Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Rus Sanatçının Büyüleyici Manzaraları Göz Alıcı Elbiselerle Bir Araya Getirdiği Proje: 'Moda & Doğa'

-

Rus Sanatçı Liliya Hudyakova, "1+1" adını verdiği fotoğraf projesi kapsamında pek çok farklı fotoğrafı çarpıcı bir biçimde yan yana getiriyor.

Proje kapsamındaki en dikkat çekici çalışmalardan biri de, sanatçının ünlü markaların defilelerinde çekilmiş podyum fotoğraflarıyla, birbirinden güzel doğa  fotoğraflarını bir araya getirdiği "Moda & Doğa".

Hudyakova öyle ustaca eşleştirmeler yapıyor ki, bu elbiselerin bu fotoğraflara bakılmadan tasarlanmış olmasına ihtimal vermek zorlaşıyor.

Fotoğraflardaki renkler ve formlar, birbirini kusursuz bir biçimde tamamlıyor.

Ve ortaya, muhtemelen hiçbir zaman satın alamayacağımız kadar pahalı elbiselere baktığımızda hissettiklerimizden çok daha farklı şeyler hissettiren fotoğraflar çıkıyor...

O pahalı elbiseler bir yana, içimizi coşturan şu manzaralara doya doya bakabileceğimiz yerlere gitsek ya!

Çantamızda bir kot, iki tişörtle vursak kendimizi yollara...Kavuşmak üzere dağlara, ağaçlara ve okyanuslara!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zerrin-ekebil

Büyülendim

mihail-ivanovic-kutuzov

Ben kızlara bakmak için geldim!

she__ra_

oha! çok güzeller o.O

mmurat

Doğayı örnek almış.. Doğay'ı manzarayı yaratan ve tasarlayan Allah'tır. Doğa Allah'ın sanatıdır. Allah en büyük sanatçıdır, insanların ruhuna sanatı, estetiği doğanın güzelliği ile veriyor. Sadece modada değil, tekonolojide de bilim doğayı taklit ediyor. Bu doğanın kendi düşünüp ortaya çıkardığı bir şey değildir. Doğa dediğimiz ateş,su,hava, topraktan oluşan bilinçsiz, şuursuz elementlerdir. Sanatı, güzelliği, kaliteyi bilemezler, göremezler. Allah insanlara gökte heran gün doğarken, batarken vs.. tablo gibi manzaralar gösteriyor, en klas ve elit resim sergilerinde bile Allah'ın sanatını örnek almaktan öteye geçmiyor. Tablonun ressamını takdir ederken doğanın ressamı olan Allah'ı takdir etmemek samimi değildir, derin düşünememek, alışılmışlığa kapılmaktır.

tc-elif-aydin

TMM.

aybike-uygur

tanrı neden takdir beklesin ki.

yeldas

inanılmaz.. bu kadar olağanüstü eşleştirmeleri nasıl olup da yakalayabilmiş. renkler, manzaralar, hepsi kusursuz..

Görüş Bildir