Görüş Bildir
Haberler
Şansal Büyüka İsyan Etti

Şansal Büyüka İsyan Etti

Fatih
26.04.2015 - 22:18

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın hedef tahtasında olan yayıncı kuruluş Lig TV yorumcuları Şansal Büyüka, Tümer Metin ve Mustafa Denizli için Maraton programının moderatörü Şansal Büyüka açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe ve Galatasaray'a mesajlar veren Büyüka, 'Kardeşim, Mahmut Uslu neden her fırsatta bizi hedef gösteriyorsun, neden her fırsatta Mustafa Denizli'yi hedef gösteriyorsun? Bu ofsayt bayrağını biz kaldırmadık kardeşim, hakem kaldırdı. Armani maçına gittim, ertesi gün bir baktım tüm Fenerbahçeliler bize düşman diyor. Biz renklerin çıkarlarını konuşmuyoruz, siz çıkarlarınız konuşulmasını istiyorsunuz, böyle bir şey yok. Futbolun kuralları ne diyorsa o. Kimseye hedef olmayız, parayla pulla, tehditle yılmayız, kimseye de boyun eğmeyiz.' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Açılan Pankartlar İçin Yorum

Açılan Pankartlar İçin Yorum
Açılan Pankartlar İçin Yorum

Galatasaray - Gaziantepspor maçında açılan pankart hakkında da konuşan Büyüka,'Tribünlerde pankart var, Fenerbahçe'ye hizmet ediyorsunuz diye; Fenerbahçe sezon başından bu yana bize eleştiriyoruz. O tribünlerde Mustafa Denizli'ye tek söz yazılırsa çok büyük ayıp edilir, Mustafa Denizli'ye bir laf edilmesi Galatasaray tarihine haksızlık olur.' şeklinde konuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın