Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen İnsanları Nasıl Baştan Çıkarıyorsun?

176PAYLAŞIM

'O'na reddedemeyeceği teklifler sunuyorum....

1. Dışarıda gittiğin bir ortamda otururken biriyle bakışmaya başladın; onun dikkatini nasıl çekersin veya çekmeye çalışırsın?

Biraz utangaç olduğum için çaktırmadan bakışlarımı kaçırmaya çalışırım
Sürekli ayakta dolaşırım kendimi göstermek için
Doğru anı hissedip yanına giderim

2. Diyelim ki bakıştığın kişiyle birbirinizi tanıma aşamasına geçtiniz. Geçmişte yaptıklarınızdan kısacası kendinizden bahsediyorsunuz; muhabbeti soğutmamak için izleyeceğiniz yol ne olurdu?

Eski ilişkilerindeki kişilerin çok da önemli olmadığını söyleyerek, karşımdaki kişiye "ilk" ve "gerçek" ruh eşim olabileceği imâsında bulunarak onu kendi tarafıma çekerdim
Karşımdaki kişiyi "karanlık noktada" tutarım, yani birbirimiz hakkında ne kadar az şey bilirsek o kadar gizemli ve çekici bir ilişki olur
Biraz şaşaalı bir giriş yapıp önceden yaşadığım şeyleri biraz havalı şekilde anlatırdım. Karşımdakine ne "ilk" ne de "son" olacağını hissettirip kıskandırırdım.
Eski ilişkimle ilgili bir şeyi bilerek açıkça bahsederim ki geçmişte ne kadar tutkulu bir birlikteliğimin olduğunu göstermeye çalışırım

3. Birinin senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Bence bu gayet bellidir, anlaşılmayacak bir durumu yok
Yalnızca aradaki 'elektiriği' hissediyorum
Arkadaşlarından öğrenerek
Etrafımdayken biraz gergin ve heyecanlı olduğunu hissedersem anlıyorum
Yalnızca bana söylediklerinde anlıyorum :D

4. Birkaç haftalık uğraşlar sonucu ikna etmeyi başardın ve onda kalıcı bir etki bırakmak için bir yere götüreceksin; Sürpriz bir adım, onu memnun edecek. Sence yapılacak en iyi şey:

Ansızın onu alıp heyecan verici bir yere götürmek. Böylelikle tahmin edilemez biri olduğum izlenimi vereceğim
Daha önce hiç yapmadığın bir jest yapıp cesaretini ve kibarlığını göster
Ona dişinden tırnağından arttırarak biriktirdiğin ile pahalı bir hediye alıp onun için feda etmeyeceğin şeyin olmadığını göster
Doğrudan işi pişirmeye git. Hiçbir şeyin etkisi seks kadar güçlü olamaz

5. Konuşarak baştan çıkarmanın en iyi yolu:

Kendinle ilgili bütün gerçekleri söyle. Bazen samimiyet ve dürüstlük de karşındaki için etkileyici olabilir
Biraz duygusallıktan uzak, hafif şiirsellik katarak esprili ve neşeli şeyler söylemek.
Karşındakinin öz güvenini yerine getirecek şekilde pohpohlamak. Böylelikle onu ilginin merkezindeymiş gibi hissettirirsin
Klişe de olsa romantik bir şekilde "seni seviyorum" diyerek.

6. Uzunca zamandır flörtleştiğin kişiyle evinde başbaşa kalma fırsatı buldun. İlk defa evine gelmiş olacak; bu durumda yapılacak en iyi şey:

Evin hali nasılsa öyle bırakırım, gerçek beni tanısın ki bütün duvarlarımı indirdiğimi ve saklayacak bir şeyimin olmadığını görsün.
Hiçbir şeyi değiştirmem, ama yemek yaparak, hediye vererek ufak detaylarla atmosferi romantik hale getirmeye çalışırım.
Yatak odamı süsleyerek tümüyle erotik bir ortam yaratarak etkilemeye çalışırdım
Evi kesinlikle temiz tutarım ve atmosferi değiştirmek için de çaba harcamam. Çünkü isterim ki ev yerine bütün dikkatini bana versin

7. İnsan vücudunda öyle bir nokta var ki ilk orası dikkatini çekiyor:

Boyun
Karın
Kalça
Bacak

Öyle gösterişlisin ki insanlar senin ayağına geliyor!

