Görüş Bildir
Haberler
'Polis İşkencesi Gördüm' Diyen Şahsın Nezarethanedeki Akıl Almaz Görüntüleri Çıktı

'Polis İşkencesi Gördüm' Diyen Şahsın Nezarethanedeki Akıl Almaz Görüntüleri Çıktı

İstanbul Esenler'de maske tartışması sonrası gözaltına alınan kişi, polisin kendisini darp ettiğini öne sürerek şikayette bulundu. Polis merkezinin güvenlik kamerası görüntülerinde ise iddialarda bulunan kişinin nezarethanenin demir kapısı ve parmaklıklarına defalarca kafasıyla vurduğu görülüyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Olay önceki gün Esenler'de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 31 yaşındaki Harun Ç. maske takması konusunda kendisini uyaran polislerle iş yerinin bulunduğu caddede tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Harun Ç. gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Polislere işkence suçlaması

Polislere işkence suçlaması

İşlemlerinin ardından serbest bırakılan Harun Ç.,  polisler tarafından darp edildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Harun Ç., '3-5 kişilerdi, defalarca kafama vurdular, elektrik verdiler' dedi. Polis merkezine götürüldüğünde baygın olduğunu söyleyen Harun Ç. 'Karakolda beni vurarak ayılttılar' dedi. 

Kafasındaki yaraları gösteren Harun Ç., 'Beyin kanaması geçirseydim ne olacaktı, sadece kafama vurdular' ifadesini kullandı. Harun Ç. olup bitenin polis merkezinin güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdığını söyledi.

Kamera görüntüleri gerçeği ortaya çıkardı 🎥

İçeriğin Devamı Aşağıda

Harun Ç.'nin iddiaları üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü karakolun güvenlik kamerası görüntülerini yayınladı.

Nezarethaneyi gören güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Harun Ç.'nin bir süre içeride dolaştıktan sonra demir kapı ve parmaklıklara defalarca kafasıyla vurduğu görülüyor. Harun Ç.'nin kafa atmasıyla nezarethanenin demir kapısı bile açılıyor.

17 suçtan sabıka kaydı var

Harun Ç.'yi o sırada polis merkezinde bulunan polislerin güçlükle engellediği de görüntülere yansıyor. Harun Ç.'nin 'küçük yaşta çocuğun cinsel istismarı', 'alıkoyma' gibi suçlardan 17 kaydı bulunduğu da belirtildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
150
41
16
8
7
7
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ckkenon

17 defa suç işleyip dışarda dolanan adam ve twit attı diye mahpusa giren vatandaş adalet yarışında kıyasıya yarışır. Eşşekten uçmasını beklemenin manası yok .

Pasif Kullanıcı

Her fırsatta Polisi kötü göstermeye suç atmaya canla başla çalışan gerici sol çomarlar(temsili)

Pamela Ela Yılmaz

Zaten polis yeri geldiğinde kötülüğünü gösteriyor - bu cümleden belli oluyor sen yobaz değilmişsinn :) sana sol çomarı deniyor

o yorum yapılacak

Polisleri yormadığı için mutlu oldum.Gri zkalı