Senin Aşk Hayatın Nerenin Trafiğine Benziyor?

991PAYLAŞIM

Ah aşk… Hayatımızın merkezi, olmazsa olmazımız bazen de bir o kadar ne gerek vardı’mız! Tıpkı trafik gibi. Peki senin hayatın nerenin trafiğine benziyor? Bunu öğrenmenin bir yolu var, hadi teste!

1. Hoş geldin. Öncelikle ilişki durumunu bi’ gözden geçirelim bakalım. Ne oluyor ne bitiyor?

İlişkimde ufak tefek sorunlar oluyor ama çok sorun değil, aşarız.
Ortalık karışık biraz bu aralar.
Aslında biri var ama şimdilik beklemedeyim.
Biri var gibi ama aklım başkasında.

2. Biraz özel olacak ama şimdiye kadar kaç ciddi ilişkin oldu?

0
1
2
3+

3. Hazırsan bilinçaltının derinliklerine inelim biraz. Duygusal ilişkileri bir nesneye benzetecek olsan hangisi olurdu?

Kulaklık
Cep telefonu
Saat
Mizah dergisi

4. O zaman, aşk hayatını bir müzik türüne benzetecek olsan bu ne olurdu?

Sorulur mu? Arabesk tabii ki...
Böyle ne olduğunu anlayamıyorum. Rap diyeyim!
Benimki biraz sert, biraz brutal. En uygun Death Metal!
Çok takmıyorum. Pop diyeyim o zaman...

5. Girmek istemiyorduk ama trafikten kaçış yok :( Trafikte geçirdiğin süreyi bir şarkı sözüyle anlatacak olsan bu ne olurdu?

Bekle dedi gitti. Ben beklemedim. O da gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi.
Akşama doğru azalırsa yağmur, Kız Kulesi ve Adalar...
Giderken bana demiştin ya sen: Yolcu yolunda gerek!
Harder, Better, FASTER, Stronger...

6. Peki işe ya da okula giderken ulaşımını nasıl sağlarsın?

Yakın benim ya, bir dolmuşluk mesafe.
Metrobüs ve bir takım aktarmalar daha :(
Bu testi otobüs beklerken çözüyorum öyle söyleyim…
Bu pis, bu kötü trafiğe rağmen özel aracımla.

7. Daha net bir soru soralım: Günün kaç saatini trafikte geçiriyorsun?

Yarım saat
1 saat
1, 5 - 2 Saat
3 saat ve üzeri :(

8. Son soruda yine aşka geri dönelim... Hayatının aşkını bulamadığını düşünüyoruz... Bulamadın ki buradasın. Peki bulabileceğini düşünüyor musun?

Buldum da açılamıyorum.
Umudum çok az :(
İnandığım için bu teste geldim.
Aşk meşk boş işler hocam!

Zincirlikuyu Bağlantısı!

Senin aşk hayatın Cuma günü iş çıkışındaki Zincirlikuyu trafiğine benziyor. Her yönden ilişkilerin tıkanmış. Ah o bağlantıyı bir atlatsan köprüde tüm olay çözülecek; ama dedik ya işte tıkanmış. Tüm güzel vakitlerini o bağlantıda heba ediyorsun biliyoruz, hele bir de ileride kaza falan da varsa vay haline... Zincirlikuyu trafiğine ve aşk hayatına yapılacak bi şey yok; ama Allah'tan TrafiTalk var. TrafiTalk'la yol durumunu öğrenebilir; bunu yaparken de yeni insanlarla tanışıp sosyalleşebilirsin :) TrafiTalk ile hayat yolunda yeni bir sayfa açmak için uygulamayı şimdi telefonuna indir!

iOS - Android

Mecidiyeköy Trafiği!

