Sadece Duymak İstediğiniz Sesleri Duymanızı Sağlayan Kulaklık

 > 
65PAYLAŞIM

Yolda kulaklıkla yürüyen birini gördüğümüzde ya müzik dinlediğini ya da biriyle konuştuğunu düşünürüz. Ancak Here Active Listening isimli bu kulaklık bunların ikisini de yapmıyor. Gerçek hayattaki sesler için bir ayar görevi üstlenen cihaz, duymayı istemediğimiz sesleri hayatımızdan tamamen çıkarmayı sağlıyor.

Sadece Duymak İstediğiniz Sesleri Duymanızı Sağlayan Kulaklık
Sadece Duymak İstediğiniz Sesleri Duymanızı Sağlayan Kulaklık

Mesela otobüste yolculuk yaparken arka koltukta ağlayan çocuğun gürültüsünü duymayabiliyor veya uçaktayken rahatsız edici olabilen jet motorlarının sesini kapatabiliyorsunuz. Ya da gittiğiniz bir konserde bass’ı daha kuvvetli duyabilmek için bu ayarı yapmanız da mümkün. Ayrıca duyulan sese farklı efektler eklenebiliyor. Hazır ayarların yanı sıra kullanıcılar kendilerine özel ses ayarları da yapabiliyor.

Kickstarter ‘da 250 bin dolar destek bekleyen ve etkileyici özellikleriyle istediği rakamın çok daha fazlasını toplamayı başaran Here Active Listening’e sahip olmak için 199 dolar destek vermek gerekiyor. Cihazın kullanıcılarla buluşacağı tarih olarak ise bu yılın aralık ayı gösteriliyor.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir