Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Proje Üretmek İsteyenlerin Anlayabileceği 6 Şey

4PAYLAŞIM

Proje Üretmek ve Hayat Geçirmek

Türk insanı zeki ve çalışkandır. İşte bu söz bizi anlatmaya yetiyor.

Kaynak: http://teknoloji.sayfasi.gen.tr/proje-ur...

Projeniz İçin Domain Seçimi

Aklınıza gelen ve içinizde heyecan uyandıran mükemmel alan adının çoktan alınmış olduğunu gördüğünde yaşadığı hayal kırıklığı.

Yetersiz Hosting Alanı

İnternet projelerinde maliyeti azaltmak için düşük disk kapasiteli hosting alıp, bütün alan dolduğunda yaşanılan maddi kayıt ve hüzün.

Açık Kaynak Kodlu Scritpler

Yine internet projelerinde tamda işinize yarayacak olan scritpi bulduğunuzda yaşadıkları mutluluk ve heyecan. Tasarımın mükemmelliği ve scritpin işlevselliği. Fakat bütün kurulumları yaptıktan sonra scriptin kod hataları vermesi ve kod bilgimizin sıfır olmasının verdiği üzüntü.

Logo

Firma logosu yada web site logosu için hep bir karamsarlıkta olmak. Sürekli değiştirme isteği arzusu..

Ziyaretçi

Hayata geçirdiğimiz projemizin ziyaretçi oranının düşük olmasının verdiği üzüntü. Google analytics'in Gerçek Zamanlı panelinin önünde ziyaretçi beklemek.

The End

Domainimizin 1 yıllık sürecinin bitmesiyle projemizin de son bulmasının verdiği üzüntü. Yeni bir projeye başlamanın mutluluğu :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir