Senin Seks Marşın Hangi Şarkı Olmalı?

-
Abone ol

Sevişirken fonda bir şeyler çalması her zaman iyidir, performans artırır. Tabi arkada çalan şarkıları özenle seçmek lazım. Peki senin seks marşın hangisi? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var!

1. Öncelikle en çok dinlediğin müzik türünü öğrenelim!

Pop
Rock
Rap
Metal
90'lar
Klasik

2. Senin için seks?

3. Yatakta farklı deneyimlere ne kadar açıksın?

4. Pekii sevgilinle aran nasıl?

5. Sana göre sevişmenin ritmi?

6. En seksi özelliği seç!

7. Partnerine karşı sen hangisisin?

Utangaç
Agresif
Aşık

8. Partnerinin hangi özelliği senin keyfini kaçırır?

9. Testin sonunda çıkacak şarkıyı nereden dinleyeceksin peki?

Spotify
Apple Music
Fizy
YouTube
Tidel

10. Hangisi seni tanımlıyor?

11. Son soru! Fırsatın olsa hangi dönemde yaşamak isterdin?

90'lar
Şu anda şimdi!
80'ler
70'ler

Closer!

Senin seks şarkın Closer! Sen ne istediğini bilen kararlı bir kişiliğe sahipsin. Her şeyi derinlerde yaşıyorsun ve iliklerine kadar hissediyorsun. Bu şarkı eşliğinde sevişmeyi denemelisin!

Wicked Game!

Senin seks şarkın Wicked Game! Sen tek gecelik ilişkiler konusunda master yapmışsın. Baştan çıkarıcı bir kişiliğin var ve kimse senin çekimine karşı koyamıyor. İddia ediyoruz, bu şarkı eşliğinde sevişirsen dünyanın en karşı konulamaz insanı olabilirsin!

Climax!

Senin seks şarkın Climax! Sen adeta ruhunla sevişiyorsun. Hislerin çok yoğun ve bunu partnerine de hissettiriyorsun. Senin gibisini bulmak kolay değil, seviştiğin insanı adeta büyülüyorsun.

Justify My Love!

Senin seks şarkın Justify My Love!  Sen öz güveni tavan yapmış bir insansın ve bu boş bir öz güven değil. Partnerinle arandaki ilişki etkileyicilikten öte bir şey. Seviştiğin insanlar hayran kalıyorlar sana hayran. Senin seks şarkın, dünyanın en seksi kadınlarından birinin en ihtiraslı şarkısı!  Mutlaka ama mutlaka bu şarkı eşliğinde sevişmeyi denemelisin :)

Fade Into You!

Senin seks şarkın Fade Into You! Sen sessiz sakin bir yapıya sahipsin ve sevişmek senin için fiziksel olmaktan çok duygusal bir eylem. Bu yüzden senin cinsellikten aldığın haz diğerlerinden çok daha fazla. Duygusal olarak da tatmin oluyorsun çünkü. Bu şarkı eşliğinde sevişmeyi dene bir de, pişman olmayacaksın!

Lets Get It On!

Senin sek şarkın Lets Get It On! Sen cinselliği klasik yaşayanlardansın. Klasiklik sıradanlık değildir ama, kalıcı değere sahip olmaktır. Senin tek gecelik ilişkilerle falan işin olmaz. Sen harbisin ve güvenilirsin. Zor seçiyorsun ama güzel seçiyorsun. Senin kendine özgü bir klasın var, seviştiğin insanlar bir daha unutamıyor seni. Bizden sana tavsiye bir de bu şarkı eşliğinde sevişmeyi dene.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aylin-rodwen-sitark

lets get it on ehehehehe

sunflower

Senin sek şarkın Lets Get It On! Sen cinselliği klasik yaşayanlardansın. Klasiklik sıradanlık değildir ama, kalıcı değere sahip olmaktır. Senin tek gecelik ilişkilerle falan işin olmaz. Sen harbisin ve güvenilirsin. Zor seçiyorsun ama güzel seçiyorsun. Senin kendine özgü bir klasın var, seviştiğin insanlar bir daha unutamıyor seni. Bizden sana tavsiye bir de bu şarkı eşliğinde sevişmeyi dene. // Ravel'in Bolero'su çıkacak diye bir ümit testi yap. sonra sonuç ..

seaakuu

fade ınto you

Gizli Kullanıcı

Bize de mi Wicked Game kanka 😂

spacewhore

Justify My Love! Senin seks şarkın Justify My Love! Sen öz güveni tavan yapmış bir insansın ve bu boş bir öz güven değil. Partnerinle arandaki ilişki etkileyicilikten öte bir şey. Seviştiğin insanlar hayran kalıyorlar sana hayran. Senin seks şarkın, dünyanın en seksi kadınlarından birinin en ihtiraslı şarkısı! Mutlaka ama mutlaka bu şarkı eşliğinde sevişmeyi denemelisin :)

Görüş Bildir