Recep Tayyip Erdoğan’ı Övecek Ünlülere Tavsiyeler

1.5bPAYLAŞIM

Bu yazıyı ünlüler ve az ünlülerin okuyacağını pek sanmıyorum ama menajerleri kesinlikle okumalı. Ve tabii ki Fahrettin Altun ve Tuba Kalçık…

Öncelikle Tayyip Erdoğan övülecekse bu asla tek bir Instagram postuyla olmamalı. Bu övgü bir röportajın içine gömülmeli. Eğer tek bir sosyal medya paylaşımıyla överseniz, hesabınız kevgire döner… Aman diyoruz.

Asla bir konserde, gösteride, canlı yayında bu övgü işine girişmeyin. Spontane gelişeceği için muhtemelen saçmalayacaksınız. 1 2 saate sosyal medyaya görüntüleriniz düşer ve maalesef sosyal medya lincinin tadına bakarsınız.

Öveceğiniz mecralar giderek daralıyor farkındayız ama elinizde kapı gibi röportajlar var. Peki nasıl öveceksiniz?

Bu tip röportajlarda sizlere genellikle çanak sorular sorulacağı için aceleci olmayın. Röportaj başlar başlamaz 5.vitese takmayın. Sırası gelecek..

Sakın sokak röportajlarında olduğu gibi yol yaptılar, bolluk var gibi övgüler yapmayın. Herkeste cep telefonu var, herkes tatil yapıyor gibi tüketim eleştirileri... sakın haaa. Farkınız olmalı.

Eski ile yeni kıyası yapacaksanız herkesin ikna olacağı örnekler vermelisiniz. Hastanelerde eskisi gibi kuyruk yok derseniz gülerler. Sizin zaten kuyruk beklemediğinizi herkes biliyor.

www.krttv.com.tr

Muhalif bir siyasi lideri açıktan hedef almayın. Kitlenizin önemli bir kısmını kaybedebilirsiniz. Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın..

Eğer dini konularda nasıl hassas olduğunuzdan bahsedecekseniz anneannenizin başörtülü olduğu ile başlamayın. Kendinizi herkese güldürmeyin. Bu ülkede kaç kişinin anneannesi başörtüsü takmıyor?

Manevi konulardan bahsedecekseniz Gülben Ergen tarzından vazgeçmeyin. Mevlana, Yunus Emre, duanın gücü… Modernizm ile geleneği bir arada yürüttüğünüzü ima edin. Unutmayın halkımız gelenekçidir ve modern olduğunu iddia eder.

Hem Atatürkçü hem dindar olduğunuzu vurgulayın. Ne kadar milliyetçi olduğunuzu da muhakkak bir yerlere sıkıştırın.  Cem Uzan style...

Asla açıktan Tayyip Erdoğan şahane bir insan demeyin. İma edin. Güçlü liderlik övün. İşlerin hızlı yürümesi için bazen gücün tek elde toplanması gerektiğini kendi işlerinizden örneklerle verin..

Övgünüz asla manşete çıkmasın. Cinsellik, aşk hayatınız her şey olabilir ama övgünüz asla.

Ve asla o hatayı yapmayın. Neden övdüğünüzü açıklamayın :((

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
specialturk

Gurur, şeref, haysiyet bunlar para ile satılmamalı.

ahmet.burma.9

Çok kaliteli bir içerik hazırlamışsın Levent Yaşar, tebrikler. Yıllarca saygı duyduğumuz ünlülerin bile böyle akla hayale gelmeyecek açıklamalar yapması inanılır gibi değil. Haysiyetinizi ve onurunuzu, neye ihtiyacınız vardı da ne için sattınız? En azından bu vesile ile ne mal olduğunuz ortaya çıktı.

gozdepercin

Eh be zalım kıloyi bak adami ne hallara kodun kıloyiii

sorgulamalolma

Allah belanızı versin diyorum başka birşeyde diyemiyorum artık.

emre-erdem26

2 senedir büyükşehirlerde gram çalışmayan belediyeleri yalama kuyruğuna girenlerden böyle tavsiyeler gelmesi çok doğal..

Görüş Bildir