Sangal Esports, 1 Yıl Önce Bünyesine Kattığı CS:GO Takımıyla Sözleşme Uzattığını Açıkladı

0PAYLAŞIM

Ülkemizin başarılı CS:GO ekiplerinden Sangal Esports, CS:GO takımıyla olan sözleşmenin 1 yıl daha uzatıldığını açıkladı.

Sangal Esports, CS:GO takımıyla sözleşmeyi uzattı

Sangal Esports'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, 1 yıl önce organizasyona dahil olan CS:GO ekibiyle sözleşmenin 1 yıl uzatıldığını belirtildi.

Intel ESL Türkiye CS:GO 2020 Yaz Şampiyonluğu ve ESEA Advanced Sezon 35 Şampiyonluğu yaşayan Sangal Esports, CS:GO takımının kadrosuyla S3NSEY hariç 1 yıl sözleşme uzattı. Takıma yeni katılan S3NSEY ile 2 yıl sözleşme imzalandı.

Takım ile 2022 senesinin Mayıs ayına kadar sözleşme uzatıldı.

Engin “MAJ3R” Küpeli (1 Yıl)
Engin “ngiN” Kor (1 Yıl)
Ekrem “l0gicmanAydın (1 Yıl)
Ahmet “paz” Karahoca (1 Yıl)
Efekan “S3NSEY” Topaloğlu (2 Yıl)
Canpolat “hardstyle” Yıldıran (1 Yıl)

hardstyle: “Sangal Esports çatısı altında daha iyi yerlerde mücadele edip başarılı olacağımıza inancım tam.”

CS:GO takımının koçu hardstyle, sözleşme uzatma kararından sonra bir açıklama yaptı. Canpolat “hardstyle” Yıldıran sözleşme uzatmaları hakkında, “Sangal Esports adı altında ilk senemizi geçirdik. İlk toplantılarımızdan itibaren yönetim ekibiyle gelecek fikirlerimiz, espor sektörü hakkındaki düşüncelerimiz birbiri ile uyuşuyordu ve bu iş birliğinin kısa süreli olmayacağı belliydi. Güzel geçen ilk senenin ardından Sangal Esports yönetimi ile tekrar masaya oturduk ve en az bir yıl daha beraber devam etme kararı aldık. Uğruna çalıştığımız amaçlarımız için böyle bir destek almak bizim motivasyonumuz açısından da çok önemli. Sangal Esports çatısı altında daha iyi yerlerde mücadele edip başarılı olacağımıza inancım tam.”  sözlerini söyledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir