Sessiz Sedasız Evlenip Boşanan Murat Boz'un Hareketli Aşk Hayatındaki Bazı Detayları İlk Kez Öğreneceksiniz

16PAYLAŞIM

Ünlü şarkıcı Murat Boz yakışıklılığı kadar aşk hayatıyla da her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aşk hayatı ile ilgili pek konuşmadığı bilinen ve “Özel hayatımla ilgili konuşmayı sevmiyorum” açıklaması yapan yakışıklı şarkıcının adı sıklıkla aşk dedikodularına karışıyor.

Adı sıklıkla aşk dedikodularına karışan Murat Boz'un daha önce evli olduğunu sanırım hiçbirimiz bilmiyorduk!

Murat Boz ilk olarak Eliz Sakuçoğlu ile yaşadığı fırtınalı ilişkiyle gündeme gelmişti. Eliz Sakuçoğlu ile Murat Boz 2008 yılında Almanya’da evlenmişler. 2012 yılında Diyarbakır Adliye’sinde sessiz sakin boşanmışlardı.

"Boşandık ama sevgiliyiz!" Kısa bir süre sonra yapılan bu açıklamalar kafaları epey karıştırmıştı.

Boşanma davası mahkemede sessiz sakin tamamlansa da magazin camiasında bu pek de öyle olmadı. Eliz Sakuçoğlu’nun Murat Boz’u aldattığı haberlerinden tutun da, yine Eliz Sakuçoğlu’nun; “Her ilişkimde aldatıldım” diyerek röportaj vermesine kadar bir dolu gündem oluştu. Bu ilişki uzun süre tekrar tekrar gündeme geldi ve merak konusu oldu.

Buna çok şaşıracaksınız! Bu isimle anıldığı için hayranlarını epeyce kızdırmış...

Eliz Sakuçoğlu’yla ayrılığının ardından adı birçok isimle aşk dedikodularına karışan Murat Boz, 2014 yılında Megastar Tarkan’ın eski sevgilisi avukat Bilge Öztürk ile aşk yaşadığı söylentileriyle gündeme geldi. Megastar Tarkan’ın eski vokalisti olan Murat Boz’un Bilge Öztürk ile anılması Megastar’ın hayranları tarafından tepkilere sebep oldu.

"Kalbim boş" ama Akyaka'dayız!

Murat Boz; “Kalbim boş” açıklamaları da yapsa Akyaka’da Bilge Öztürk ile buluştu. Ve ikilinin Instagram hesabından yaptıkları Akyaka paylaşımı kafalarda soru işareti bıraktı. Kısa bir süre sonra Bilge Öztürk aralarında ilişki olduğu haberlerini yalanlayan bir açıklama yaptı.

Ve hepimizin gönlüne taht kuran O birliktelik! Onları yakıştırmayan yoktu...

2016 yılının Ocak ayında aşk yaşamaya başlayan Murat Boz ve oyuncu Aslı Enver dikkatleri üzerlerine çeken ve oldukça sevilen bir çiftti. İlişkileri her zaman sosyal medyada göz önünde oldu ve sevenleri tarafından desteklendi.

Bir dargın bir barışık geçen 3 yıl... Çok yakışıyorlar, değil mi?

3 yılı aşkın bir süre devam eden ilişkileri 2019 yılının son aylarında bitti.

Ayrılıklarının perde arkası için çok şey konuşuldu...

Murat Boz'un Hadise ile olan yakınlığının ayrılığa sebep olduğu söylentisi dolaştı. Ayrılıklarından sonra sıklıkla yeniden barışma haberleriyle gündeme geldiler.

Yakışıklı şarkıcı aşklarıyla oldukça merak konusu olsa da ser verip sır vermiyor.

Adı birçok isimle anılsa da "kalbim boş" açıklamalarıyla sevenlerini şaşırtan oyuncu bakalım kalbini kime kaptıracak...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sseliner03

vah vah

Görüş Bildir