza dalar ve kendinizi "Acaba hala seviyor muyum onu?" gibi bir sorgulamanın içinde bulursunuz.

5. Son zamanlarda dinlediğiniz tüm müzikler onunla özdeşleştiği için çılgınlar gibi yeni müzik arayışlarına girersiniz.

s1156.photobucket.com

6. Erkekseniz anında hovardalık etmeye başlamanız gerektiği; kadınsanız da saçlarınızı boyatmanız/kestirmeniz gerektiği öğretilmiştir. Yorar bunlar insanı...

7. Arkadaş ortamınız iç içe geçmiş durumdaysa, aynı ortamda bulunmamaya özen gösterirsiniz. Biriniz geldiğinde diğeriniz kalkıp gitmelidir...

8. Neyse ki kalkıp gitme zorunluluğu çok uzun sürmez; çünkü arkadan konuşmalar ve gruplaşmalar başlar. Kimisi sizin tarafınızı tutar, kimisi onun...

9. Bunun ardından da elbette kaybettiğiniz arkadaşların yerine yenilerini koyma zahmetine girmeniz gerekir.

10. Aileniz, yakınlarınız, arkadaşlarınız, kısacası herkes neden ayrıldığınızı sorar ve siz de defalarca kez tüm ayrıntılarıyla anlatmak zorunda kalırsınız.

11. En ufak olayların, nesnelerin ve insanların bile size onu hatırlatması durumuyla aylar boyunca uğraşabilirsiniz...

12. Ayrılığın üzerinden belirli bir süre geçtiğinde, ortak arkadaşlarınızın hesaplarından girip neler yapıyor, yeni sevgilisi var mı, varsa ayrılmamışlar mı daha(!) diye durmadan kontrol edersiniz.

13. Ve onu yeni biriyle gördüğünüzde, artık ilişkinin tamamen bittiğini fark eder; onu kalbinizden silip atmaya çalışırsınız...

14. Akabinde güzelce giyinip, süslenip dışarı çıkmanız; yeni bir ciddi ilişki arayışına girmeniz gerekir.

15. Fakat her ne yaparsanız yapın; eğer o kişiyi gerçekten sevdiyseniz, kalbinizin derinliklerinde sonsuza kadar taşırsınız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hedefsizkitle

13 var ya 13 en fenası yemin ediyorum. yaşamak istemiyorum ama başıma gelecek iyi biliyorum. bana ben de üzülüyorum diyen insanın benden önce biriyle olduğunu gördüğüm an canım ayrılıktan daha çok yanıo. bana da söyleyecek tek söz kalıo: tmm sen de üzülmüşsündür ama benim şu ciğer komple gitti......

subzer0

Siz hiç emektar konsolunuzdan veya pc nizden ayrıldınız mı :D

berkut-keskin

6.yıllar önce hunharca sevdiğim kızdan ayrıldıktan sonra bir hınçla 1 senede 7 tane kızla beraber olmuştum şu an 3 ünün neredeyse yüzünü bile hatırlamıyorum doğru dürüst a.q.. çözüm olmuyor dahada kötü hissediyorsunuz.biten uzun bir ilişkiden sonra çekilin köşenize paşa paşa ağlayın sızlayın ne halt yiyorsanız yiyin ama en aşağı 6 ay kimseyle bişe yaşamayın

sek

Giden gider kalan sağlar bizimdir...

cakma-trakyali

atın kendinizi dışarı çılgınca alışveriş yapın hadi takmayın bunları hiç

Görüş Bildir