Görüş Bildir

Saadet Partisi Milletvekili Aday Listesini Açıkladı

Anasayfa
 > Gündem

Büyük Birlik Partisi’yle ittifak yaparak seçime giren Saadet Partisi, 07 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesini açıkladı. 

Saadet Partisi aday listesi şöyle:

ADANA 1 YAKUP BUDAK

ADANA 2 AHMET ŞAHİN

ADANA 3 İBRAHİM ÖNER

ADANA 4 RİFAT ÖREK

ADANA 5 HAMZA ÇALIŞKAN

ADANA 6 VELİ ŞAHİN

ADANA 7 SÜLEYMAN ŞENOGUL

ADANA 8 MEHMET ÖZTÜRK

ADANA 9 MUSA AKTAŞ

ADANA 10 YILDIRAY SARI

ADANA 11 İSMAİL AKTAŞ

ADANA 12 HALİL RÜZGAR

ADANA 13 HUZEYFE TURUNÇ

ADANA 14 HAKAN BALCI

ADIYAMAN 1 MEHMET FATİH ÇİÇEK

ADIYAMAN 2 ERDEM ASLANCAN

ADIYAMAN 3 RAMAZAN ÖZBEY

ADIYAMAN 4 ALİ SALIK

ADIYAMAN 5 BEKİR DURMUŞ

AFYONKARAHİSAR 1 HALİT KUŞ

AFYONKARAHİSAR 2 KADİRCAN AKİŞ

AFYONKARAHİSAR 3 YAŞAR KARAKAYA

AFYONKARAHİSAR 4 BEKİR DALDAL

AFYONKARAHİSAR 5 MEHMET AKKOYUN

AĞRI 1 KEMAL ATMACA

AĞRI 2 ÖMER AKBULUT

AĞRI 3 MEHMET FARUK ÇETİNEL

AĞRI 4 İDRİS YILDIRIM

AMASYA 1 HASAN ARSLAN

AMASYA 2 LEVENT ŞENOL

AMASYA 3 MURAT DANIŞKAN

ANKARA 1 1 REMZİ ÇAYIR

ANKARA 1 2 TEVFİK EREN

ANKARA 1 3 MEHMET ZİYATTİN TOKAR

ANKARA 1 4 GÖKHAN TÜZÜN

ANKARA 1 5 İSRAFİL BAYRAKCİ

ANKARA 1 6 HİKMET KARACA

ANKARA 1 7 ERSAN BİLGİN

ANKARA 1 8 ORHAN ŞAHİN

ANKARA 1 9 YUSUF SUNAR

ANKARA 1 10 FATMA BAĞÇECİ

ANKARA 1 11 ZÜBEYT BOZKURT

ANKARA 1 12 ABDURRAHMAN YILMAZ

ANKARA 1 13 ALİ İHSAN KAYAASLAN

ANKARA 1 14 FAZLI CENTİLMEN

ANKARA 1 15 İRFAN AKBAYIR

ANKARA 1 16 BARIŞ EZER

ANKARA 1 17 YASİN ŞEN

ANKARA 1 18 ALİ ÇIRAK

ANKARA 2 1 MUSTAFA DESTİCİ

ANKARA 2 2 SELAHATTİN ŞENLİLER

ANKARA 2 3 İLYAS TONGÜÇ

ANKARA 2 4 HAYRETTİN ÇAL

ANKARA 2 5 MUSTAFA YILMAZ

ANKARA 2 6 ÖMER EREN

ANKARA 2 7 FATİH BEYAZIT

ANKARA 2 8 GÖKHAN TEZCAN

ANKARA 2 9 MURAT KILIÇ

ANKARA 2 10 AYLA ŞAN

ANKARA 2 11 BURHAN GÜMRÜKÇÜ

ANKARA 2 12 YILMAZ YARAR

ANKARA 2 13 YENER KILIÇ

ANKARA 2 14 MAHMUT DEMİR

ANTALYA 1 SÜLEYMAN BURGAN

ANTALYA 2 VEYSEL DEMİR

ANTALYA 3 HÜSEYİN SARICA

ANTALYA 4 HALİL GÜZEL

ANTALYA 5 MEHMET İSLAMOĞLU

ANTALYA 6 YILMAZ DERİN

ANTALYA 7 İLHAMİ DEMİRAL

ANTALYA 8 GÜLBEYAZ KURT

ANTALYA 9 FATİME ÜRAZ

ANTALYA 10 MAHMUT BAKIR

ANTALYA 11 HÜSNÜ UYSAL

ANTALYA 12 EKREM ASLAN

ANTALYA 13 AYTUR ÇETECİ

ANTALYA 14 MEHMET AKBURAK

ARTVİN 1 GÜLTEKİN SOYDAN

ARTVİN 2 METİN SAYAR

AYDIN 1 MEHMET YETER

AYDIN 2 ŞERAFETTİN AKYÜZ

AYDIN 3 ALİ İHSAN YILMAZ

AYDIN 4 MUSTAFA GÜYÜM

AYDIN 5 AKMAN GÜLER

AYDIN 6 SÜLEYMAN ATEŞ

AYDIN 7 RIZA EKŞİ

BALIKESİR 1 KADİR TALYURT

BALIKESİR 2 ZEKİ UÇAR

BALIKESİR 3 AHMET PINAR

BALIKESİR 4 OSMAN DOLANBAY

BALIKESİR 5 İSMAİL GÜGEN

BALIKESİR 6 HATİCE EREN

BALIKESİR 7 BARBAROS MURAT ŞAVKIN

BALIKESİR 8 MEHMET ÖNAL

BİLECİK 1 EBUBEKİR DEMİRKAN

BİLECİK 2 MEVLÜT ÖZDEMİR

BİNGÖL 1 SÜLEYMAN AYTUNÇ

BİNGÖL 2 İLHAN UZUN

BİNGÖL 3 NURETTİN ÇİFTÇİ

BİTLİS 1 BÜLENT ASLANHAN

BİTLİS 2 RESUL DENİZ

BİTLİS 3 YUNUS BİŞKİN

BOLU 1 VEYSEL ÇETİNKAYA

BOLU 2 MEHMET TAN

BOLU 3 GÖKHAN YILMAZ

BURDUR 1 MUSTAFA DÜZGÜN

BURDUR 2 ABDURRAHMAN SARI

BURDUR 3 ABDULLAH ACAR

BURSA 1 TEMEL KARAMOLLAOĞLU

BURSA 2 SELİM SAİT TERZİOĞLU

BURSA 3 SALİH UÇAK

BURSA 4 GÖKHAN GERÇEK

BURSA 5 ABDULAZİZ ÖZKILIÇ

BURSA 6 İSMAİL ÖZDEMİR

BURSA 7 SELAHATTİN ÇELT

BURSA 8 BURAK ÇELİK

BURSA 9 İSMAİL ASLAN

BURSA 10 SEVİM ÇİÇEK

BURSA 11 MURAT ÇALIŞKAN

BURSA 12 BAHRİ URGUN

BURSA 13 ZAFER BİRİNÇ

BURSA 14 MEHMET AKBABA

BURSA 15 DOĞAN MÜFTÜOĞLU

BURSA 16 AYŞE BENLİOĞLU

BURSA 17 TANER KELEŞ

BURSA 18 METİN ÇORAKLIK

ÇANAKKALE 1 ŞABAN SARI

ÇANAKKALE 2 CEM HAKAN ŞALCİ

ÇANAKKALE 3 ALİ ALGÜL

ÇANAKKALE 4 YUSUF HURŞİTOĞULLARI

ÇANKIRI 1 MURAT ÇİFTCİ

ÇANKIRI 2 SAİT YILMAZ

ÇORUM 1 AHMET BÖLÜKBAŞ

ÇORUM 2 YUSUF YILDIZ

ÇORUM 3 MEHMET BALOĞLU

ÇORUM 4 SİNAN YILMAZ

DENİZLİ 1 MEHMET EFE

DENİZLİ 2 HÜSEYİN KÜÇÜKTAŞÇI

DENİZLİ 3 NAMIK SELCUK

DENİZLİ 4 HALİL İBRAHİM ERİM

DENİZLİ 5 FATMA KARACA

DENİZLİ 6 BEKİR GİRİTOĞLU

DENİZLİ 7 KAMİL SELCUK

DİYARBAKIR 1 MEHMET DADAK

DİYARBAKIR 2 MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN

DİYARBAKIR 3 MEHMET NAFİ EZGİN

DİYARBAKIR 4 SAİT TUTUŞ

DİYARBAKIR 5 YUNUS YILDIRIM

DİYARBAKIR 6 YUSUF YILDIRIM

DİYARBAKIR 7 SULTAN TOPCU

DİYARBAKIR 8 MAHMUT ALTUN

DİYARBAKIR 9 MURAT ÖKSİZ

DİYARBAKIR 10 HASAN KARABULUT

DİYARBAKIR 11 ENGİN DOĞRU

EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN

EDİRNE 2 ARİF KÖROĞLU

EDİRNE 3 SEÇKİN ÖZTÜRK

ELAZIĞ 1 MUSTAFA SELAMİ EKİCİ

ELAZIĞ 2 BEKİR KILIÇ

ELAZIĞ 3 İBRAHİM ÖCAL

ELAZIĞ 4 MUSA HACIBEKİROĞLU

ERZİNCAN 1 BEKİR GÜZEL

ERZİNCAN 2 ALİ CEBECİ

ERZURUM 1 ATİK AĞDAĞ

ERZURUM 2 HÜSEYİN FARUK ŞAHİN

ERZURUM 3 FAİK ÇALIK

ERZURUM 4 AHMET EŞREF YILMAZ

ERZURUM 5 CAHİT KARADAĞ

ERZURUM 6 SAVAŞ DİLER

ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL

ESKİŞEHİR 2 HALİL EVGİ

ESKİŞEHİR 3 MURAT ÇİNİTAŞ

ESKİŞEHİR 4 ARMAĞAN BULUR

ESKİŞEHİR 5 NAZİF AYAZ

ESKİŞEHİR 6 YASİN YENTÜRK

GAZİANTEP 1 İHSAN KAYA

GAZİANTEP 2 AHMET NECATİ ÜLKER

GAZİANTEP 3 ATİLLA GÖKÇEK

GAZİANTEP 4 ABDULLAH ÖZTÜRK

GAZİANTEP 5 AYŞE DEMİRÇUBUK

GAZİANTEP 6 ATİLLA AKBULUT

GAZİANTEP 7 MEHMET GÖKÇEK

GAZİANTEP 8 ŞIHMÜSLÜM YILDIRIM

GAZİANTEP 9 İLYAS GÖBELEK

GAZİANTEP 10 EYYÜP KILIÇ

GAZİANTEP 11 AHMET ANAR

GAZİANTEP 12 MEHMET HAYRİ GÖREN

GİRESUN 1 SÜLEYMAN TEKBAŞ

GİRESUN 2 ZÜHDÜ TAHTACI

GİRESUN 3 DAVUT TEPEYURT

GİRESUN 4 SÜMEYYE GÜNDOĞDU

GÜMÜŞHANE 1 ŞERİF ERDAL

GÜMÜŞHANE 2 ADEM KAYA

HAKKARİ 1 YAĞIZ KIZILKAYAĞ

HAKKARİ 2 İDRİS ÇİFTÇİ

HAKKARİ 3 MEHMET MERMER

HATAY 1 NECMETTİN ÇALIŞKAN

HATAY 2 NEVİN ZEYTİNELİ

HATAY 3 METİN YEŞİLKAYA

HATAY 4 YAŞAR NARLI

HATAY 5 ATİLA EROL

HATAY 6 FATİH ÖZER

HATAY 7 MEDET REÇBER

HATAY 8 BESTAMİ AVCI

HATAY 9 MEHMET NURETTİN HOCAOĞLU

HATAY 10 MUSTAFA ERTAÇ

ISPARTA 1 CEVAT GENÇAY

ISPARTA 2 AYŞE TAŞÖREN

ISPARTA 3 DİNÇER DEMİREZEN

ISPARTA 4 ÖMÜR BARBAROS

MERSİN 1 KAPTAN KARTAL

MERSİN 2 SONER ÇONTAR

MERSİN 3 ALİ İHSAN KAYA

MERSİN 4 FATİH YENEN

MERSİN 5 HASAN KÖSE

MERSİN 6 BEKİR AYDIN

MERSİN 7 HASAN ERDEM

MERSİN 8 REMZİ YİĞİTALP

MERSİN 9 OBEN BAŞAR

MERSİN 10 MEHMET POLAT

MERSİN 11 SIDIKA RABİA YILMAZ

İSTANBUL 1 1 MUSTAFA KAMALAK

İSTANBUL 1 2 OSMAN TÜFEKÇİ

İSTANBUL 1 3 YILMAZ BAYAT

İSTANBUL 1 4 MUSTAFA MİCAN

İSTANBUL 1 5 ABDULLAH SEVİM

İSTANBUL 1 6 İLYAS BURUNAK

İSTANBUL 1 7 MEHMET DERYA ONUK

İSTANBUL 1 8 İMDAT KÖSOĞLU

İSTANBUL 1 9 DİCLE ŞİT

İSTANBUL 1 10 SAMİ DALTABAN

İSTANBUL 1 11 SELAHATTİN ACAROĞLU

İSTANBUL 1 12 MÜJDAT DURAK

İSTANBUL 1 13 ABDÜLKADİR ARSLAN

İSTANBUL 1 14 KAMİL MUSTAFA BAĞCILAR

İSTANBUL 1 15 YASİN KADIOĞLU

İSTANBUL 1 16 MUHAMMER YİĞİT

İSTANBUL 1 17 MEHMET HAMDEMİRCİ

İSTANBUL 1 18 HASAN KIZILTOPRAK

İSTANBUL 1 19 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU

İSTANBUL 1 20 FEVZİ ARDA

İSTANBUL 1 21 MEHMET HİKMET ERGÜR

İSTANBUL 1 22 SERKAN ARSLAN

İSTANBUL 1 23 AYSUN BAYRAKTAR

İSTANBUL 1 24 MUSTAFA ŞİMŞEK

İSTANBUL 1 25 MUSTAFA ÖNÜGÖREN

İSTANBUL 1 26 KADİR TURAN

İSTANBUL 1 27 HASAN KAHVECİ

İSTANBUL 1 28 SELMA ÖZLÜ

İSTANBUL 1 29 BURAK DÖNMEZ

İSTANBUL 1 30 MUAMMER ATMACA

İSTANBUL 1 31 ABDULHALİM MEŞE

İSTANBUL 2 1 BİROL AYDIN

İSTANBUL 2 2 FİKRET DAŞ

İSTANBUL 2 3 MUSTAFA KAYA

İSTANBUL 2 4 MUSTAFA ARABUL

İSTANBUL 2 5 LÜTFİ KİBİROĞLU

İSTANBUL 2 6 ADEM KARACA

İSTANBUL 2 7 BİLAL AY

İSTANBUL 2 8 YAŞAR SAYAN

İSTANBUL 2 9 ZEYNEL KESKİN

İSTANBUL 2 10 CİHAN ŞERBET

İSTANBUL 2 11 FATMA NEVİN GÖKÇE

İSTANBUL 2 12 HASAN KARAASLAN

İSTANBUL 2 13 ERGÜN KAYA

İSTANBUL 2 14 KENAN HELVALI

İSTANBUL 2 15 EROL URHAN

İSTANBUL 2 16 İBRAHİM SÖĞÜT

İSTANBUL 2 17 ADEM AKBULUT

İSTANBUL 2 18 NAZMİ KALKAR

İSTANBUL 2 19 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU

İSTANBUL 2 20 AYTEKİN KURT

İSTANBUL 2 21 ABDULKADİR BEKTAŞ

İSTANBUL 2 22 EROL HACİGÜL

İSTANBUL 2 23 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL

İSTANBUL 2 24 ŞEREF KANBER

İSTANBUL 2 25 LEVENT ÇOTUK

İSTANBUL 2 26 TEVFİK DAG

İSTANBUL 3 1 MESUT DOĞAN

İSTANBUL 3 2 BAYRAM KARACAN

İSTANBUL 3 3 ALİ İHSAN GÜNDOĞDU

İSTANBUL 3 4 TOLGA ARAL

İSTANBUL 3 5 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK

İSTANBUL 3 6 HÜSEYİN AKTAŞ

İSTANBUL 3 7 BEKİR DEMİRKAYA

İSTANBUL 3 8 METİN TÜRKOĞLU

İSTANBUL 3 9 BÜLENT KAYA

İSTANBUL 3 10 HASAN AYDIN

İSTANBUL 3 11 MUSTAFA BAĞRIAÇIK

İSTANBUL 3 12 AYHAN ÖZDEMİR

İSTANBUL 3 13 OSMAN BAŞ

İSTANBUL 3 14 İRFAN BULUT

İSTANBUL 3 15 YAŞAR AVCI

İSTANBUL 3 16 SAVAŞ ÜNGÖR

İSTANBUL 3 17 ADNAN ŞAHİN

İSTANBUL 3 18 ALİ KARAHASANOĞLU

İSTANBUL 3 19 TUNCER KOĞA

İSTANBUL 3 20 HALİS GÜRKAN EREN

İSTANBUL 3 21 EBRAR BEZCİ

İSTANBUL 3 22 SAADET KAYA

İSTANBUL 3 23 MUHAMMET RESULOĞLU

İSTANBUL 3 24 GÜVEN KÜÇÜKHÜSEYİN

İSTANBUL 3 25 YAŞAR ÇERİBAŞ

İSTANBUL 3 26 HANDAN GEZEN

İSTANBUL 3 27 MESUDE DÖNMEZ

İSTANBUL 3 28 ŞABAN YAVUZ

İSTANBUL 3 29 YAŞAR YILMAZ

İSTANBUL 3 30 MUSTAFA DUMAN

İSTANBUL 3 31 ORHAN BABACAN

İZMİR 1 1 AHMET GÜRHAN

İZMİR 1 2 TURHAN TUTUMLU

İZMİR 1 3 EMİN GÖKTAŞ

İZMİR 1 4 SELÇUK KAVUŞAN

İZMİR 1 5 ZEMZEM YILDIZ

İZMİR 1 6 CEMAL ARIKAN

İZMİR 1 7 SERKAN UYAR

İZMİR 1 8 MÜMİN BAŞTÜRK

İZMİR 1 9 MUSTAFA ESER

İZMİR 1 10 MEHMET BOZBEY

İZMİR 1 11 CAVİT BABUR

İZMİR 1 12 MUSTAFA ÇAĞLAR

İZMİR 1 13 NAZİLE ŞANAL

İZMİR 2 1 BAYRAM SAKARTEPE

İZMİR 2 2 YAŞAR BİÇİNCİ

İZMİR 2 3 CENK KILIÇ

İZMİR 2 4 ARİF GEMİCİ

İZMİR 2 5 SUNA CANITEZ

İZMİR 2 6 FAHRETDİN SAÇ

İZMİR 2 7 VEDAT KOLUKISA

İZMİR 2 8 SEZAİ ÖZCAN

İZMİR 2 9 ORHAN YILDIRIM

İZMİR 2 10 MENDERES BOZKURT

İZMİR 2 11 MURAT ZAHRAN

İZMİR 2 12 ALİ KOYUGÖLGE

İZMİR 2 13 İMDAT SEDAT FİDAN

KARS 1 MEVLÜT AYÇİÇEK

KARS 2 ERKAN USLU

KARS 3 SELAMİ ALTUN

KASTAMONU 1 MUHAMMED EMİN TİTİZ

KASTAMONU 2 SATILMIŞ KÜLÇE

KASTAMONU 3 AYHAN GÜNDOĞDU

KAYSERİ 1 ALİ SARAÇOĞLU

KAYSERİ 2 DURAN SOYUĞUR

KAYSERİ 3 RAMAZAN SİLAY

KAYSERİ 4 MÜKREMİN ÇUHADAR

KAYSERİ 5 ADNAN COŞKUN

KAYSERİ 6 MEHMET AYDIN

KAYSERİ 7 AYSEL BÜYÜKBAŞ

KAYSERİ 8 İSMAİL ÇELEBİ

KAYSERİ 9 İBRAHİM ÖZBEK

KIRKLARELİ 1 ALİ DEMİR

KIRKLARELİ 2 SEVİM SEZGİ DEMİR

KIRKLARELİ 3 SALİH MEHMET AYDIN

KIRŞEHİR 1 HÜSEYİN ESERER

KIRŞEHİR 2 MUSA BÜLBÜL

KOCAELİ 1 HASAN BİTMEZ

KOCAELİ 2 SERHAT DUYAR

KOCAELİ 3 ZAFER MUTLU

KOCAELİ 4 REMZİ KAYA

KOCAELİ 5 RECEP SARIDOĞAN

KOCAELİ 6 REYHAN ŞENGÜN

KOCAELİ 7 KADİR EFE

KOCAELİ 8 YUSUF AKSU

KOCAELİ 9 İBRAHİM BIYIKLI

KOCAELİ 10 METİN TUNCA

KOCAELİ 11 FATİH POLAT

KONYA 1 TACETTİN ÇETİNKAYA

KONYA 2 MEHMET CEMAL ERKOÇ

KONYA 3 HASAN HÜSEYİN UYAR

KONYA 4 MEHMET EMİN BOZKULAK

KONYA 5 MUSTAFA DERBENTLİ

KONYA 6 MAHMUT SEMİH AÇA

KONYA 7 HÜSEYİN SAYDAM

KONYA 8 HASAN TÜRKSOY

KONYA 9 MEHMET PARLAK

KONYA 10 ABDULKADİR GÜZEL

KONYA 11 FATİH ORUÇ

KONYA 12 MEHMET RÜŞTÜ AÇIKSÖZ

KONYA 13 SİNAN TOPRAK

KONYA 14 YASİN BAĞCİVAN

KÜTAHYA 1 HALİL HAMZAOĞLU

KÜTAHYA 2 MEHMET CEMAL TANRIKULU

KÜTAHYA 3 FATİH BOZAN

KÜTAHYA 4 GÖKALP ÖZCENGİZ

MALATYA 1 OSMAN CEMALİ MARASALI

MALATYA 2 SEMA ALTUNTAŞ

MALATYA 3 MUSTAFA SERTKAYA

MALATYA 4 TURAN ODABAŞ

MALATYA 5 DERVİŞ ERDOĞAN

MALATYA 6 CUMALİ AKÇA

MANİSA 1 MURAT SANCAK

MANİSA 2 ADNAN YÜKALAN

MANİSA 3 SÜLEYMAN AVCI

MANİSA 4 AHMET ÇİFTÇİ

MANİSA 5 SEVİM KURAN

MANİSA 6 MUHİTTİN SADAN

MANİSA 7 SEYDİ AHMET ŞEN

MANİSA 8 ABDULLAH YILMAZ

MANİSA 9 AYDAN İLTER

KAHRAMANMARAŞ 1 HAŞİM YANAR

KAHRAMANMARAŞ 2 ÖMER POLAT

KAHRAMANMARAŞ 3 ALİ KIVRAK

KAHRAMANMARAŞ 4 ERKAN PINARBAŞI

KAHRAMANMARAŞ 5 HASAN KIZILDAĞ

KAHRAMANMARAŞ 6 KADİR GÜNDEŞ

KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET HOCAOĞLU

KAHRAMANMARAŞ 8 ABDİ ASLAN

MARDİN 1 TEVFİK AHMET ÖZAL

MARDİN 2 ABDURRAHMAN KIZILBOĞA

MARDİN 3 AHMET İLETMİŞ

MARDİN 4 ABDULLAH ÇELİK

MARDİN 5 ARİFE TÜRKMEN

MARDİN 6 AHMET OĞUZ

MUĞLA 1 ÖMER ULUDAĞ

MUĞLA 2 ALİ ÇELİK

MUĞLA 3 GÜLFEM OKUR

MUĞLA 4 ARİF BURAK YILMAZ

MUĞLA 5 İLHAN ÖZLER

MUĞLA 6 HASAN ALÖKMEN

MUŞ 1 ABDULLAH SAĞLIK

MUŞ 2 KEMAL İNDİÇ

MUŞ 3 MEHMET ŞAH SABAK

NEVŞEHİR 1 UĞUR KELEŞ

NEVŞEHİR 2 ALİ KOLBAŞI

NEVŞEHİR 3 ABBAS BÜKEN

NİĞDE 1 NİHAT ALTIPARMAK

NİĞDE 2 İSMAİL YILDIRIM

NİĞDE 3 OSMAN AKTAŞ

ORDU 1 MUHİTTİN AÇICI

ORDU 2 MUAMMER BİLGİÇ

ORDU 3 NECATİ KIRIŞ

ORDU 4 ABDULLAH İSTİKBAL

ORDU 5 ÜMİT AKDENİZ

RİZE 1 SALİH UZUN

RİZE 2 SAİT EKSİLMEZ

RİZE 3 ŞABAN ALİ DİLSİZ

SAKARYA 1 İSMET AKSOY

SAKARYA 2 EYÜP YILDIRIM

SAKARYA 3 SUAT HAYRİ ÇİLLİOĞLU

SAKARYA 4 FİKRET ÖZER

SAKARYA 5 GÜRBÜZ PERTEV

SAKARYA 6 OĞUZHAN COŞKUN

SAKARYA 7 ABDULLAH SATIR

SAMSUN 1 ALİ VURAL

SAMSUN 2 HÜSEYİN KÖZ

SAMSUN 3 SALİH ŞEN

SAMSUN 4 TURHAN BAYRAKTAR

SAMSUN 5 BİLAL ARSLAN

SAMSUN 6 SEÇKİN KATRANCI

SAMSUN 7 HASAN ÖZTÜRK

SAMSUN 8 FATİH AY

SAMSUN 9 TALİP SANÇAR

SİİRT 1 FAHRETTİN NAZLIER

SİİRT 2 HİDAYET ÇETİN

SİİRT 3 BARIŞ ÖZCAN

SİNOP 1 MEHMET ALİ ÖZGÜR

SİNOP 2 HASAN ÜÇÜNCÜOĞLU

SİVAS 1 DOĞAN ÜRGÜP

SİVAS 2 DURSUN COŞAR

SİVAS 3 MERYEM ÜSTÜNDAĞ

SİVAS 4 ÜZEYİR MARAŞLI

SİVAS 5 FATİH RÜŞTÜ GÖKÇEN

TEKİRDAĞ 1 TURAN DEMİRCAN

TEKİRDAĞ 2 AHMET KARABACAK

TEKİRDAĞ 3 FATMA BİRNUR TAMCI

TEKİRDAĞ 4 MUSTAFA ÖZKAN

TEKİRDAĞ 5 ZEKERİYA YILDIZ

TEKİRDAĞ 6 KEMAL SÜRAT

TOKAT 1 NİZAMETTİN AYDIN

TOKAT 2 YAVUZ AYIK

TOKAT 3 SADİ ARHAN

TOKAT 4 MEHMET ŞAHİN

TOKAT 5 ALİ KÜÇÜK

TRABZON 1 MUHİTTİN HAMDİ YILDIRIM

TRABZON 2 YAHYA AKSU

TRABZON 3 SELÇUK ÖZDERYA

TRABZON 4 ALİ ÜZÜM

TRABZON 5 MUSTAFA YILMAZ

TRABZON 6 MEHMET KOÇ

TUNCELİ 1 MUHAMMED NEDİM SADAK

TUNCELİ 2 FETHİ KAYA

ŞANLIURFA 1 OSMAN YILDIRIM

ŞANLIURFA 2 MUSTAFA ÇAVCI

ŞANLIURFA 3 YASİN KURT

ŞANLIURFA 4 NECMETTİN TEKİN

ŞANLIURFA 5 HALİL YİĞİT

ŞANLIURFA 6 TARIK ÇINAR

ŞANLIURFA 7 HACI KARADAŞ

ŞANLIURFA 8 FERHAT TAMBURACI

ŞANLIURFA 9 ESMA ÇİFTÇİ

ŞANLIURFA 10 ALİ TARKUN

ŞANLIURFA 11 İBRAHİM CULFA

ŞANLIURFA 12 YILMAZ BAKİ

UŞAK 1 RAMAZAN YAVUZ ACAR

UŞAK 2 ALTAN ARAS

UŞAK 3 YASİR KARATURP

VAN 1 ÖZAY İLHAN

VAN 2 MEHMET SAİT SEVEN

VAN 3 UĞUR ÇİÇEKEL

VAN 4 FATİH GÜLEŞCE

VAN 5 AYHAN GÜLMEZ

VAN 6 MEHMET FATİH EBİNÇ

VAN 7 AYŞE AKSONA

VAN 8 MUSTAFA TERİM

YOZGAT 1 BİNAT DOĞAN

YOZGAT 2 EKREM DEMİREL

YOZGAT 3 ALİ CEYLAN TEKİN

YOZGAT 4 HÜSNÜ ZEKİ

ZONGULDAK 1 YUSUF ÇETİN

ZONGULDAK 2 AHMET ÇOLAK

ZONGULDAK 3 DERYA ÖZMEKİK

ZONGULDAK 4 ABDULLAH GÜNAYDIN

ZONGULDAK 5 MUSTAFA TAŞCI

AKSARAY 1 AHMET KARAMAN

AKSARAY 2 YUSUF ÇEKİÇ

AKSARAY 3 MUHAMMET BOZTOPRAK

BAYBURT 1 ÜNSAL KARABULUT

BAYBURT 2 ŞAHİN ERKUL

KARAMAN 1 ALİ ÇİFTÇİ

KARAMAN 2 HÜSEYİN ÇOBAN

KIRIKKALE 1 FARUK VURGUN

KIRIKKALE 2 EMİNE KÖKSAL

KIRIKKALE 3 RAMAZAN GÖZALAN

BATMAN 1 RECEP ER

BATMAN 2 RIZA KARABULUT

BATMAN 3 MURAT KURTBAŞ

BATMAN 4 İBRAHİM GÜNEŞ

ŞIRNAK 1 HACİ GÜNEŞ

ŞIRNAK 2 MEHMET İPEK

ŞIRNAK 3 MEHMET ŞERİF EKMEN

ŞIRNAK 4 ZEKİ BEGİŞ

BARTIN 1 ÜNAL YURTBAY

BARTIN 2 SELAMİ ÜNSAL

ARDAHAN 1 HAKAN ÇAPAN

ARDAHAN 2 SALİH AKYÜZ

IĞDIR 1 MEHMET ŞAKİR KADIOĞLU

IĞDIR 2 YUSUF UZGUR

YALOVA 1 TALİP BAYBURTLU

YALOVA 2 MEHMET SELAMİ METE

KARABÜK 1 SONER MALKOÇ

KARABÜK 2 HÜSNÜ LATİF ALPER

KİLİS 1 ŞERİF KARAKURT

KİLİS 2 MEHMET SALİH ÖZOĞUZ

OSMANİYE 1 OSMAN EROĞLU

OSMANİYE 2 FUAT ARIKAN

OSMANİYE 3 RECEP KÖKEN

OSMANİYE 4 MEHMET ALİ KAYA

DÜZCE 1 BİRKAN MERTOL

DÜZCE 2 YELİZ ALTINKAYNAK

DÜZCE 3 AHMET SERDAR ERDEM

CHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
3
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
062154

Saadet'in İzmir' deki Birinci sıradaki Sn MM adayına BOL şanslar Diliyorum Allah Yar ve Yardımcısı Olsun :)

kendobushido

Tanıdıklardan bir Mustafa Destici var onun dışında Recai Kutan'ı da arattım ama onu koymamış heralde köftehorlar