Görüş Bildir

'Polis İşkencesi Gördüm' Diyen Şahsın Nezarethanedeki Akıl Almaz Görüntüleri Çıktı

Anasayfa > Gündem

İstanbul Esenler'de maske tartışması sonrası gözaltına alınan kişi, polisin kendisini darp ettiğini öne sürerek şikayette bulundu. Polis merkezinin güvenlik kamerası görüntülerinde ise iddialarda bulunan kişinin nezarethanenin demir kapısı ve parmaklıklarına defalarca kafasıyla vurduğu görülüyor.

Olay önceki gün Esenler'de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 31 yaşındaki Harun Ç. maske takması konusunda kendisini uyaran polislerle iş yerinin bulunduğu caddede tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Harun Ç. gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Polislere işkence suçlaması

Polislere işkence suçlaması

İşlemlerinin ardından serbest bırakılan Harun Ç.,  polisler tarafından darp edildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Harun Ç., '3-5 kişilerdi, defalarca kafama vurdular, elektrik verdiler' dedi. Polis merkezine götürüldüğünde baygın olduğunu söyleyen Harun Ç. 'Karakolda beni vurarak ayılttılar' dedi. 

Kafasındaki yaraları gösteren Harun Ç., 'Beyin kanaması geçirseydim ne olacaktı, sadece kafama vurdular' ifadesini kullandı. Harun Ç. olup bitenin polis merkezinin güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdığını söyledi.

Kamera görüntüleri gerçeği ortaya çıkardı 🎥

Harun Ç.'nin iddiaları üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü karakolun güvenlik kamerası görüntülerini yayınladı.

Nezarethaneyi gören güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Harun Ç.'nin bir süre içeride dolaştıktan sonra demir kapı ve parmaklıklara defalarca kafasıyla vurduğu görülüyor. Harun Ç.'nin kafa atmasıyla nezarethanenin demir kapısı bile açılıyor.

17 suçtan sabıka kaydı var

Harun Ç.'yi o sırada polis merkezinde bulunan polislerin güçlükle engellediği de görüntülere yansıyor. Harun Ç.'nin 'küçük yaşta çocuğun cinsel istismarı', 'alıkoyma' gibi suçlardan 17 kaydı bulunduğu da belirtildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
150
41
16
8
7
7
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
birvergilatifesi

17 defa suç işleyip dışarda dolanan adam ve twit attı diye mahpusa giren vatandaş adalet yarışında kıyasıya yarışır. Eşşekten uçmasını beklemenin manası yok .

conza

benim için önemli olan kısım final kısmı; pedofil dahil 17 suçtan cezası var ama hala sokakta gezebiliyor.

Pasif Kullanıcı

Her fırsatta Polisi kötü göstermeye suç atmaya canla başla çalışan gerici sol çomarlar(temsili)

pınar

Polisi sevmiyoruz gerici, sağ, çomar ve yobaz insan ama sizin gibi insanların üzerine iftira atan veya atmaya çalışan omurgasızları da desteklemiyoruz. Bu, ... Devamını Gör