Görüş Bildir
Haberler
Sefirin Kızı 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sancar Mavi ile Yakınlaşıyor...

Sefirin Kızı 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sancar Mavi ile Yakınlaşıyor...

Müge Kakşi
05.02.2021 - 21:38

Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Sancar Melek ile beraber Mavi'nin kapısına gider. Halise ise Sancar'ın sürekli Mavi'nin evine gitmesine sinirlidir. Sancar Mavi'yle yakınlaşmasını kendine yakıştıramazken bir yandan da Mavi'nin evli olmamasına içten içe sevinir. İşte Sefirin Kızı 39. Bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sefirin Kızı Son Bölüm Özeti

Sefirin Kızı Son Bölüm Özeti

Dudu’nun hamilelik haberi hızla yayılırken aklına soru işaretleri düşen sadece Yahya olmaz. Elvan ise gözlerinin önünde bir anda kurulan bu aile tablosu karşısında kendini ve konaktaki yerini sorgulamaya başlar.

Gediz’in yokluğu herkesi derinden etkilemiştir. Onun öldüğünü öğrenen Melek ise içinde bambaşka korkular yaşamaya başlar. Yaşadıklarının etkisiyle kendi kendine başa çıkmaya çalışırken saçları da dökülmeye devam eder. Ancak Melek bu durumu sonuna kadar babasından saklamaya kararlıdır.

Sancar, peşine takıldığı gizemi çözmeye çalışırken bir yandan da bu bilinmezliklerle dolu bu kadını kendisine rağmen korumaya uğraşır. Yine fırtınalı ve olaylı bir günün sonunda kulübede bir araya gelirler ve aralarındaki tüm farklara rağmen ortak bir dertleri olduğunu keşfederler. Bu kez onları çok farklı bir gece beklemektedir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın