Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şatafatlı Mevlidiyle Göz Bebeklerimizi Yerinden Fırlatan Minik Berra Aksa'nın YouTuber Annesi ve Müşavir Babasıyla Tanışın!

9.1bPAYLAŞIM

Sözün bittiği yer mi yoksa konuşacak çok şey mi var, emin olamadık...

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya bir video düştü...

Hem de ne video! Kapılar açılıyor, baştan aşağı aynı renk giyinmiş şapkalı ve başörtülü bir kadın elinde bir bebekle içeri giriyor, her yerden şatafat fışkırıyor.

Selçuklu mimarisinden esinlenerek yapılan Ihlamur Kasrı'nda geçen bu videonun bir süre sonra bir mevlid olduğunu anlıyoruz.

Epey kalabalık görünen etkinlikte yiyeceklerden içeceklere, hediye olarak verilecek şeylere kadar her şey belli ki özel olarak hazırlanmış. Peki, kim için?

Duvara asılı olan yazıdan da anlaşılacağı üzere bu mevlid Berra Aksa'nın... Peki, Berra Aksa kim?

Berra Aksa, daha önce çektiği işaret dili videolarıyla gündeme gelen Büşra Nur Çalar Söylemez'in dünyalar güzeli, her şeyin en iyisini hak eden bebeği.

Peki, her şeyden önce Büşra Nur Çalar Söylemez kim? Gelin, kızı Berra Aksa için hazırladığı görkemli mevlidle sosyal medyaya bomba gibi düşen YouTube fenomeni Büşra Nur Çalar Söylemez'i yakından tanıyalım.

Hem Instagram'da fenomen haline gelen hem de YouTube için hazırladığı içeriklerle çok konuşulan Büşra Nur Çalar Söylemez, bebeği Berra Aksa için hazırladığı odayla da gündeme gelmişti ama biz odağımızı kaybetmeyelim; kendisini yakından tanıyalım.

Büşra Nur Çalar Söylemez, 2017 yılında Mavi Marmara gemisinde yaşamını yitiren Uğur Süleyman Söylemez'in oğlu Ahmet Emin Söylemez ile evli...

1994 yılında İzmir'de doğmuş, daha önce Suriye, Ürdün ve Lübnan'da yaşamış.

Turizm İşletme mezunu olduğu ifade edilen Büşra Nur Çalar Söylemez aynı zamanda Hint kınacısı olarak da biliniyor.

İzmir Henna isimli Instagram hesabıyla geniş bir kitleye ulaşan ve girişimciliğini de kanıtlayan Büşra Nur Çalar Söylemez, bu ismin patentini de almış.

Daha önce serbest ticaretle ilgilenen ancak şimdilerde Sağlık Bakanlığı'nda müsteşar olan Ahmet Emin Söylemez'le 2017 yılında dünyaevine girmiş ve mutlu bir hayat sürüyor videodan da anlaşılacağı üzere...

Minimal yaşamı pek tercih etmedikleri her adımlarından belli olan aileyle ilgili YouTube sayfalarından da pek çok bilgi edinilebiliyor. Yakından takip etmek isterseniz, buradan ulaşabilirsiniz.

Videodan görüldüğü üzere yaşadıkları hayat epey şatafatlı elbette ancak yeni düşen görüntülere göre Büşra Nur Çalar Söylemez bebeği Berra Aksa'ya bir de tektaş yüzük takmış...

Mevlidin sosyal medyada yaygınlaşmasıyla birlikte Büşra Nur Çalar Söylemez'in Instagram hesabı coştu desek yeridir, her an yeni bir şeyler düşüyor oradan. Bu da sonuncusu. Evet, Berra Aksa'nın parmağında bir tektaş var ama belli ki annesinin çünkü epey büyük görünüyor minicik parmaklarında...

Mevlid videosunun sosyal medyada yayılmasıyla birlikte her kesimden insan düşüncelerini dile getirdi. Biz de sizler için o paylaşımları derledik...

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Bakalım tüm bu tepkilerden sonra Söylemez ailesinin cevabı ne olacak?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
thant

Sorsan en iyi müslüman onlar, en Allahçı da onlar. Ama gel gelelim en çok israf da bunlarda. Bebeğinin bilmemnesini milletin gözüne gözüne sokunca ne oluyor? Ben bildiğim tüm küfürleri nefes almadan sıralıyorum şahsen..

zulkarni-sezi

şapşik bunlar

asli.unsal2

Çok itici bir aile ya :/ Soyadların tesadüfüne bak Çalar Söylemez

shamann-ugur

çalmasını bildikleri her kareden belli oluyor, izlerken bile %18 vergimi iç etti osmanlı oğlanları dölleri...

omer-murat-taskin

Konu video içeriğinde isimlerini bile duymadığım bu kişilerin kapalı olmaları değil ! Dindar kesimden olmaları değil... Konu bu kadar çok ve kolay paranın nasıl kazanıldığı ( bende aynısından istiyorum çünkü ) Diğer konu ise dindarlıklarını insanların gözüne gözüne sokup sonra İslamiyet'te yer olmayan ne kadar şey varsa yapmaları. Kadın dua bitiminde ellerini bile yüzüne zor götürüyor kolundaki bileziklerin ağırılığından. Bu görgüsüzlük değil de nedir ?

Görüş Bildir