Görüş Bildir
Haberler
Sevdiğin Tatlılara Göre Bilinçaltın Ne Diyor? Aşk mı Cinsellik mi?

etiket Sevdiğin Tatlılara Göre Bilinçaltın Ne Diyor? Aşk mı Cinsellik mi?

Trex
07.07.2016 - 00:23

Bu testimiz tatlı sevenler için. En beğendiğiniz tatlıları söylüyorsunuz biz de size bilinçaltınız cinsellik mi aşk mı diyor, onu söylüyoruz.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Önce dondurmaları soruyoruz.

2. Şimdi de baklavalar...

3. Peki baklava nasıl yenir?

4. Mmmmmh çikolatalar...

5. Peki bu tatlılardan hangisi?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Ne çok tatlı var...

7. Olsa da yesek...

8. Son tercihinizi de yapın sonucu görelim.

İliklerine kadar aşk insanısın!

İliklerine kadar aşk insanısın!

Senin ekmeğin, suyun, havan aşk olmuş.  Aşk senin için adeta yaşama sebebi. Hayata aşk ile tutunuyorsun. Sanat, spor, felsefe, bilim ne işle uğraşırsan uğraş senin için hepsi aşk. Aşksız yapamıyorsun, eksik hissediyorsun, bir yanın hep boş kalıyor.  Hayat adeta zindan oluyor. Aşk seni bulduğunda ise adeta kalbin kelebek gibi çırpıyor, dört mevsim bahar oluyor, her daim şen oluyorsun.   Sen aşkın kitabını yazmışsın. Geride bıraktıkların seni akıllarından hiç çıkaramıyorlar. Onları nasıl zirvelere taşıdıysan seni unutmak için çok zorlanıyorlar. Sen aşkı doruklarda yaşadığın için mutluluğun ne olduğunu iyi bilenlerdensin. Haliyle de  aşkına her zaman sadıksın, birini sevdin mi gözün dünyayı görmüyor, her şeyini sevdiğine adıyorsun. Onsuz yaptığın hiçbir aktiviteden keyif almazken, onunlayken en küçük şey bile seni deli gibi eğlendirip keyiflendiriyor. Aşk resmen senin için var edilmiş bir kavram ;)

Adına da derler seks!

Adına da derler seks!

Seks, senin zihnine, var olmanın kaçınılmaz bir sonucu olarak yer etmiş. Bunu kendine ve çevrene itiraf etmen zor olabilir ama insanın doğasından olan bir gerçeklik bu. Varlığımızın devamını getirmek amacıyla üremek zorunda olduğumuzu ve bu durumun aslında pek çok biyolojik gereksinimden farksız olduğunu görebilmişsin. Sen bir haz düşkünü müptezel değilsin elbette ama partnerinle beraberken güçlü hissetmeyi seviyor, buna rağmen ''gösteriyi'' gerçekten sen yönetmene rağmen, partnerinin senin üzerinde kontrolü olduğunu düşünmesine izin veriyor ve bu durumdan garip bir şekilde haz alıyorsun. Hazzı doruklarda yaşayabiliyor ve yaşatabiliyorsun. Kısacası zihninin dört bir köşesinde, genlerini bir sonraki nesillere aktarmak ve bu esnada da dizginleri eline almak var!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1725
695
599
360
142
118
98
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın