Sen Ne Kadar Flörtöz Birisin?

33PAYLAŞIM

Ne kadar flörtöz biri olduğunu merak ediyorsan, hemen teste başlayalım!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenmekle başlayalım mı?

Erkek
Kadın
Ne fark eder

2. O zaman başlayalım! Bulunduğun ortamda biri sana uzun uzun bakıyor ve yanına gelmek üzere, ne yaparsın?

Hemen kafamı başka yöne çeviririm ve oradan uzaklaşmaya başlarım.
Onun gelmesini beklemeden ben yanına giderim.
Gelsin, sohbet ederim.
Aynam nerede? O gelmeden hemen kendime çeki düzen vermem lazım!

3. Peki daha önce kaç ilişkin oldu?

Hmm, üçten az sanırım...
Beşten fazla olmuştur.
Çok oldu yaa, onun çetelesini tutmadım hiç.
Bilmem, saymadım.

4. O zaman söyle bakalım, ilişkilerin en fazla ne kadar sürdü?

1 yıldan fazla.
Birkaç hafta.
Birkaç ay.
İlişkim olmadı.

5. Karşı cinste senin için önemli olan şey nedir?

Eğlenceli olması
Zeki olması
Anlayışlı ve güvenilir olması
Yakışıklı/Güzel olması

6. Peki ilk görüşte aşka inanlardan mısın?

Tabii ki!
Asla!

7. Şu anda nerede olmak isterdin?

8. Sonuçlara geçmeden önce son soru! Dm'den karşı cinse yürür müsün?

Hayır, zaten bana yürürler!
Neden olmasın? Hoşuma giden biriyse yürürüm.
Yürümem, KOŞARIM!!
Önce karşı tarafın yürümesi lazım.

Maalesef... Bu flört işleri sana göre değil!

Sen, pek flörtöz bir insan değilsin, daha çok uzun ilişki insanısın. Biriyle konuşmaya başladığında sadece o kişi aklında olur ve onunla vakit geçirmeyi seversin. Yani sürekli farklı insanlarla flört edeyim kafasında olmuyorsun. Gerçi bunun sebebi flört işlerinin artık seni yorması, artık işler ciddiye binmeli diye düşünüyorsun. Doğrusu gerisi sana vakit kaybı geliyor artık! Bu sebepten dolayı da biri hayatına girecekse bazı kriterlere uymalı, flört için çok çaba harcamalı ve seni kazanmalı çünkü sen işini sağlama almayı seversin :)

Flört etmeyi sevip, uzun ilişki yapanlardansın!

Sen aslında ciddi ilişki insanısın ama konuştuğun kişiyle bir şey olmayacağını hissettiğinde flört ediyorsun. Anlayacağın flört etmeyi seviyorsun ama uzun ilişki seni daha çok cezbediyor... Sanki biraz çapkınlık var gibi, ne dersin? Bize öyle geldi de... Gerçi sendeki bu cazibe de baş döndüren cinsten. Flört ederken karşındaki kişinin sana uygun olup olmadığını kontrol edip, ona göre bir yön çiziyorsun. Baktın ileriye gitmiyor, flört etmeye devam ediyorsun çünkü senin zaten kaybedecek bir şeyin yok!

Flört etmek senin için resmen bir yaşam biçimi!

Sen tamamen kısa ilişki insanısın. Öyle uzun ilişkim olsun onunla yaşlanayım kafaları sende hiç yok. E bunun da senin özgür ve asi bir insan oluşundan kaynaklanıyor! Genelde ilişkiye başlayınca az bile olsa kısıtlanmalar başlıyor ve bu da seni soğutuyor. Biliyorsun ki flört etmek seni daha çok mutlu ediyor. Bu sebepten dolayı da flört dönemi bitince senin de karşındaki kişiyle ilişkin bitiyor. Aman sende böyle mutlusun boş ver, seni çekemiyorlar belli ki!

Fazla söze gerek yok...Sen flört uzmanısın!

Sana flört uzmanı dememizin sebebi tabii ki de senin kadar flört etmeyi seven başka bir insanın olmaması! Her hafta farklı insanla tanışıp, onunla flört edebilirsin. Hızına kimse yetişemez! E herkes uzun ilişki sevecek diye bir şey yok sonuçta... Seni tanıyan insanlar da bu huyunu çok iyi biliyor fakat bazısı senden korkmuyor da değil, bizden söylemesi! Çünkü çekiciliğinin ve yarattığın auranın farklındalar :) Hal böyle olunca da senden uzak durmak istemeleri çok doğal çünkü bu cazibeyle flört edemeyeceğin insan yok!

Mutlu biten gecenin sırrı OKEY Rötar ile ortaya çıkıyor.

OKEY Rötar geciktirici etkisi sayesinde performansı arttırarak erkeği yavaşlatır, zevkin ve heyecanın daha uzun sürmesini sağlar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emrewayne

Maalesef... Bu flört işleri sana göre değil!

threeicedwhiskey

uyurken bile flört ediyorsun. evet nerden bildin lan

ersan-cansu

Malesef bu flört işleri sana göre değil

0nur0zdemir

Flört etmeyi sevip, uzun ilişki yapanlardansın! Sen aslında ciddi ilişki insanısın ama konuştuğun kişiyle bir şey olmayacağını hissettiğinde flört ediyorsun. Anlayacağın flört etmeyi seviyorsun ama uzun ilişki seni daha çok cezbediyor... Sanki biraz çapkınlık var gibi, ne dersin? Bize öyle geldi de... Gerçi sendeki bu cazibe de baş döndüren cinsten. Flört ederken karşındaki kişinin sana uygun olup olmadığını kontrol edip, ona göre bir yön çiziyorsun. Baktın ileriye gitmiyor, flört etmeye devam ediyorsun çünkü senin zaten kaybedecek bir şeyin yok!

queen_of_the_7_kingdoms

Yaşam bicimiymis benim için..aslında insanlar flortten sonra ayrılmalı çünkü cicimaylari bitince gerçek yüzleri ortaya cikiyo,ne gerek var..ama asik oluyorsun iste..o yüzden uzuluyosun..

Görüş Bildir