Sefirin Kızı 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Mavi'ye Beklenmedik Misafir...

0PAYLAŞIM

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda;  Mavi Sancar'a elini uzatır ve sarılmasını ister Sancar ise sımsıkı sarılıp Mavi'yi teselli eder. Halise ve Yahya'nın kavgası ise kırıcı sözlerle sonuçlanır. Mavi Sancar'a yalan söylemediğini açıklarken Sancar Mavi'yi doğruyu da söylememesi ile suçlar. Mavi'nin kocası gelmiştir ve Mavi'yi rahatsız etmeye oldukça heveslidir.  İşte Sefirin Kızı 44. bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı Son Bölüm Özet

Dudu arka arkaya sıraladığı yalanlarla Yahya’nın gözünde kendini aklamaya çalışır ancak aralarında oluşan güvensizlik Yahya’yı derinden sarmıştır. Halise’nin beklenmedik müdahalesi ise hem Dudu’yu hem de Yahya’yı çok şaşırtacaktır.

Sancar, kızının velayeti için var gücüyle savaşmaya devam ederken çok önemli bir tanık ile irtibata geçilir. Güven, radarından kaçmayan bu bilgi sayesinde Sancar’ın bütün umutlarını boşa çıkarmak için kolları sıvar.

Elvan, kalbinde kopan fırtınalarla başa çıkmaya çalışırken Gülsiye’yi de sırrına ortak eder. Dükkana gelen sürpriz misafire şaşıran Elvan, Bora ile olan ilişkisinde de radikal bir adım atar.

Mavi ve Melek birlikte zaman geçirirken resme Sancar’ın da dahil olmasıyla Mavi’nin geçmişindeki sırları da yavaş yavaş ortaya çıkar. Sancar ve Mavi’nin asıl yolculuğu kalplerinin sesini dinlemeleriyle başlarken Sancar vermesi gereken çok büyük bir sınavla karşılaşacaktır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir