Görüş Bildir

Rutkay Aziz, 'Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü TTB'ye ve Sağlık Emekçilerine Adadı

Haberler
> Rutkay Aziz, 'Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü TTB'ye ve Sağlık Emekçilerine Adadı

Altın Koza Film Festivali'nde 'Yaşam Boyu Onur Ödülü'ne layık görülen usta oyuncu Rutkay Aziz, yaptığı konuşmada ödülünü Türk Tabipleri Birliği'ne (TTB) ve tüm sağlık emekçilerine adadı.

Bu yıl 27’ncisi gerçekleşen Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni’ne Beşiktaş Belediyesi ev sahipliği yaptı. Birçok sanatçı ve oyuncunun katıldığı törende, Ercan Kesal’ın senaryosunu yazdığı ‘Nasipse Adayız’ en iyi film dalında Altın Koza’nın sahibi oldu.

Törende Nur Sürer ve Rutkay Aziz ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü verildi.

Ödülünü alırken konuşma yapan Rutkay Aziz, “Onur ödülü. Ben bu ödülü, son derecede onurlu ve ilkeli bir biçimde emek veren Türk Tabipleri Birliği’ne hediye edeceğim. Bu hafta içinde sizlerin de selamlarınızı ve alkışlarınızı göndererek onları selamlayacağım. Hem sağlık emekçilerini hem de tabipleri. Tekrar tekrar sağ olun” ifadelerini kullanarak ödülü Türk Tabipleri Birliği ve sağlık emekçilerine armağan etti.

"İyi ki duyarlı sanatçılar var"

"İyi ki duyarlı sanatçılar var"

TTB, bu mesajı sosyal medya hesabından “Sevgili Rutkay Aziz’e tüm sağlık emekçileri adına teşekkür ediyoruz. İyi ki duyarlı sanatçılar var” ifadeleriyle selamladı.

Bahçeli 'TTB kapatılsın' demişti

Bahçeli 'TTB kapatılsın' demişti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Koronavirüs’le mücadelenin yönetilişine eleştiri olarak “Yönetemiyorsunuz, tükeniyoruz” eylemi başlatan Türk Tabipleri Birliği’ni (TTB) hedef alarak birliğin derhal kapatılması gerektiğini söylemişti. 

Bahçeli’nin sözlerine sağlıkçılar, meslek örgütleri ve muhalefetten tepki gelmişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
135
75
8
6
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
cristophernolann

adamsın rutkay aziz. boşuna dememişler arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim diye. en yakın arkadaşı Tarık akan..Bakırköy ün iki yakışıklı devrimcisi. ... Devamını Gör

Metin Akalp

Muhtemelen birkaç saat içinde bahçeli Rutkay Aziz'i vatan haini ilan edecek. Gelmiş geçmiş en sağlam Atatürk performansını gerçekleştirmiş aktör olduğu gerçe... Devamını Gör

Sefa Döner

Rutkay Aziz yarın bir gün vefat edince, yıllar sonra yine hatırlayan olur .Çünkü arkasında oynadığı kaliteli filmler bırakacak ama arkanda kaliteli bir iş bı... Devamını Gör