Senin Ruhun Hangi Doğa Olayına Benziyor?

136PAYLAŞIM

Acaba senin ruhunda fırtınalar mı kopuyor, depremler mi oluyor? Cevabı sadece bizde!

Testi çöz, ruhunun hangi doğa olayına benzediğini öğren!

1. Öncelikle ne sıklıkta öfkelendiğini öğrenelim:

2. Fiziksel olarak birine hiç zarar verdin mi, kasıtlı ya da kasıtsız?

3. Burcunu da merak ettik açıkçası...

Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

4. Sen gece insanı mısın, gündüz insanı mı?

Gündüz
Gece

5. Peki sen bu dört elementten biri olacak olsan, sence hangisi olurdun?

Su
Ateş
Hava
Toprak

6. Biraz tepkilerini tanıyalım... Sosyal medyada bir gönderinde seninle zıt düşünceye sahip bir yorum gördün ve sinirlendin. Ne yaparsın?

7. İlişkilerinde en önem verdiğin şey genelde bunlardan hangisi?

8. Son olarak, bu yerlerden hangisine gitmeyi daha çok istersin?

Doğu Pakistan
Botsvana, Afrika
Ontario, Kanada
Fuji Dağı, Japonya
Petra, Ürdün
Florida, ABD

Tutulma!

Senin ruhun tutulmaya benziyor. Ruhunda her ne kadar karmaşık ve bazı insanlara göre ürkütücü görünen bir yan varsa da, aslında hiç de öyle değil. Aksine öyle güzel ve eşsiz ki... Aynı zamanda esrarengiz bir yanı da var, bu yüzden insanlar seni merak ediyor ve ilgi çekici buluyorlar. Bu sebeple seni tanımak, sana yakın olmak isteyen pek çok insan var. Artık sen de ruhuna hitap eden ve anlaşabileceğin birini bul deriz.

Fırtına!

Ruhunda fırtınalar kopuyor desek yanlış olmaz herhalde! Kimi zaman hislerin o kadar karmaşıklaşıyor ki, sen bile çıkamıyorsun işin içinden. Biraz dengesiz tavırların da yok değil açıkçası. Bu yüzden çevrendeki insanlar bazen senden çekinebiliyorlar. Ama kendi içindeki sorunları çözersen içindeki bütün iyilikler ve güzellikler ortaya çıkacaktır. Üzülme, dönem dönem hepimizin yaşadığı şeyler bunlar.

Gökkuşağı!

Ah sen yok musun... Tamamen sevgi ve iyilik dolu bir ruha sahipsin. İyi niyetli, arkadaş canlısı ve aşk insanısın. Herkes çevresinde senin gibi biri olsun ister. Arkadaş, sevgili, kardeş... Her şey olabilirsin sen bir insana! Dünyanın kötülüklerinden kendini bu kadar izole edebildiğin için şanslısın da ayrıca. Hiç değişme olur mu?

Deprem!

Ah ah... Depremlerde yine yüreğin desek yalan olmaz. Hayatında bir şeyler yoluna girecek derken, yeniden tepetaklak oluyor ve bu durum seni doğal olarak bir miktar geriyor. Etkilenmemeye çalışsan da, bunun çok mümkün olmadığını hepimiz biliyoruz. Ama şunu unutma, hepimizin hayatında böyle çalkantılı dönemler oldu ve oluyor. Biraz sabır sadece, bu günler geçecek ve ruhun eski neşeli zamanlarına kavuşacak.

Yanardağ!

Senin ruhunda alevler yükseliyor, ama bunu neye yorsak bilemedik. İki seçenek var, birincisi içindeki enerjinin patlaması bu. Hayat dolu, neşeli ve bitmek bilmeyen bir enerjiye sahip olduğundan bunu nasıl atacağını bilememenle ilgili bir durum olabilir. Olmasını dilediğimiz sonuç bu. Diğer seçeneğe gelirsek, yaşadığın olumsuzlukları içine ata ata artık patlama noktasına gelmiş olabilir. Yine de biz şöyle düşünelim, nereden bakarsak bakalım yakında bir rahatlama söz konusu olacak senin için. Sen yine sakin kalıp çevrene zarar vermemeye bak :)

Kuzey ışıkları!

Öyle güzelsin ki, neşe dolu ve rengarenk bir kişiliğe sahipsin. İçin dışın bir, her şeyden mutluluk çıkarmayı biliyorsun ve her şeye iyilikle yaklaşıyorsun. Çok sevilen bir insansın, bunu sonuna kadar hak ediyorsun zaten. Tüm bunlar da ruhundaki güzelliğin bir yansıması. Herkes senin çevrende olmak ister, sana hayran olmamak elde değil.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
edanur-kartal1

Fırtına Ruhunda fırtınalar kopuyor desek yanlış olmaz herhalde! Kimi zaman hislerin o kadar karmaşıklaşıyor ki, sen bile çıkamıyorsun işin içinden. Biraz dengesiz tavırların da yok değil açıkçası. Bu yüzden çevrendeki insanlar bazen senden çekinebiliyorlar. Ama kendi içindeki sorunları çözersen içindeki bütün iyilikler ve güzellikler ortaya çıkacaktır. Üzülme, dönem dönem hepimizin yaşadığı şeyler bunlar

deniz-onay3

Ah sen yok musun... Tamamen sevgi ve iyilik dolu bir ruha sahipsin. İyi niyetli, arkadaş canlısı ve aşk insanısın. Herkes çevresinde senin gibi biri olsun ister. Arkadaş, sevgili, kardeş... Her şey olabilirsin sen bir insana! Dünyanın kötülüklerinden kendini bu kadar izole edebildiğin için şanslısın da ayrıca. Hiç değişme olur mu?

ahmet-kahramanturk

deprem yanardağ fırtına hepsi de beni tanımlıyor:)

ahmet-kahramanturk

deprem ne lan :)

odchan290

içimde fırtınalar değil, depremler kopuyor sonrası tsunamiler, yangınlar

Görüş Bildir