Senin aşk hayatın Mecidiyeköy trafiğine benziyor. Yani o kadar canlı ki ancak o kadar olur. Günün her saati başka bir dertle uğraştırıyor seni. Bir türlü de ilerlemiyor. Yoğun olmadığı nadir saatlerde ise tek başına eve gelmiş oluyorsun ve her şey için çok geç oluyor :)) Maalesef Mecidiyeköy trafiğine ve aşk hayatına yapılacak bi şey yok; ama Allah'tan TrafiTalk var. TrafiTalk'la yol durumunu öğrenebilir; bunu yaparken de yeni insanlarla tanışıp sosyalleşebilirsin :) TrafiTalk ile hayat yolunda yeni bir sayfa açmak için uygulamayı şimdi telefonuna indir!

iOS - Android

İş Çıkışı E5 Trafiği!

Senin aşk hayatın iş çıkışı E5 trafiğine benziyor. Gün boyu bekliyorsun, yalandan iş yapar gibi görünüp o kutlu saatin gelmesini bekliyorsun. Nitekim geliyor da… Fakat o da ne, iş çıkışı E5 trafiği bütün heybetiyle seni bekliyor. Aşk hayatın da öyle açılmıyorsun, günlerce belki de aylarca uygun zamanın gelmesini bekliyorsun. Tam açılmaya karar veriyorsun, o da ne sen uygun zamanı beklerken gelip başkası girmiş hayatına :( Maalesef iş çıkışı E5 trafiğine ve aşk hayatına yapılacak bi şey yok; ama Allah'tan TrafiTalk var. TrafiTalk'la yol durumunu öğrenebilir; bunu yaparken de yeni insanlarla tanışıp sosyalleşebilirsin :) TrafiTalk ile hayat yolunda yeni bir sayfa açmak için uygulamayı şimdi telefonuna indir!

iOS - Android

Bağdat Caddesi Trafiği!

Senin aşk hayatın tıpkı Bağdat Caddesi trafiği gibi. Aslında hiç trafik olmayacak bir yer, fakat o kadar gözde ki günün her saati dolu maşallah. Tıpkı senin aşk hayatın gibi. Sen de o kadar gözdesin ki; seçmekte oldukça zorlanıyorsun. Bu da kafa karışıklığı yaratıyor tabii ki. Aklın hep başkasında kalıyor. Maalesef Bağdat Caddesi trafiğine ve aşk hayatına yapılacak bi şey yok; ama Allah'tan TrafiTalk var. TrafiTalk'la yol durumunu öğrenebilir; bunu yaparken de yeni insanlarla tanışıp sosyalleşebilirsin :) TrafiTalk ile hayat yolunda yeni bir sayfa açmak için uygulamayı şimdi telefonuna indir!

iOS - Android

9. Sıkıntı Yok, TrafiTalk Var ;)

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kimligibelirlenemeyenkisilerce

hee salak hee

seyma193

Bağdat Caddesi Trafiği!

tubal

Senin aşk hayatın Cuma günü iş çıkışındaki Zincirlikuyu trafiğine benziyor. Her yönden ilişkilerin tıkanmış. Ah o bağlantıyı bir atlatsan köprüde tüm olay çözülecek; ama dedik ya işte tıkanmış. Tüm güzel vakitlerini o bağlantıda heba ediyorsun biliyoruz, hele bir de ileride kaza falan da varsa vay haline... Zincirlikuyu trafiğine ve aşk hayatına yapılacak bi şey yok; ama Allah'tan TrafiTalk var. TrafiTalk'la yol durumunu öğrenebilir; bunu yaparken de yeni insanlarla tanışıp sosyalleşebilirsin :) TrafiTalk ile hayat yolunda yeni bir sayfa açmak için uygulamayı şimdi telefonuna indir!

chaseki

zincirlikuyi dedi ama aslı ankara trafik az giren çıkan hiç yok ama tabela da yok nereye gittiği belli değil .d

penguen-geri-dondu

mecidiye köy dedi tamam beklerken mecidiye bırakıyorsun galiba oraya ondan mı :)

Görüş Bildir