Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Seks Marşın Hangi Şarkı Olmalı?

3.5bPAYLAŞIM

Sevişirken fonda bir şeyler çalması her zaman iyidir, performans artırır. Tabi arkada çalan şarkıları özenle seçmek lazım. Peki senin seks marşın hangisi? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var!

1. Öncelikle en çok dinlediğin müzik türünü öğrenelim!

Metal
Pop
Klasik
90'lar
Rap
Rock

2. Senin için seks?

3. Yatakta farklı deneyimlere ne kadar açıksın?

4. Pekii sevgilinle aran nasıl?

5. Sana göre sevişmenin ritmi?

6. En seksi özelliği seç!

7. Partnerine karşı sen hangisisin?

Utangaç
Aşık
Agresif

8. Partnerinin hangi özelliği senin keyfini kaçırır?

9. Testin sonunda çıkacak şarkıyı nereden dinleyeceksin peki?

Tidel
Fizy
YouTube
Spotify
Apple Music

10. Hangisi seni tanımlıyor?

11. Son soru! Fırsatın olsa hangi dönemde yaşamak isterdin?

90'lar
80'ler
Şu anda şimdi!
70'ler

Closer!

Senin seks şarkın Closer! Sen ne istediğini bilen kararlı bir kişiliğe sahipsin. Her şeyi derinlerde yaşıyorsun ve iliklerine kadar hissediyorsun. Bu şarkı eşliğinde sevişmeyi denemelisin!

Wicked Game!

Senin seks şarkın Wicked Game! Sen tek gecelik ilişkiler konusunda master yapmışsın. Baştan çıkarıcı bir kişiliğin var ve kimse senin çekimine karşı koyamıyor. İddia ediyoruz, bu şarkı eşliğinde sevişirsen dünyanın en karşı konulamaz insanı olabilirsin!

Climax!

Senin seks şarkın Climax! Sen adeta ruhunla sevişiyorsun. Hislerin çok yoğun ve bunu partnerine de hissettiriyorsun. Senin gibisini bulmak kolay değil, seviştiğin insanı adeta büyülüyorsun.

Justify My Love!

Senin seks şarkın Justify My Love!  Sen öz güveni tavan yapmış bir insansın ve bu boş bir öz güven değil. Partnerinle arandaki ilişki etkileyicilikten öte bir şey. Seviştiğin insanlar hayran kalıyorlar sana hayran. Senin seks şarkın, dünyanın en seksi kadınlarından birinin en ihtiraslı şarkısı!  Mutlaka ama mutlaka bu şarkı eşliğinde sevişmeyi denemelisin :)

Fade Into You!

Senin seks şarkın Fade Into You! Sen sessiz sakin bir yapıya sahipsin ve sevişmek senin için fiziksel olmaktan çok duygusal bir eylem. Bu yüzden senin cinsellikten aldığın haz diğerlerinden çok daha fazla. Duygusal olarak da tatmin oluyorsun çünkü. Bu şarkı eşliğinde sevişmeyi dene bir de, pişman olmayacaksın!

Lets Get It On!

Senin sek şarkın Lets Get It On! Sen cinselliği klasik yaşayanlardansın. Klasiklik sıradanlık değildir ama, kalıcı değere sahip olmaktır. Senin tek gecelik ilişkilerle falan işin olmaz. Sen harbisin ve güvenilirsin. Zor seçiyorsun ama güzel seçiyorsun. Senin kendine özgü bir klasın var, seviştiğin insanlar bir daha unutamıyor seni. Bizden sana tavsiye bir de bu şarkı eşliğinde sevişmeyi dene.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
brcvher

Tabii ki 'Closer' , tam benlik, nokta atışı👌🏼

aylin-rodwen-sitark

lets get it on ehehehehe

sunflower

Senin sek şarkın Lets Get It On! Sen cinselliği klasik yaşayanlardansın. Klasiklik sıradanlık değildir ama, kalıcı değere sahip olmaktır. Senin tek gecelik ilişkilerle falan işin olmaz. Sen harbisin ve güvenilirsin. Zor seçiyorsun ama güzel seçiyorsun. Senin kendine özgü bir klasın var, seviştiğin insanlar bir daha unutamıyor seni. Bizden sana tavsiye bir de bu şarkı eşliğinde sevişmeyi dene. // Ravel'in Bolero'su çıkacak diye bir ümit testi yap. sonra sonuç ..

seaakuu

fade ınto you

Gizli Kullanıcı

Bize de mi Wicked Game kanka 😂

Görüş Bildir