Sevdiği İnsanın Başkasıyla Konuştuğunu Anlayan Kişilerden Hepimizi Paranoyak Edecek 17 Komik Tweet

1.4bPAYLAŞIM

Güven tecrübeye, karşınızdaki kişiye ve yaşanmışlıklara dayanan çok zor bir duygu. Bazı insanlar karşısındakilere çok kolay ve hızlı bir şekilde güvenir, bazılarımız ise yıllar geçen bir yaşanmışlık olsa da güven duygusuna sahip olamaz. 

Birisine çok hızlı ve kolay bir şekilde güvenmenin kendi açımızdan çok kötü bir şey olduğunu Twitter'da "ofaynen" adlı kullanıcının "Karşınızdakinin başka biriyle konuştuğunu nasıl anladığınız?" sorusuna verilen cevaplar çok güzel bir biçimde anlatıyor. İşte karşısındaki kişinin başka biriyle konuştuğunu anlayan kişilerden hepimizi paranoyak edebilecek 17 komik tweet. :)

Geç saatte Whatsapp yasak bana deseydin bari...

Ders çalışıyorum çok yoğunum, bir de yatak odasını falan dizmem lazım, bu ara konuşmayalım...

Uygulama değişmiş. :)

Canlı yayında büyük şok...

Sadece tesadüf...

O an gelen başından aşağıya kaynar sular dökülmüş hissi.

Düz bir öğreniş. :)

Yanlışlıkla başkasına aşık olmak. :)

Artık o ss'e ne kadar güldüyse, her şeyi unutmuş...

Bu çok başka bir boyut, nasıl düşündün o arada bu senaryoyu? :)

Böyle yavaş yavaş anlaşılan durumlar da var...

Kimseyle de konuşmuyorsa aslında pek bir sorun yok gibi. :)

Mal alırken tanıştık...

Çok geç öğrenilmiş bir farkındalık. :)

Bari şahit olurken rahat dur...

Bir de birbirleriyle bağlantılı insanlarla yapmış işi.

Belki de çift kişiliklidir. :)

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ortmen-hanim

Israrla Facebook şifremi istiyordu ama kendisi kesinlikle vermiyordu. Bir gün ağzından bir kızın ona mesaj attığını kaçırdı. Bende şüphelenip kızkardeşimden (yazılım mühendisi) şifresini kırmasını istedim. Şifreyi kırdı bir de baktım ki 7 tane kızla konuşmuş. Gece sahil partilerine katılıp tanıştığı kızlarla yazışmış. ''Bana yüzmeyi öğretir misin?'' ''Kız arkadaşım var ama mutsuzum'' tarzı mesajlar atmış.İşin komik tarafı Face'de benimle boy boy fotoğrafları vardı. Hatta iş yerine gelen Almancı bir kızla konuşmuş bunu öğrenen kızın kuzeni yolda giderken (telefonla benimle konuşuyordu) buna arkadan gelip yumruğu çakmıştı. Karakolluk olmuşlardı. 5 yıllık ilişki, aileler tanışmıştı. 5 yıl boyunca çeşitli kıskançlıklarıyla hayatı bana zindan eden bana bir kere bile güvenmeyen (hiçbir yanlış yapmadığım halde) adamın yemediği halt kalmamış. Sonunda anladım ki kişi kendinden bilir işi... Kendi konuştuğu kızlardan bakarak benim de onlar gibi olduğumu düşünüyormuş.

ortmen-hanim

Velhasıl burdan kızlara şunu söylemek istiyorum. Hastalık derecesinde kıskanç olan, hiçbir hatanız olmadığı halde sizi sıkan adamlardan uzak durun. ''Beni seviyor da kıskanıyor '' diye düşünmeyin. Kıskançlığın da bir seviyesi vardır. Böyle adamlar için arkadaşlarınızdan vazgeçmeyin! İş güvensizliğe gidiyorsa orda bir sorun vardır. Hayatınızı mahvetmeyin!!

ufukdiyoki

İlginç olan şey, kadınların böyle erkeklere olan düşkünlüğü. Ben tanıdığım insanlardan bu karakterde olanları enn fazla üç dakika içinde anlayabiliyorum. Sorsan çoğu insan sarrafı olduğunu iddia eden kadınlar ise aylarca anlayamıyor mu yoksa akıllarında başka şeyler mi var? Halk arasında "piç" denilen erkekler, iyi davranıp kendine aşık etmeyle falan düzelmez. Bunu bütün erkekler bilir ancak kadınların ciddi bir kısmı asla kabul etmez. Size geçmiş olsun, üzerinizde hayır duası varmış ki erkenden kurtulmuşsunuz.

ceren-kaya17

Kadınlar böyle erkeklere düşkün değil de daha çok böyle erkekler daha çok kadına düşkün olduğundan ve kaçın kurası olduğundan daha iş bitirici. İlk bakışta her zaman anlaşılamıyor da. Doğru düzgün biri kendini ya ifade edemiyor ya da daha zor ifade ediyor. Böyleleri zaten zanaat haline getirdikleri için kızların pesinde pervane oluyor ama foyaları ortaya çıkınca da kendileri yalnız kalıyor.

ufukdiyoki

Maalesef kadınlar böyle erkeklere düşkün. Bahsini ettiğim erkek tipi kadınlara düşkünlüğünden dolayı sorunun kaynağı. Ve ben daima ilk bakışta çok rahat anlıyorum ve henüz hiç yanılmadım da. "Doğru düzgün" denilen kesime kendini ifade etme şansı kadınlarda evde kalma, evlenememe korkusu başlayınca veriliyor. Yalnız kalan kesim de aynen bu düzgün kabul edilen kesim, yalnızlıklar bir ila iki yıl kadar sürüyorken diğerlerinin sadece iki üç gün. Yaşım ilerledikçe 80-20 kuralının doğruluğunu tekrar tekrar görüyorum. İnsan yaratılıştan çok eşli. 200 bin yıldır yaşadığımız bir şey dinlerin emri ile 1-2 bin yılda değişmez.

didem-tek

en baştan yeni baştan tekrardan kendilerini anlatma tanıtma isteği ve can sıkıntısı biz bu insanların çoğuna bir b..ka yaramayan asla toplumda yer edinemeyecek ve edinememiş insanlar gözüyle bakıyoruz ahlaksız şerefsiz gözüylede bakıyor olabiliriz tabi napsın onlar da tutturduğuna işte

Gizli Kullanıcı

Ahahahhahaha. Benimki şöyle oldu: Benimle ara vermek istedi Ara verdikten 1 hafta sonra beni tamamen terk etti. Terk ettikten 1 hafta sonra da beni, o lanet kişinin en yakın arkadaşının takıldığı kız "X'in hayatından çık. Biz onunla ciddi düşünüyoruz." demek için aramıştı. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ozge-hande-oz

keske suan anlatabilcek durumda olsam. acizce ve cok adiceydi

kornisontursusu

böyle insanlar geceleri uyumak için uyku ilacı kullanıyo bence yoksa uyku tutması imkansız yada sadece vicdansız şerefsiz de olabilirler karar veremedim..

Görüş Bildir