Seni Neden Dışlıyorlar?

Psikoloji Testleri
128PAYLAŞIM

Çöz ve öğren!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Moralin çok bozuk diyelim. Bu yerlerden hangisinde derin bir nefes almak isterdin?

4. Yakın arkadaşlarınla ne sıklıkla görüşürsün?

5. Sevgilin için arkadaşlarını erteler misin?

6. Arkadaşlık yaptığın insanların maddi durumu senin için önemli mi?

Evet.
Ne alaka maddi durumu?
Hayır aklıma bile gelmez.

7. Son olarak kendini en çok kimin yanında güvende ve rahat hissediyorsun?

Ailemin
Arkadaşlarımın
Sevgilimin

Çünkü sen onlar gibi yalancı değilsin, doğrucusun!

Eğer dışlandığını düşünüyorsan bu kesinlikle dürüst ve dobra olduğun için. İnsanlara yaranmak gibi çıkarcı amaçların yok bu hayatta. Bu yüzden de her zaman aklından geçen ne varsa pat pat söylüyorsun. Hiç kimseden çekinmiyorsun. Bu da birçok insanı mutsuz ediyor tabii. Sana içten içe kin duymaya başlıyorlar. Çünkü sen onların istediği gibi bir insan olmuyorsun, kendi istediğin gibi birisin. Bu yönünü gerçekten çok takdir ediyoruz. Günümüzde, dürüstlük kavramından çok uzak yaşıyor artık herkes. Kendilerini bir yalana inandırıyorlar ve buna da mutluluk diyorlar. Halbuki gerçekler er ya da geç mutluluk getirir. Sen bunu çok iyi bilenlerdensin. Eğer yüzleşilmesi gereken bir şey varsa yüzleşilmesi taraftarısın. Kendini saçma yalanlarla avutmuyorsun. İnsanlar senden onlara duymayı istedikleri şeyi söylemeni istiyorlar. Sen de bunu yapmıyorsun çünkü bunun yanlış olduğunu biliyorsun. Bu yolda devam etmelisin. Boşver seni böyle sevecek olan sevmesin...

Herkese hak ettiği gibi davranıyorsun!

Evet yanlış anlamadın insanlara göre senin suçun(!) bu... Sen kimseye eyvallahı olmayan, herkese de hak ettiği muameleyi yapan birisin. Sırf konumundan, vasfından dolayı birine kaba tabirle yalakalık yapmıyorsun. O kişinin kalbi önemli çünkü senin için. Eğer iyi bir insan değilse kim olursa olsun ona hak ettiği karşılığı veriyorsun. Senin gibi çıkar kaygısı yaşamayan insanlardan o kadar az kaldı ki... Umarız bu özelliğini hiç kaybetmezsin. Bırak ne derlerse desinler, böyle düşünen insanların sevgisine de ihtiyacın yok zaten. Etrafında ne olursa olsun arkanda duracak o kadar çok arkadaşın var ki. Bunların en başında da ailen geliyor tabii. Kimseye yaranmak zorunda hissetme sakın kendini, zaten böyle bir düşüncen yok. Fakat biz yine de sana bunu hatıratmak istedik. Hiçbir zaman yalnız değilsin. Bunu sakın unutma  :)

Güçlüsün ve kıskanılıyorsun!

Dışlanmanın nedeni gayet açık değil mi? İnsanlar seni çok kıskanıyorlar. Senin gibi olamadıkları için de senden nefret ediyorlarmış gibi davranıyorlar. Senin kendini değersiz hissetmeni istiyorlar çünkü. Tabii sen zaten bunun yeterince farkındasın. O yüzden bu konuya çok da aldırış etmiyorsun. Ayrıca sırf seni üzmek için bu kadar uğraşan insanların yalan sevgisini de ihtiyacın yok. Etrafında zaten çok güvendiğin, seni seven insanlar var. Fakat büyük bir çoğunluk da bunun tam tersi. Zaman zaman bu durum canını sıkıyor ama sonra onların senin hayatında bir yeri olmadığını hatırlıyorsun. Bize sorarsan da düşünmeye, canını sıkmaya hiç değmez. Böyle insanların seni sevmesine zaten gerek yok. Kıskanılmak kolay değildir. Fakat sen o kadar başarılı ve güçlüsün ki, bu durum kaçınılmaz oluyor. Kendini böyle şeyler için sakın üzme.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seyma193

Çünkü sen onlar gibi yalancı değilsin, doğrucusun!

buse-ulusoy3

ya bu test neden dışlanıyorsun değil mi ? neden cevap da herkese eşit davranıyorsun cıktı xd

yasiyahyabeyaz

Eğer dışlandığını düşünüyorsan bu kesinlikle dürüst ve dobra olduğun için. İnsanlara yaranmak gibi çıkarcı amaçların yok bu hayatta. Bu yüzden de her zaman aklından geçen ne varsa pat pat söylüyorsun. teşekkürler, bildiğim bir şeydi zaten ama sizi test etmek için çözdüm, doğru çıktı.

irem-yazgeldi

Çünkü sen onlar gibi yalancı değilsin, doğrucusun!

ozge-robyn

Çünkü sen onlar gibi yalancı değilsin, doğrucusun!

Görüş Bildir