Seni Ağlatacak Şarkıyı Söylüyoruz!

-

Tabii ki seni ağlatmak istemeyiz ama ne yapalım şarkılar böyle...

1. Cinsiyetinle başlayalım. Seçer misin?

2. Şimdi de yaşını seç.

3. Seni tanımlayacak kelime hangisi olabilir?

Utangaç
Lider
Sadık
Dürüst

4. Peki bu mekanlardan hangisinde bulunmak sana keyif verir?

5. Bu duvar yazılarından hangisine kendini daha yakın hissettin?

6. Şimdi de en sevdiğin mevsimi söyle bakalım.

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

7. Çok iyi para kazanmayı başladın. Taşınmayı düşünüyorsun. Aşağıdaki evlerden hangisine taşınırsın?

8. Peki sana göre bu adamlardan hangisi daha komik?

Cem Yılmaz
Şahan Gökbakar
Şafak Sezer

9. Bu şairlerden birini seçer misin?

Cemal Süreya
Attila İlhan
Nazım Hikmet
Sunay Akın

10. Son olarak sence hangi çift?

Bergüzar Korel - Halit Ergenç
Fahriye Evcen - Burak Özçivit
Bensu Soral - Hakan Baş
Arzum Onan - Mehmet Aslantuğ

Müslüm Gürses - Unutamadım (Kaç Kadeh Kırıldı) !

Seni bu şarkı ağlatır çünkü eski sevgilinden beklenmedik bir ayrılık geldi. Ama o kadar zaman geçmesine rağmen hala onu seviyorsun. Ne yaparsan yap onu unutamıyorsun. Ağlatacağına o kadar eminiz ki bir ortamda bu şarkı başladığında şarkıyı kapattırmaya çalışıyorsun. Ama merak etme geçer bu günlerde.

11. Kibariye - Annem!

Seni bu şarkı ağlatır. Çünkü anneni çok özlemişsin ya da annen senin en hassas noktan. Dünyalar bir yana annen bir yana. Her an annen aklında. Bir adım atmadan önce ilk danıştığın kişi annen. Doğru da yapıyorsun. Herkes gider anneler kalır.

Zakkum - Anason

Seni bu şarkı ağlatır çünkü eski dostlarını çok özlüyorsun. Kimiyle eskisi kadar görüşemiyorsun kimisiyle tatsız bir şekilde aran bozuldu. Ama yokluklarını baya bir hissediyorsun. Aklına hep eski günlerde yaptıklarınız ya da yapamadıklarınız geliyor.Ama iç çekmekten başka bir şey gelmiyor elinden. Senin içinde de bazı pişmanlıklar var tabi ama iş işten geçmiş. Bundan sonra yapacak tek şey elindekileri de kaybetmemek.

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba!

Bu şarkı seni ağlatır çünkü sen babanı çok seviyorsun. Küçükken hep birlikteydiniz. Birlikte parka gider, salıncağa binerdin. Geceleri yanına gelir sana masallar okurdu. Babanın sesiyle uykuya dalardın. Şimdi büyüdüğün için istesen de eskisi gibi olamıyorsunuz. Sende de bu günlerin özlemi var. Ama sen babanı çok seviyorsun. Baban da seni...

Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Bu şarkı seni ağlatır çünkü sevgilini çok özledin. Ama bazı olumsuzluklar yüzünden bir araya gelemiyorsunuz. Elinden tek gelen de bu şarkıyı dinlemek galiba. Ama her şey düzelecek. Her dönem insanın hayatında böyle şeyler olabiliyor. Sen zamana bırak. Zaman her şeyin ilacıdır. Umarız hayatın yoluna girer.

Ferdi Özbeğen - Dilek Taşı !

Bu şarkı seni ağlatır. Çünkü bu aralar zaten biri dokunsa ağlayacak durumdasın. Hayatında hiçbir şey yolunda gitmiyor galiba. Ne iş de kazanıyorsun ne de aşkta. Arkadaşlıktan hiç bahsetmiyorum bile. İçin içine sığmıyor insanlara haykırmak istiyorsun derdini ama maalesef bu aralar az önce bahsettiğimiz gibi insanlarla aran kötü olduğu için çaresiz kalıyorsun. Üzülme be bu kötü günler de geçer!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatih-emre-kocak

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba! Çıktı Ağlatamadı :D Ben üzülme duygusunu kaybetmiş bir insanım amk o yüzden ağlatamadı güldürdü

ece-alkaya

kibariye annem doğru

tavsiye-ediyorum32

>>> İLİŞKİLERİNİZİN NEDEN BİTTİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ ? >>>...___iliskimiznereyegidiyor com___

allahyar-karmukov

"Anason" çıktı evet bazı gitmek zorunda olan ve giden arkadşlarımı özlüyorum ama benim "bu bakşam ölürüm" şarkısında gerçekten ağlamışlığım var.

nazli-askin

Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Görüş Bildir