"Senin Dinimizle İlgin Yok ki?" Diyebileceğimiz 9 Oluşum

 > -

77 milyonun, tarafsız, kucaklayıcı, hoşgörülü cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın; "Bu feministler filan var ya, 'kadın Allah’ın erkeğe emanetidir' deyince kızıyorlar, senin dinimizle ilgin yok ki" açıklaması üzerine kafamıza dank etti. Ülkemizde "dinimizle" ilgisi olmayan kimler yok ki? Bunları tespit etmek ve cumhurbaşkanlığı makamına bildirmek vatandaşlık görevidir diye düşündük ve aşağıdaki listeyi hazırladık. 

77 milyonun, tarafsız, kucaklayıcı, hoşgörülü Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey, şunların da dinimizle ilgisi yok ki?

DİKKAT: İroni içerir.

1. LGBT

Eğer feministlere dinimizle alakanız yok diyorsak, bunların hiç yok cumhurbaşkanım. Böyle nerdesin aşkım, burdayım aşkım diye gezmeler, rengarenk giyinmeler falan, tövbe estağfurullah diyor ve aforoz edilmelerini talep ediyoruz.

2. İnsan hakları savunucuları

İnsan hakkını zaten dinimiz savunuyor, sen kimsin ki şahsi şova döküyorsun işi? Sanki devlet büyüklerimiz senden daha mı az biliyor insan hakkını? Onlar bu işi sevgililer sevgilisinin kitabından öğrenmiş be hey cahil! Derhal aforoz.

3. Hayvan hakları savunucuları

Yaradılanı, yaradandan ötürü seven bir insana siz neyi öğretmeye, anlatmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum ki? Sizin de dinimizle alakanız olmadığı besbelli, sonuç malum; aforoz time!

4. Cehape zihniyeti savunucuları

Bunlara hiçbir şey demiyorum, güzelim bir kızımızı Hristiyan yaptıkları, camileri ahırlara çevirdikleri yetmedi şimdi de 77 milyonun, tarafsız, kucaklayıcı, hoşgörülü cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan beyefendiyi eleştiriyorlar. A-fo-roz!

5. Sendikalar

Sürekli işçi hakları, iş güvenliği, vs. diye sayıklıyorlar. Bizim dinimiz "işçinin parasını alın teri kurumadan verin" diyen bir peygamberin dini, sen kime işçi hakkı öğretiyorsun hadsiz! Afooooo....

6. TÜSİAD, GİSİAD ve daha bir sürü şey...

Bunların dinimizle ilgisi olmadığı çeşitli kereler dile getirildi zaten. Satılmış, işbirlikçi, Mason, Yahudi dostu gibi unvanlarla taçlandırıldılar. Onun için bunların ne olduğunu cumhurbaşkanımıza hatırlatma gereği duymuyoruz ama burada dursunlar.

7. Merkez bankası

Cumhurbaşkanımızın ülkenin bekası için istediği hiçbir adımı atmayan, faiz lobisinin esiri, ülkenin geleceğini ipotek altına alan bu kurum da dinimizle alakası olmadığını göstermiştir.

8. TMMOB

Yapılan her icraate, her iyi şeye yönelik mutlaka tepki gösteren, engellemek için davalar açan, direnen, eylemler düzenleyen bu odanın da dinimizle alakasını biz çözmedik. Cumhurbaşkanımızın da çözebildiğini zannetmiyoruz, o zaman aforoz deyip geçiyoruz.

9. HES karşıtları

Ülke enerji krizine girsin, elektriksiz kalsın diye kendilerine doğayı kalkan eden bu dinimizle alakası olmayan, belli belirsiz güruhu da kınıyor ve aforoz edilmesi talebiyle cumhurbaşkanlığına havale ediyoruz.

Bonus - Paralel Yapı

Bu her daim aforozluk bir yapı. Şükür ki artık ne olduğu biliniyor ve sürekli aforoz ediliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
minikkus1234

Bu site düşündüğümden daha başarılı. Ne kadar şer unsuru varsa tek sayfada listelemiş. Gayet güzel bir özet olmuş.

ssensei

neden "paralel" demişler cidden bilgim yok, niye pararel yani neden dik değil de paralel?

ali-ihsan-cakir

anladık siyasi ironi yapmak doğal hakkın ama hadisi şerifi ne karıştırıyosun,hem de karalama niyetiyle!!!!?

062154

Ulan adam sandım Galeriye baktım, Bakalım kimlerin hakkı yeniyormuş diye, Listeye bak ta Hizaya gel.. Merkez bankası, Tüsiad , lgbtler, paraleller,tmmop, chp.. Daha Ciddi ve Akılcı Olun Derim. (Sitede Ergence Siyaset Yapılıyor)

ysfoztruk

Ülkemizin ve milletimizin kurtuluşu eski dinimize dönmemizdedir.

Gizli Kullanıcı

şamanizm?

ysfoztruk

Türkler şamanistmiydi ? şamanizm çok tanrılı bir inançtır, bizler Tengrizme inanıyoruz, Göklerde tek Tanrı vardır ve o Tanrı da Türktür.Arab'ın yarattığı mitolojiye inanmaktansa Türk'ün yarattığı mitolojiye inanmayı tercih ederim.

Gizli Kullanıcı

demek ikisini de insan yaratmış desene.. o zaman ben kula kulluk etmem hacıabi ateistim bundan sonra.. eyvallah verdiğin bilgiler için..

ysfoztruk

Doğru diyosun fakat benim demek istediğim şey dinleri insanlar yarattı belki Tanrı vardır bilemem ben tesadüfe inanmam ve evrimde gördüğüm en saçma teori hiç bir kanıtı yok, o yüzden ateist değilim ve bir yaratıcıya inanıyorum, demem o ki arapların dayattığı arap milliyetçiliği üzerine kurulu bir dine inanmaktansa mitoloji üzerine kurulu Tengrizm dinine inanmayı tercih ederim, porfil resmindeki yıldızdan(yanlış anlamadıysam) anladığım kadarıyla devrimcisin, devrimciler de bir inanç uğruna savaşır bu inanç adı üzerinde "devrim" inancıdır, ben milliyetçiyim(partici değilim) ve benim inancım da budur ve bende bir amaç uğruna savaşırım, ırkımın selameti faşistlik söz konusu değildir burda Türkleri birleştirip refah içinde yaşamaktan bahsediyorum, neyse kardeşim uzadıkça uzar bu sohbet, ezen bolsın sana kal sağlıcakla.

Gizli Kullanıcı

yok kardeş 'yıldız' sevdiğim bi sembol.. ben her olaya her düşünceden bağımsız yaklaşırım.. globallik denebilir ya da boş adam.. ama eyvallah.. sen de kal sağlıcakla..

Görüş Bildir