Bazıları vardır, şeytan tüyüne sahip olduğu için kiminle konuşursa konuşsun hemen etkiler. Bazıları vardır inanılmaz güzeldir veya yakışıklıdır hiç çaba sarf etmeden karşısındakini baştan çıkarır; ama sendeki çekicilik ise bambaşka. Yani birini etkilemek için senin uğraşmana gerek yok, çünkü onlar senin ayağına geliyor. Sendeki karizma veya cazibe insanların sana düşmesi için yeterli sebep. Dış görünüşüne aşırı önem verdiğin için ortamlarda hemen dikkat çekiyorsun. Bazen hemen sıkılıyorsun. Çünkü her zaman kendini sevdirmeyi başarmış biri olarak insanları doğal olarak kendine çektiğin için çaba sarf etmeden gördüğün ilgiyi alamayınca sıkılman normal. Bu senin ilgi meraklısı olduğu anlamına gelmez, aksine beğenilmişsin, beğenilmemişsin pek umrunda değil. İronik olarak, seni diğerlerinin gözünde çekici kılan şey ise bu zaten.

Herkesin hayalindeki "kusursuz aşıksın"!

Sen ayağını yaş tahtaya basmayanlardansın. Hassasiyetin, sabrın ve en önemlisi arzu ettiğin şeylerle uyuşan fantezilerin karşındakini baştan çıkarmaya yeterli. Oldukça "gözlemci" birisin ve kimse senin gibi derin düşüncelere sahip birini reddetmek istemez. Herkesin hayalini kurduğu masallarda yer alacak bir aşkı vaad ediyorsun. Senin romantikliğinin gücü burada. İnce davranışların, cömert yaklaşımın karşındakini ellerinin arasından kayıp gitmesini engelliyor ve karşı konulmaz cazibenle onları daima kendine yakın tutuyorsun.

Tatlı dilinle herkesin aklını alırsın!

Hani derler ya mıknatıs gibi... İltifat etme, eğlendirme ve harika dinleme yeteneğinle "baştan çıkarma" işini bir sanatmış gibi icra ediyorsun. İnsanları her zaman en mükemmel şekilde kendi yoluna çekmeyi başardığın için zaman zaman 'tehlikeli' olarak addediliyorsun. Senin gerçekten yetenekli olduğun konu ise karşındakini iyi hissettirmen ve güvensiz hissettiği taraflarda çok üstüne durmaması gerektiğini söyleyerek onların gözünde daimi konfor kaynağı olarak görüyorlar.

Sendeki cazibe ile baştan çıkaramayacağın kişi yok!

Sen insanları parıldayan seksiliğinle, tatlı yabaniliğinle ve kimi zaman ürkütücü bulunan varlığınla baştan çıkarıyorsun. Stilin ve vücut dilin seni cazibeli kılan şeylerden. Kendi değerinin ve ne sunacağının farkındasın; farklı bir arkadaşlığınla diğerlerini çıldırtıyorsun. İçindeki vahşi tarafını senin için özel sayılabilecek biri için saklıyorsun her zaman. Sahip olduğun enerji insanları kolaylıkla ele geçiriyor. İşte sessiz görülmenin altında yatan asıl sebep bu. Hani derler ya "melek yüzünün altında ne yatıyor acaba?" işte o sorunun cevabı kesinlikle sensin. Güçlü sessizliğin kimileri için erotik olarak çekici geliyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nelifozturk

Herkesin hayalindeki "kusursuz aşıksın"! Herkesin hayalindeki "kusursuz aşıksın"! Sen ayağını yaş tahtaya basmayanlardansın. Hassasiyetin, sabrın ve en önemlisi arzu ettiğin şeylerle uyuşan fantezilerin karşındakini baştan çıkarmaya yeterli. Oldukça "gözlemci" birisin ve kimse senin gibi derin düşüncelere sahip birini reddetmek istemez. Herkesin hayalini kurduğu masallarda yer alacak bir aşkı vaad ediyorsun. Senin romantikliğinin gücü burada. İnce davranışların, cömert yaklaşımın karşındakini ellerinin arasından kayıp gitmesini engelliyor ve karşı konulmaz cazibenle onları daima kendine yakın tutuyorsun.

tavsiye-ediyorum20

İLİŞKİNİZİ KURTARMANIN 5 YOLU...___iliskimiznereyegidiyor com___

tavsiye-ediyorum20

SİZDEN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARSINIZ ?..İNSAN ATÖLYESİNDE OKUYABİLİRSİNİZ..___mehmettanselyildiz com___

yesilsenol

herkesin hayalindeki kusursuz aşksın. kim bu kerkes? niye hâlâ yalnızım? 😂😂😂

orhan-ulusoy

Öyle gösterişlisin ki insanlar senin ayağına geliyor!

Görüş Bildir